Wasze blogi

W kometarzach możecie zostawiać linki do swoich blogów, a my będziemy systematycznie dodawać je do listy poniżej! 

*po dodaniu waszego bloga do listy, komentarz zostanie usunięty


Wasze blogi:

17 komentarzy:

 1. Hej! Zaczęłam pisać bloga. Mam nadzieję, że odwiedzisz i że spodoba ci się http://dontforgetwhereyoubelong10.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. http://story-with-london.blogspot.com/
  Zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 3. zapraszam :3 http://lietomefanfic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. "Wiem, że tęsknisz Cassie. Ja za Tobą również. Nawet nie wiesz jak bardzo. Chciałbym być teraz przy Tobie. Ale tak się musiało stać. Nie jestem przy Tobie obecny ciałem, ale wciąż jestem obecny w Twoim sercu. Nigdy Cię nie opuszczę, jednak teraz mam dla Ciebie do wykonania 7 zadań. Jedne ważne, drugie mniej, ale nie ich nie wykonać. Obiecuję, że nagroda na pewno Ci się spodoba. Jednak pamiętaj, to musi być nasza tajemnica. Kocham Cię, Cass. Bądź silna i żyj. Dla mnie."
  Do czego będzie zdolna Cassie, wykonując zadania nieżyjącego Harrego?
  Poznaj historię Cassie oraz Harrego, dla których śmierć nie była ostateczną rozłąką.
  http://7-tasks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 6. Imaginy z 1D > http://imagineworldwithonedirection.blogspot.com/. Zapraszam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie masz co robić ??? Szukasz lekarstwa na nudę ??? Dobrze trafiłeś !! Chcemy pokazać ci miejsce gdzie dzięki własnej wyobraźni z odrobinką naszej pomocy przeniesiesz się w miejsca o których nawet nie śniłeś !! Znajdziesz tam wspaniałe przyjaźnie, cudowne miłości i przede wszystkim środek na nudę !! Jeśli nie wierzysz… PRZYJEDZIEMY PO CIEBIE !!! Przenieś się z nami w swój własny świat. Zapraszamy na bloga our-dreams-about-love.blogspot.com na swoje 5 minut marzeń.
  Ps.Robimy imaginy na zamówienie.
  Serdecznie zapraszamy !
  Lilly i Nat <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam!
  http://through-the-dark-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam ;D
  http://iwant-iwant-iwant.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. the-only-lifeline.blogspot.com < :) Zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Cześć . Chciałam Cię serdecznie zaprosić na mojego bloga http://my-diary-my-love-story.blogspot.com/ . Przed chwilą ukazał się rozdział 9 . Mam nadzieje że spodoba Ci się historia Klary i Harrego . Jeśli już przeczytasz proszę pozostaw coś po sobie . Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 12. just-a-dream-nelly-story.blogspot,com

  OdpowiedzUsuń
 13. Mogłabyś go dodać? http://prisoner-of-the-dead.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. "Nie jest tylko złym chłopakiem. ON jest straszny, przerażający, okropny, nieprzewidywalny. Czasem wydaje mi się, że mrok wypełnia już GO całkowicie. Jednak potem się uśmiecha. JEGO uśmiech jest najpiękniejszym uśmiechem na świecie. Wtedy zdaje sobie sprawę, że jest w NIM gdzieś dobroć, którą przykryła ciemność."

  zapraszam
  dreadful-fanfiction.blogspot.com
  ohana x

  OdpowiedzUsuń
 15. tamiko-light.blogspot.com/

  zapraszam!!!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na imaginy z One Direction :)
  http://one-direction-imaginy-rose-and-angel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam na blogi przyjaciółki :)
  http://yesterday-fanfiction-louis-tomlinson.blogspot.com/ oraz http://t-a-w-t-o-s-fanfiction-zayn-malik.blogspot.com/?m=1 :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K