sobota, 12 października 2013

#147 Zayn (część 6) zakończenie
Obudził mnie dźwięk przekręcanego zamka w drzwiach. Nawet nie zauważyłam, kiedy zasnęłam. Przetarłam oczy i rozejrzałam się po pokoju. Nie, to nie był sen. Niestety. Wciąż siedziałam w jakimś obskurnym gabinecie, zamiast w moim przytulnym pokoju. Za oknem było już ciemno, co oznaczało, że musiałam przespać cały dzień. Drzwi się otworzyły, a do pokoju weszła przestraszona Ashley.
-Pośpiesz się, nie mamy dużo czasu – rzuciła, nawet na mnie nie patrząc.
-Co? - spytałam zdezorientowana.
-Po prostu się ruszaj – odparła Ashley, głosem nieznoszącym sprzeciwu.
Szybko zamknęłam buzię i powstrzymałam się od zadania setki pytań, które nie dawały mi spokoju. Podniosłam się z krzesła, na którym zasnęłam i podeszłam do Ashley. Dziewczyna nerwowo przeszukiwała jakieś półki i szuflady. Przyglądałam jej się uważnie. Co ona wyprawia?
-Powiesz mi w końcu, co się dzieje? - rzuciłam, nie mogąc dłużej utrzymać języka za zębami.
-Nie teraz – usłyszałam w odpowiedzi.
Westchnęłam i w napięciu czekałam na rozwój wydarzeń. Dziewczyna przejrzała już wszystkie możliwe zakamarki, jednak wciąż nie znalazła tego, czego szukała. Przeklęła pod nosem, ale na tyle wyraźnie, żebym ją usłyszała, podniosła się i odwróciła do mnie przodem.
-Trudno, musi być w 309.
-Co? - spytałam jeszcze bardziej zagubiona niż wcześniej.
Ash nie odpowiedziała. Chwyciła mnie za rękę i pociągnęła w stronę drzwi.
-Gdzie my do cholery idziemy? - tym razem podniosłam głos, za co zostałam potraktowana złowrogim spojrzeniem.
-Chcesz się stąd wydostać, czy nie?
Pokiwałam twierdząco głową, nie będąc w stanie wydusić słowa. Uciekamy?
-To siedź cicho – po tych słowach Ashley otworzyła drzwi i chwilę później znalazłyśmy się na korytarzu.
Dziewczyna ciągnęła mnie w tylko sobie znanym kierunku, a moje myśli zaprzątała tylko jedna kwestia. Gdzie jest Zayn?
To o niego najbardziej się martwiłam. Nie wiedziałam, co się z nim stanie. Czy ucieka razem z nami? A może zostanie tutaj? Zupełnie sam, bez żadnego sprzymierzeńca po swojej stronie. To musiałoby być dla niego straszne. Niby ani ja, ani Ashley, ani nawet Joey nie byliśmy mu w stanie pomóc, ale jednak byliśmy przy nim. Nie został z tym wszystkim sam. Z zamyślenia wyrwało mnie uderzenie.
-Auć – pisnęłam, nie kontrolując się.
-Ciszej skarbie, jeszcze nas ktoś usłyszy – odezwał się znajomy głos.
Podniosłam wzrok i oniemiałam. Osobą, na którą wpadłam był nikt inny, ale sam Zayn. Uśmiech od razu pojawił się na mojej twarzy, gdy zrozumiałam, że jest cały, zdrowy i przede wszystkim, że nie zostaje tu sam z tymi potworami. Ucieka z nami.
Nawet nie próbowałam się uspokoić. Rzuciłam się chłopakowi na szyję i mocno go przytuliłam. Zayn nie wahał się przed odwzajemnieniem mojego gestu. Przycisnął mnie do siebie jeszcze mocniej i złożył przelotny pocałunek na mojej szyi co sprawiło, że się zarumieniłam. Na szczęście całą twarz zakrywały mi moje własne włosy, więc nikt tego nie zauważył.
-Dobra, gołąbeczki, starczy. Nie po to tu jesteśmy, pamiętacie? - rzuciła zniecierpliwiona Ashley patrząc z uśmiechem na naszą dwójkę.
Wiedziałam, że się denerwuje, chociaż nie bardzo rozumiałam czym.
-No właśnie nie pamiętam, bo nikt mi nie powiedział. Możecie mi łaskawie wyjaśnić, co się dzieje? - spytałam.
-Uciekamy – odparł Joey, który nie wiadomo skąd pojawił się koło Zayna.
-No to na co czekamy? Chodźmy! - zarządziłam.
Chwyciłam dłoń Zayna i ruszyłam w stronę wyjścia, jednak chłopak ani drgnął. Spojrzałam na niego i uniosłam jedną brew w geście zdezorientowania.
-Nie możemy wyjść głównym wejściem, zaraz by nas ktoś zauważył – wyjaśnił Zayn – Musimy skierować się do tylnych drzwi, jednak są one zawsze zamknięte. A klucz jest w pokoju Mike'a.
Wszystkie moje mięśnie gwałtownie się spięły na dźwięk jego imienia. Głośno przełknęłam ślinę i mocniej chwyciłam rękę Zayna.
-Ktoś musi po niego pójść. Mike najprawdopodobniej śpi, ale cholera go wie – wyjaśniła Ashley, patrząc na mnie z troską wymalowaną na twarzy.
-Ja to zrobię – od razu zgłosił się Zayn.
Spojrzałam na niego zaskoczona, a język uwiązł mi w gardle.
-I tak naraziłem was wszystkich na ogromne niebezpieczeństwo. Najpierw [T.I], a teraz Ash i Joey'a za pomoc w ucieczce. Nie mogę was prosić o więcej.
Wciąż wpatrywałam się w chłopaka, nie będąc w stanie nic z siebie wydusić. Zayn odwrócił się do mnie, zrobił krok do przodu, nachylił się i pocałował mnie w czubek głowy.
-Będzie dobrze. Wrócę nim się obejrzysz – wyszeptał tak, żebym tylko ja mogła usłyszeć, po czym puścił moją dłoń i skierował się w stronę końca korytarza.
Stałam jak skamieniała i wpatrywałam się w oddalającą się sylwetkę. Ashley stanęła koło mnie i objęła mnie ramieniem. Chwilę później Zayn zniknął za zakrętem i tyle go widziałam.

