środa, 8 maja 2013

#109 Zayn (część 9)

Część 8.

Druga część pisana przy Without the Love - Demi Lovato


Nie wiem, jak dużo czasu minęło, odkąd Zayn wyszedł z mieszkania, ale zdecydowanie odczuwałam negatywne skutki jego nieobecności. Niby wiedziałam, że niedługo powinien wrócić, ale naprawdę wolałam, żeby nie wychodził w ogóle. Błąkałam się zupełnie sama po pustym domu, nie mając pojęcia, co ze sobą zrobić. Miałam ochotę wyjść do miasta i zjeść coś w barze, bo kompletnie opuściła mnie ochota na ugotowanie czegokolwiek. No ale cóż… Zayn zabronił mi wychodzić poza drzwi, a mój żołądek domagał się posiłku.
Spojrzałam na wyświetlacz komórki. Zegar wskazywał godzinę 23.42, a za oknem było już całkowicie ciemno. Miałam dość ciągłego czekania i zaczynałam się już martwić. Co, jeśli ten chłopak nie wróci? Jeśli zostanę sama?
Westchnęłam z rezygnacją, ostatecznie się poddając i ruszyłam w stronę kuchni, włączając uprzednio radio. Nienawidziłam tej ciszy, która panowała – wtedy każdy najdrobniejszy hałas wydawał się podejrzany. Znacie to, prawda? Nie tracąc ani chwili więcej, wyciągnęłam z szafki toster i wyciągnęłam z lodówki wszystkie poprzednie produkty. Naprawdę nie miałam głowy do zrobienia czegokolwiek bardziej oryginalnego.
Usłyszałam głośne pukanie do drzwi. Odetchnęłam z ulgą, przerywając przyrządzanie posiłku i wytarłszy ręce, przeszłam przez kuchnię i z szybko bijącym sercem przekręciłam klucz w zamku. Zayn obiecał mi, że wieczorem będziemy mieć trochę czasu dla siebie, a ja nie potrzebowałam niczego więcej, jak jego obecności.
- Cześć, skarbie – do moich uszu dobiegł rozbawiony głos.
Tylko, że nie należał on do Zayna…
- Właściwie wydawało mi się, że nie spotkamy się już więcej, ale cóż… twój chłopak trochę nabroił i nie zrobił tego, co obiecał – niski mężczyzna uśmiechnął się do mnie, odpychając się od framugi drzwi. – Więc postanowiliśmy to naprawić.
Spojrzałam na nich z przerażeniem, powoli uzmysławiając sobie, kim są. Przede mną stał ten sam niski chłopak, którego spotkałam tamtego dnia na ulicy. To on pozwolił Zaynowi „się mną zająć” i zostawił nas, ufając, że chłopak zrobi to, co powiedział. Byłam naprawdę głupia sądząc, że to wszystko ujdzie nam na sucho.
- Czego chcecie? – spytałam, usiłując zgrywać opanowaną.
Powinnam zatrzasnąć drzwi i zadzwonić na policję… Powinnam uciec, zanim zrobią mi krzywdę… Powinnam zrobić cokolwiek, żeby uniemożliwić im wejście do środka… Więc dlaczego stałam, tak po prostu na nich patrząc?
- Ugh, nie przedstawiliśmy się – mruknął z niezadowoleniem, ujmując moją dłoń i całując ją niedbale. – Jestem Stan, a ci dwaj za mną to Thomas i John, ale możesz mówić na nich, jak chcesz. Reagują na wszystko.
Zza pleców chłopaka doszły ciche pomruki irytacji, podczas gdy Stan parsknął śmiechem, obejmując mnie ramieniem i bez wahania wchodząc do środka. Moje plecy przeszedł dreszcz obrzydzenia, gdy poczułam dotyk jego ręki na swojej skórze. Czułam, jak bicie mojego serca drastycznie przyspiesza, a oddech staje się płytszy.
