czwartek, 23 sierpnia 2012

CZEŚĆ :)


Witam serdecznie! Jestem nową współwłaścicielką tego bloga! Nazywam się Karolina, mam 17 lat. Uwielbiam One Direction, piszę też osobnego bloga z opowiadaniem. Może moje doświadczenia pisarskie, nie są tak bardzo rozwinięte jak doświadczenia Weroniki, ale postaram się Was nie zawieść :)
Teraz krótko o mnie:
Urodziłam się 13.11.1995r. Uczęszczam do liceum ogólnokształcącego do klasy matematyczno-geograficznej. Moje zainteresowania, to śpiew, sport (piłka nożna i siatkówka- jestem wiernym kibicem), zbieram kapselki od Tymbarków, rysuję... Jestem nieogarnięta, roztrzepana, często coś gubię, z pozoru jestem odważna, dużo się śmieję, otaczający mnie świat staram się przyjmować pozytywnie, jednak czasem zbytnio panikuję i histeryzuję. Jestem osobą wierzącą, mam własną, dosyć dziwną wizję nieba. Czekam na prawdziwą miłość.
Moja przygoda z 1D zaczęła się dosyć dziwnie... zobaczyłam ich na jakiś programie muzycznym i nie zaprzeczę... nie spodobali mi się! Jednak z biegiem czasu, zakochałam się w niech bez pamięci i tak oto, dziś należę do 1DFamily.   
Zapraszam wszystkich do odwiedzania naszego bloga. Niebawem ukaże się mój debiutancki (na tym blogu) imagin. Mam nadzieję, że wpadniecie, przeczytacie i skomentujecie!


Pozdrawiam xx

3 komentarze:

 1. Oczywiście , że będe czytać twoje fantastyczne wypociny ♥.♥

  Kocham wszystko co wychodzi spod twoich palców .

  Czekam xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście, że będę!!! Jakbym mogła?? Jestem Twoją NAJWIĘKSZĄ fanką!!!! :* :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też będę wpadać i czytać! Uwielbiam jak piszesz <3

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K