Czekaliśmy na chłopaka już dobra pół godziny, a ja denerwowałam się jak nigdy przedtem. Dłonie mi się pociły, nie mogłam ustać w miejscu, ciągle chodziłam w tę i z powrotem. Od tego stresu kręciło mi się w głowie. A co, jeśli został złapany, a właśnie w tej chwili Mike idzie po nas? Nawet nie zauważyłam, kiedy zaczęłam się trząść. Nigdy nie umiałam sobie poradzić z negatywnymi emocjami. Nie było to moją dobrą stroną. Nagle wszystkie światła zgasły. Jakby zabrakło prądu.
Przerażona podskoczyłam i uderzyłam w ścianę. Syknęłam z bólu i rozmasowałam bolące ramię.
-Co się dzieje? - usłyszałam szept Ashley.
-Nie mam pojęcia, ale obawiam się, że go złapali – odparł Joey.
Wstrzymałam oddech i jakimś cudem powstrzymałam szloch. Poczułam swoje własne, gorzkie łzy na policzkach, ale nie wydałam żadnego dźwięku. Odsunęłam się do tyłu i oparłam o drugą ścianę. Miałam dość. Zamknęłam oczy i wyobraziłam sobie Zayna. Jego uśmiech, jego piękne oczy, które zawsze tak lśniły, gdy tylko na mnie spojrzał, jego idealnie ułożone włosy. To było dla mnie za wiele. Wydałam z siebie cichy szloch i momentalnie zatkałam sobie usta ręką.
-[T.I]? Wszystko w porządku? - usłyszałam zaniepokojony głos Ash.
Nie odpowiedziałam. Zamiast tego zaczęłam nasłuchiwać. Bliżej nieokreślony dźwięk, który minie do tego zmusił, stawał się coraz głośniejszy. Po chwili zorientowałam się, że są to kroki. Ktoś szedł, a raczej biegł w naszą stronę. W tej ciemności nie mogłam zobaczyć zupełnie nic, ale byłam pewna, że zrobiłam się blada jak ściana.
Kroki się zbliżały, coraz głośniejszy dźwięk przerywał ciszę panującą na korytarzu. Moje serce waliło jak oszalałe, a oddech stał się 10 razy szybszy. Zacisnęłam dłonie w pięści i czekałam na dalszy rozwój wydarzeń. Osoba biegnąca w naszą stronę była już jakiś metr od nas, a ja usłyszałam dźwięk ładowanego karabinu. Zacisnęłam powieki i nagle poczułam, że coś, a raczej ktoś we mnie uderza. Po sylwetce wywnioskowałam, ze był to mężczyzna. Ashley i Joey nagle gdzieś zniknęli. Zostałam tylko ja i on. Chwycił mnie w pasie i pociągnął w swoją stronę. Próbowałam się wyrwać, ale było ode mnie silniejszy. Mężczyzna zaczął mnie ciągnąć w nieznanym mi kierunku, a ja z całych sił powstrzymywałam się od głośnego płaczu. Nagle tuż przed nami otworzyły się drzwi. Zostałam wypchnięta na zewnątrz i upadłam z hukiem na ziemię. Syknęłam z bólu, który przeszył całe moje ciało.
-[T.I], nic ci nie jest? - usłyszałam głos Zayna tuż nad sobą.
Od razu podniosłam głowę, a gdy tylko upewniłam się, że rzeczywiście nade mną stoi, na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Jego twarz była brudna, miejscami we krwi, włosy sterczały na wszystkie strony, koszulka była powyciągana i rozdarta, ale dla mnie i tak był najprzystojniejszym mężczyzną na tej planecie. Uśmiechnął się do mnie, zwalając mnie tym z nóg. Nie zastanawiałam się dłużej, podniosłam się lekko na rękach, zbliżyłam nasze twarze do siebie i zachłannie wpiłam się w jego usta. Na początku Zayn był wyraźnie zaskoczony, ale po chwili równie zachłannie odwzajemnił mój pocałunek. Nigdy nie sądziłam, że czyjeś usta mogą tak nieziemsko smakować. Oderwaliśmy się od siebie, a ja powróciłam do wcześniejszej pozycji, sycząc przy tym z bólu. Zayn podał stojącemu koło niego Joey'owi karabin, który trzymał w dłoni i wziął mnie na ręce tak, jak bierze się pannę młodą lub księżniczkę.
-Co się właściwie stało? - spytała Ashley.
-Mike mnie złapał, ale na szczęście miałem się czym obronić. Lepiej szybko się stąd zbierajmy.
-Zastrzeliłeś go?! - powiedziałam zszokowana.
-Tylko oszołomiłem. Ale to już nie twoje zmartwienie – odparł z uśmiechem Malik.
-Stary, lepiej się zbierajmy za nim się zorientują, którędy wyszliśmy – rzucił Mike.
-Racja – powiedział Zayn i ruszył przed siebie, wciąż niosąc mnie w ramionach.
Spojrzałam na chłopaka, co odwzajemnił. Chwilę się sobie przyglądaliśmy, po czym Zayn pocałował mnie w nos.
-Poczekaj chwilę, zaraz będziemy w domu – wyszeptał, gdy tylko znaleźliśmy się między drzewami.
Wtedy wiedziałam, że przy nim jestem bezpieczna. Już niczym nie musiałam się martwić. Zaraz wrócę do domu.Just hold on we're going home
It's hard to do these things alone
Just hold on we're going home