- Mam nadzieję, że nie przeszkadzamy – powiedział z przesadną nonszalancją, a drzwi wejściowe się zamknęły.
Obejrzałam się przez ramię. Dwaj mężczyźni w wieku podobnym do tego pierwszego szli za nami, uśmiechając się do siebie głupkowato, jakby cała sytuacja niezmiernie ich bawiła. Zacisnęłam powieki, by powstrzymać łzy bezradności, które cisnęły się do moich oczu. Nie mogłam dać im tej satysfakcji, nie mogłam okazać się słaba.
- Właściwie przeszkadzacie, miałam zjeść kolację – mruknęłam, zdając sobie sprawę, że właśnie igram z ogniem.
- Cóż za szkoda – zaśmiał się, gwałtownie odwracając mnie do siebie przodem. – Przestańmy pieprzyć od rzeczy. Zayn miał się z tobą rozliczyć, ale tego nie zrobił. Więc teraz my zabawimy się i z tobą, i z nim. Co ty na to? Odpowiada ci taki układ?
- Nie.
- I wcale nie musi – odparł, popychając mnie w stronę ściany.
Do moich uszu dobiegł ogłuszający huk, a drzwi wejściowe otworzyły się gwałtownie, niemal wbijając się w ścianę. Wszyscy czworo odwróciliśmy się w tamtą stronę, a ręce Stana natychmiast zniknęły z mojego ciała. Zanim zdążyło do mnie dotrzeć, co się dzieje, do środka wpadła cała grupa mężczyzn w czarnych kominiarkach i z bronią w ręce. Dwóch z nich w mgnieniu oka pchnęła na ziemię Thomasa i Johna, uniemożliwiając im jakikolwiek ruch, a oni nawet nie mieli czasu się obronić. Stan rzucił ostatnie, przerażone spojrzenie swoim kolegom i puścił się biegiem do jednego z pokoi, zatrzaskując za sobą drzwi. Nie miałam pojęcia, co działo się dalej, bo poczułam, jak czyjeś ciepłe ręce obejmują moje ciało i przyciskają do siebie, ciągnąc w stronę kuchni. Zamknęłam oczy, pozwalając łzom spłynąć po mojej twarzy.
- Ciii, już dobrze – usłyszałam cichy szept. Jego szept.
- Zayn – jęknęłam cicho, wtulając się w jego skórzaną kurtkę.
- Wiem, kochanie, wiem – powiedział cicho, głaszcząc mnie uspokajająco po plecach. – Wszystko jest już dobrze.
Chłopak przez kilka kolejnych minut przyciskał mnie do siebie, szepcąc słowa, których znaczenia w ogóle nie rozumiałam, ale nie miało to żadnego znaczenia. Najważniejsze, że był przy mnie i nareszcie poczułam się całkowicie bezpieczna, otulona jego silnymi ramionami.
Spojrzałam w stronę otwartych drzwi. Jeden z ubranych na czarno mężczyzn prowadził przez drzwi unieruchomionego Stana, drugi zabezpieczał go bronią, idąc tuż obok. To wszystko było tak nierealne, aż ciężko było mi uwierzyć, że stałam się tego częścią. Jak to możliwe, że w ogóle udało mi się wyjść z tego wszystkiego cało?
Do kuchni wszedł umundurowany policjant. Rozejrzał się uważnie dookoła, jakby sprawdzał, czy w środku nie ma nikogo oprócz nas i odchrząknął nerwowo.
- Będziecie musieli pojechać z nami na komisariat. Złożycie zeznania i wrócicie do domu – powiedział tonem nieznoszącym sprzeciwu, spoglądając znacząco na drzwi.
Zayn skinął w milczeniu głową i pocałował mnie w czubek głowy, splatając ze sobą nasze palce. Czułam się kompletnie wyprowadzona z równowagi i szczerze wątpiłam, że kiedykolwiek będę mogła wyjść na ulicę, nie spodziewając się ataku seryjnych zabójców czy kogoś takiego.