Hej kochani!
Wow, ale mnie tu dawno nie było *O* Okazało się, że w liceum wcale nie jest tak łatwo, jak się spodziewałam :<
Ale startujemy z tym blogiem na nowo! Teraz żegnamy się z Zaynem. Z kim chcecie kolejnego imagina? Jestem otwarta na propozycje <3
Kocham xx

~M

67 komentarzy:

 1. LOUIS :)

  Fajny partowiec, no i może coś znów ze szkołą z Lou, lubię takie rzeczy xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. LOUUUUUUUUUUUUUUUUUU Lou team :D

   Usuń
  2. Louis !!!!! :D

   Usuń
  3. Louis, Louis Louis, , Louis, Louis Louis, , Louis, Louis, Louis, Louis,!!

   P.S. Ewentualnie Nialler lub Hazza =D

   Usuń
  4. Louis, Louis Louis, , Louis, Louis Louis, , Louis, Louis, Louis, Louis,!!

   P.S. Ewentualnie Nialler lub Hazza =D

   Usuń
  5. Zdecydowanie z Lou
   A imagin zajebi*ty
   Pisz dalej bo jesteś w tym świetna, uwielbiam Cię. <33

   Usuń
 2. Cudowne zakończenie lepsze niż się spodziewała !!! Gratuluje !!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zakończenie:)

  Kiedy wyniki konkursu na współautorkę bloga?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojeeeeeeej jak słodkoo *o*
  Bardzo podobał mi się ten imagin i czekam na kolejnyyy :)
  następny może być Louis albo Liam ;)
  What do you think ? ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Super ^^ Już myślałam że nie dodasz kolejnej części.. Czekam na wyniki konkursu na współautorkę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. boski , następny może być z Niallem ! świetne to było *,*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram! Kolejny kilku partowiec takze chcialabym z Niall'em!

   Usuń
 7. Omg, boskie to było ;D Czekam na kolejny, może z Louisem, jakiś częściowy, coś w szkole albo po prostu jest on w One Direction i żeby byli tam też inni chłopcy :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowny jak zawsze tylko szkoda że to już koniec :( następny z lou

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny :D Może z Harrym albo Niallem ;3

  OdpowiedzUsuń
 10. Fantastycznie to zakonczylas :D mysle ze nastepny moze byc z lou ale nie w szkole bo tego wszedzie jest duzo. Mogloby byc jakies z Liamem, najlepiej takie niecodzienne i ze szybkimi zwrotami akcji

  OdpowiedzUsuń
 11. świetny jak zawsze :)
  może coś z Niallem?
  jakbyście miały czas to zajrzyjcie jestem ciekawa waszej opinii http://onedicectionforever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Super partowiec..xD Może Lou i dziecko <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetny <3 Myślałam że będzie dłuższy ale super zakończenie <3
  :P ; * Z Niallem *_*

  OdpowiedzUsuń
 14. LEEYUM. <3
  O Jezu, tak za wami tęskniłam. :D ♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Imagin wspaniałyyyy, zresztą jak zawsze :3
  A następnego proszę z Niallem <3

  OdpowiedzUsuń
 16. Niesamowite. Warto bylo tak dlugo czekac!! Cudownie to wszystko opisalas, kazde slowo bylo na wlasciwym miejscu <3 ale sie wczulam. Slodkie zakonczenie ;)
  Nastepny o lou proszee <3
  Np. Ze sa przyjaciolmi od dawna sie nie widzieli, a potem przypadkiem sie spotykaja ;) moze?

  OdpowiedzUsuń
 17. Niesamowite. Warto bylo tak dlugo czekac!! Cudownie to wszystko opisalas, kazde slowo bylo na wlasciwym miejscu <3 ale sie wczulam. Slodkie zakonczenie ;)
  Nastepny o lou proszee <3
  Np. Ze sa przyjaciolmi od dawna sie nie widzieli, a potem przypadkiem sie spotykaja ;) moze?

  OdpowiedzUsuń
 18. Cudowne. Szczerze? Oczekiwałam innego zakończenia, bardziej dramatycznego, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Nawet bardzo pozytywnie. Chętnie przeczytałabym imagin z Louisem jakaś akcja w szkole... :D Życzę weny. + Wiem, że jestem 47563875 osobą, która o to pyta, ale kiedy będą wyniki naboru? x
  @Wiki_Official_x ♥

  OdpowiedzUsuń
 19. Cudowny ;****

  Chciałabym z Liamem. Dawno go tu nie było :D

  OdpowiedzUsuń
 20. No nareszczie <333 i co tak dłuuugo, skoro krótki był?

  OdpowiedzUsuń
 21. Dokończ z Cynamonem i zrób z każdym po kolei jak sie poznali w szkole. Tylko, żeby sie nie nawidzili... :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Tym imaginem wynagrodziłaś nam swoją nieobecność, bo jest naprawdę cudowny*.* Następnego chętnie bym przeczytała z Lou, albo Niallerem :) Jakbyś miała ochotę to wpadnij na mojego bloga nialllovebigos.blogspot.com i opowiadanie onewayoranothervswings.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Sup. Teraz dawaj z Najlerem. Po 3 tygodniach. So close.

  OdpowiedzUsuń
 24. KOLEJNY Z NIALLEM PROSZĘ! <3

  OdpowiedzUsuń
 25. super *.*
  następny z niallerem ;*

  OdpowiedzUsuń
 26. Niall :)
  A ten imagin genialny!

  OdpowiedzUsuń
 27. Jejku.. Świetna historia. Już myślałam, że się nie doczekam. Ale rozumiem Cię. Też chodzę do liceum i widzę że mój wolny czas ogranicza się do koniecznego minimum.

  Jeśli chodzi o imaginy to z chęcią przeczytałabym coś o Lou. Jakiś taki smutny. Najlepiej ze smutnym zakończeniem. To może wydawać się dziwne, ale takie lubię najbardziej. Można sobie popłakać i w ogóle...

  Pozdrawiam, ściskam, całuję :*
  M.

  OdpowiedzUsuń
 28. Cudowny *.*
  Z Hazzą next :D
  @KKISS_YOU_1D

  OdpowiedzUsuń
 29. O matko. Już myslałam że Zayna znaleźli i zabili.
  Czekam na kolejny
  @JustinePayne81

  OdpowiedzUsuń
 30. Kolejny z Niall'em proszę !! ♥

  OdpowiedzUsuń
 31. Louis!
  Naszegi marchewkożercy dawno nie było.