***

- Zayn, proszę cię, wytłumacz mi to jakoś zanim oszaleję – jęknęła, gdy zamknęły się za nami drzwi komendy policji.
Składanie zeznań nie trwało zbyt długo, ale było dość męczące, zważając na to, że dziewczyna musiała podawać wszystkie najdrobniejsze szczegóły. Cóż, ja miałem już wszystkie procedury za sobą, więc po nieco ponad godzinie mogliśmy spokojnie wrócić do domu.
- Nie wiem, co mam ci powiedzieć – odparłem, obejmując ją ramieniem i pozwalając jej wtulić się we mnie. – Wplątałem cię w coś, co nigdy nie powinno cię spotkać. Przepraszam, że nie zadzwoniłem na policję wtedy, gdy chciałaś to zrobić. Teraz wiem i żałuję. Gdybym zrobił to, o co mnie prosiłaś, nie musiałabyś przechodzić przez to wszystko.
Czułem się cholernie winny z tego powodu, bo prawda była taka, że to wszystko stało się przeze mnie. Gdybym tego felernego nie poprosił Stana o zmienienie naszej stałej trasy, prawdopodobnie nigdy nie stanąłbym na drodze tej dziewczyny, a ona nigdy nie musiałaby przeze mnie cierpieć. I tak było lepiej – gdyby mnie nie poznała i gdybym nie pozwolił sobie na pocałowanie jej.
- Skąd policja wiedziała, że do mnie przyjdą? – spytała cicho.
- Powiedzmy, że trochę im pomogłem.
Nie chciałem jej tego wszystkiego tłumaczyć. Bo co miałbym powiedzieć? Wyszedłem tamtego dnia, chociaż tak bardzo chciałem zostać, zając się nią, pokazać, jak bardzo ją kocham. Potrafiłem ją uszczęśliwić, wiedziałem, co zrobić, by na jej pięknej twarzy pojawiły się rumieńce, by jej głos zaczął się nienaturalnie trząść, a wzrok unikał moich oczu. I chociaż chciałbym powiedzieć, że poradziłbym sobie nie dopuszczając do tego, do czego doszło między nami rano, to nie potrafiłem. Potrzebowałem jej bliskości.
Zaraz po wyjściu skierowałem się w stronę komisariatu. Żałowałem, że nie zrobiłem tego wcześniej, ale na szczęście dało się jeszcze coś z tym zrobić. Policjanci odnaleźli moich „kolegów” w kartotece i cóż… zapiski były wystarczająco ciekawe, by ściągnąć antyterrorystów. Później wystarczyło tylko poczekać, aż pojawią się przed jej domem i wejdą do środka. To był najgorszy moment w moim życiu. Gdy wiedziałem, że jest tam z nimi sama, że w każdej chwili mogą jej coś zrobić, że się boi.
- Martwiłam się o ciebie – powiedziała, przerywając panującą do tej pory ciszę.
Byliśmy już niemal na miejscu, a ja naprawdę nie miałem pojęcia, dlaczego ta droga minęła mi tak szybko. Uśmiechnąłem się do niej delikatnie, chowając twarz w jej włosach i napawając się jej pięknym zapachem.
- Przecież wiesz, że nie miałaś powodu – mruknąłem cicho. – Wiedziałem, co robię.
- Tak, tak… ale zależy mi na tobie i martwię się dla zasady – zaśmiała się, wyciągając z kieszeni klucz do domu.
Stanęliśmy przed drzwiami, a głęboka ciemność rozświetlana była tylko przez pobliską lampę, co sprawiało, że widoczność była naprawdę ograniczona. Zupełnie jak wtedy. Drgnąłem nerwowo, obserwując, jak dziewczyna przekręca zamek w kluczu i otwiera dla nas drzwi.
- Ja nie mogę wejść z tobą do środka – powiedziałem na jednym wydechu, mocno zaciskając palce na materiale kurtki.
Trudno mi było uwierzyć, że te słowa naprawdę wydobyły się z moich ust. Dziewczyna odwróciła się do mnie z zaskoczeniem i przyjrzała mi się uważnie, jakby nie miała pojęcia, o czym mówię.
- Dlaczego? – spytała zdezorientowana.
Biorąc ostatni, głęboki wdech, zrobiłem krok do przodu, brutalnie wpijając się w jej słodkie usta. Nie protestowała, ale też nie zareagowała w żaden inny sposób, zbyt zaskoczona, by cokolwiek zrobić. Moje dłonie szybko znalazły się na jej biodrach i po dłuższej chwili poczułem ręce dziewczyny na mojej szyi. Przyciągnąłem ją do siebie, przyciskając do siebie nasze ciała, wciąż napierając wargami na jej własne. Widocznie nie miała nic przeciwko takiemu biegowi wydarzeń, bo po prostu stała na palcach, oddając pocałunki i dzieląc się ze mną swoim przyspieszonym oddechem.
- Kocham cię – wyszeptałem wreszcie, opierając o siebie nasze czoła. – Kocham cię najbardziej na świecie i nigdy na nikim nie zależało mi tak bardzo, jak teraz na tobie. Jedyne, czego w tym momencie chcę, to twoje szczęście…
- Zayn…
- I właśnie to jest powód, dla którego nie mogę wejść do środka. Kocham cię i dlatego wiem, że jeśli teraz pójdę z tobą, nie będę potrafił odejść. A ty nie możesz być szczęśliwa, kiedy jestem tu z tobą.
- Zayn, o czym ty mówisz? – wymamrotała, a jej głos widocznie drżał.
- To przeze mnie musiałaś przechodzić przez to piekło. Nie mogłaś nawet wyjść z domu z poczuciem, że jesteś bezpieczna i nic ci się nie stanie. Na każdym kroku mogłaś spotkać kogoś, kto zniszczyłby cię psychicznie i fizycznie i nienawidzę siebie za to, że do tego dopuściłem – powiedziałem, starając się unormować zbyt szybkie bicie mojego serca. – Ale obiecuję, że od jutra będziesz mogła żyć tak, jak gdybym nigdy nie pojawił się w twoim życiu.
- Proszę cię, nie rób mi tego – wyszeptała, odsuwając się ode mnie.
Spojrzała błagalnie w moje oczy, gdy kolejne łzy spływały po jej zmarzniętych policzkach. Nigdy nie chciałem widzieć jej w takim stanie, a już tym bardziej nie chciałem być powodem jej smutku. Ale teraz, gdy zrozumiałem, jak wiele dla mnie znaczy, nie mogłem dalej jej niszczyć.
- Kochanie, posłuchaj mnie – szepnąłem, ujmując jej twarz w swoje dłonie. – Chciałbym, żebyś coś dla mnie zrobiła, dobrze? Bądź szczęśliwa. Bo jeśli będę wiedział, że jesteś szczęśliwa, ja też nie będę miał powodu do smutku.
Jej źrenice rozszerzyły się i jedynym, co mogłem w nich zobaczyć, było niedowierzanie i przerażenie. Odwróciłem wzrok, niemal pewny tego, że wkrótce nie wytrzymam jej spojrzenia.
- Zayn, błagam cię, nie zostawiaj mnie samej – zaszlochała. - Kocham cię, nie mogę żyć bez ciebie, słyszysz?
- Ja też cię kocham – odparłem łagodnie, po raz ostatni muskając ustami jej drżące wargi.
Czułem na sobie jej wzrok, a jej cichy szloch rozdzierał moje serce, gdy zbiegłem po schodach, znikając w ogarniającej nas ciemności.