  OdpowiedzUsuń
 32. Następny z Lou w szkole:-)

  OdpowiedzUsuń
 33. Świetna część, a szczególnie końcówka. Następny imagin mógł by być z Niallem lub Louisem albo taki z nimi razem :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Zajebisty !! <3 Kocham <33
  Może następny z Harry?? ;****

  OdpowiedzUsuń
 35. OOoooo...... wspaniałe zakończenie, a kiedy to czytałam leciała wolna piosenka, która dodawała nastroju *.* naprawdę wspaniały :**/N

  OdpowiedzUsuń
 36. Z Niallem proszęę...... Super, że w końcu ktoś dodał imagina, czekałam na to <3
  Nikita

  OdpowiedzUsuń
 37. Jest przepiękny, tylko szkoda ze to koniec<3 :*

  OdpowiedzUsuń
 38. jsdhfbhdvgbvsgbfvshevbhfdvghjmsz
  ~BiBi

  OdpowiedzUsuń
 39. super :) kiedy wyniki naboru? :D

  OdpowiedzUsuń
 40. Jest cudowny skarbie!
  Na prawdę się postarałaś, jest świetny! :D ♡

  OdpowiedzUsuń
 41. Jezuuuu jak ja na to czekalam *_* caly ten imagin jest swietny!A nastepny...Nie nie nie nie tylko nie z harry'm no przecierz jeszcze nawet ten jeden z nim sie nie skonczyl!Ja was blagam...Blagam!Niech to bedzie imagin z Liam'em prosze :( tylko nie taki ze on jest zwyklym chlopakiem tylko napiszcie tak ze on JEST w one direction bedzie fajniej I bardziej realistycznie ;) jeszcze raz prosze zebu to byl z liasiem bo juz tak dawno z nim nie bylo a z innymi bylo :( no nic,kocham wassss I licze na to ze docenicie moje zdanie :) paa <3333

  -Sandra Malik Directoner xx

  OdpowiedzUsuń
 42. Cudo *.* Z Harrym <3

  OdpowiedzUsuń
 43. LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM LIAM !!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 44. KOCHAM CIĘ, KOCHAM <3

  OdpowiedzUsuń
 45. fajny jak zawsze ;)
  to może Liam.

  OdpowiedzUsuń
 46. Świetny imagin :)
  Może tym razem coś z Nialler'em? <3

  OdpowiedzUsuń
 47. O jezuuu *__* Świetne! *O* Może z Harry'm takie coś:
  One Direction nie istnieje. Harry należy do jakieś grupki popularnych chłopaków i jest w związku z dziewczyną ([T.I]). Jednak pewnego dnia dziewczyna się dowiaduje, że on chodził z nią dla jakiegoś zakładu czy coś. No i ona się wkurza i wyjeżdża. Po dwóch latach wraca, lecz Styles jej nie poznaje, a ona to wykorzysta. Obmyśla genialny plan, aby się zemścić ..

  OdpowiedzUsuń
 48. Podoba mi się pomysł dziewczyny powyżej, ciekawa jestem jak by to wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Znów jestem pod wrażeniem ^^ Może teraz Niall? <3

  OdpowiedzUsuń
 50. Jeju na prawdę świetny!

  OdpowiedzUsuń
 51. Końcówka niesamowita :)
  Ogólnie cały ten imagin był boski. A co do następnego, to dawno nie było Lou *.*
  Więc wcale bym się nie obraziła gdybyś wykorzystała jego postać. Fajnie by było jakby Louis był typem takiego badboy'a. Mam nadzieję, że coś takiego się pojawi :P
  Pozdrawiam i życzę weny ^.^
  Buziaczki :*

  OdpowiedzUsuń
 52. lLou albo Liam bo dawno nie było. :)

  http://dream-one-direction-imaginy.blogspot.com/ zapraszam. <3

  OdpowiedzUsuń
 53. Jak zawsze imagin zaje**sty :p
  Z Louis'em <3

  OdpowiedzUsuń
 54. Może Lou będzie miał dziewczynę, a na imprezie się upije i po pijanemu ją zdradzi , a ona to zobaczy. dziewczyna się załamie i coś ją połączy z którymś z chłopcem z 1D.

  OdpowiedzUsuń
 55. Jeju! Jakie to genialne! <33 Loffciam.. ;D A przy okazji: http://we-love-imagines.blogspot.com/ przepraszam za spam ;pp

  OdpowiedzUsuń
 56. Cudowny ten imagin *____*
  Może następny z Lou? :D
  P.S. Jak zrobiłyście taki wygląd bloga? :**

  OdpowiedzUsuń
 57. A moze by tak po miesiącu kolejna część z Harroldem?

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K