I tried it your way
But I got nothing to show* Miley Cyrus – The DrivewayOkej, płaczę. Nie sądziłam, że jestem w stanie rozbeczeć się, pisząc imagina, ale właśnie tak się stało. Nie wierzę, że aż tak trudno mi było ich rozdzielić... Nie krzyczcie na mnie, proszę!
Ostatnia część pojawi się tak szybko, jak uznam to za stosowne (czyt. zależy, ile osób stwierdzi, że warto mi powiedzieć, jak ocenia tą część i powiadomić, że czeka na kolejną).

PS. Kolejny imagin powinien być z...? Macie propozycje? Bo ja postawiłabym na Harry'ego :)
Kocham
~W

113 komentarzy:

 1. Ja też rycze. Powiedz, że ich zeswatasz? :D
  Bo jeśli nie, to będę znów płakać..

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo, ale to bardzo proszę cię o część następną! to smutne że ich rozdzieliłaś:(
  P.S tak, coś z Hazzą by się przydało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dlaczego mi to robisz, dlaczego? płącze teraz przez to zakończenie ale moze jest jeszcze dla nich jakaś nadzieja ;) czekam na kolejną część!

  OdpowiedzUsuń
 4. Boskie *.* Masz talent!

  OdpowiedzUsuń
 5. Rycze... jak najszybciej dodaj next, kochanie nie napiszesz ostatniej części. Będzie ich dużo.Dlaczego? Bo ja tak mówię :*. Kocham twoje imaginy. Pozdrawiam i życzę weny :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz imagin wywołał we mnie takie emocje.W końcu coś bez Happy Endy ale proszę cię zrób następną część taki zwrot akcji to się nie może tak skończyć :'(

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna,piękne,piękne <3333 Czekam na następny <3

  OdpowiedzUsuń
 8. + szkoda że ich rozłączyłaś :/

  OdpowiedzUsuń
 9. zamorduję:) cię:) przy:) najbliższej:) okazji:)))
  Nie, dobra taki żart xd Ale jestem przerażona bo boję się, że nie będą razem >.< To by było takie..ughh! *Dreszcze*
  Świetna część, ale taie askakujące zakończenie! :D
  -Przyznaję, że bałam się, iż tak to się wszystko skończy ;o
  Ale potem takie: "Nieee, Weronikanie jest aż tak okrutna" xd
  Cudna część i oczywiście czekam na następną :3

  OdpowiedzUsuń
 10. WOW, kochana, nie sodziewałam się takiego obrotu spraw. Następna część mile widziana :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kocham Cię !! ♥

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeej ♥ To jest mega, ryczałam jak głupia...Obiecaj mi, że ich zeswatasz na koniec *_*
  Piszesz świetne imaginy, wywołują one tyle emocji...normalnie magia ♥♥♥
  Czekam na następną część.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ryczę jak dwulatek, który nie dostał lizaka... Dosłownie. Jak mogłaś ich rozdzielić ?? Proszę dodaj jak najszybciej następną część bo muszę się dowiedzieć jak potoczą się sprawy. Co do następnego imagina to chciałabym kilkuczęściowego Louisa, ale jeżeli masz plany na Harrego to ja nie będę się sprzeciwiać. Pozdrawiam i życzę weny <3

  OdpowiedzUsuń
 14. dzastka94 ;)8 maja 2013 22:16

  Popłakałam się po prostu... Gdy mój brat wszedł do pokoju i zobaczył mnie z łzami na policzkach zaczął się ze mnie śmiać ;) Imagin jest GENIALNY! Masz taki ogromny talent! Powinnaś napisać jakąś książkę ;)Nie mogę się doczekać następnego rozdziału ;) A co do następnego imagina to może być z Hazzą ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. wspaniały ! płakałam ... to było naprawdę świetne! pisz jak najszybciej dalszą część ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 16. No zaraz aie porycze ;(

  OdpowiedzUsuń
 17. Uwielbiam takie zakończenia. W sumie troszke szkoda, że to nie ostatnia część... Nie zrozum mnie źle, imagin bardzo mi się podoba, bardzo fajnie napisany. Po prostu uwielbiam smutne opowiadania :D Czekam na następną część!!! <3 /Rebelle

  OdpowiedzUsuń
 18. Oni muszą być szczęśliwi!!! Jak wgl można pisać smutne imaginy? One mają cieszyć!!! Jak oni nie będą szczęśliwi to... To przestane komentować!!! ( jaka groźba, nie?) !!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha,zgadzam się takie historie nie mogą kończyć się źle :)

   Usuń
 19. więcej, więcej, więcej <33

  OdpowiedzUsuń
 20. Płaczę, a raczej ryczę. Łzy tryskają ze mnie jak woda z mega dużej fontanny... Tak szczerze, to ja płakałam, czyając każdą część. Po prostu jest to tak napisane, słowa super podobierane i wszystko dokładnie opisane, że ja, czytając, miałam takie superowe dreszcze i w ogóle towarzyszyły mi przy tym takie uczucia, jakich w takim prawdziwym, normalnym, zwykłym życiu jeszcze nigdy nie czułam... No to jest najnormalniej w świecie BOSKIE! :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Musisz ich znowy połączyć oni muszą być razem !!!
  A i cudowny imagin ;)

  OdpowiedzUsuń
 22. ;c popłakałam sie..idealny imagin...może jest jeszcze jakaś nadzieja, że będą szczęśliwi?
  ja jak zawsze już zniecierpliwiona czekam na kolejną część #muchlove . z Hazzą cos by się przydało :D

  OdpowiedzUsuń
 23. dziękuje za tą część jest piękna, czekam z niecierpliwością na kolejną część <3 K.

  OdpowiedzUsuń
 24. Płacze.. to cudowne dawaj szybciutko dalej blagam ..

  OdpowiedzUsuń
 25. NIEEE! NIEEE ZGADZAM SIĘ! ONI MUSZĄ BYĆ RAZEM! BŁAGAM CIĘ, POWIEDZ, ŻE W OSTATNIEJ CZĘŚCI ZNOWU BĘDĄ RAZEM! NIE MOŻE BYĆ INACZEJ! NO BŁAGAM, NIE MOŻESZ TEGO TAK ZOSTAWIĆ. NIEEE, TYLKO NIE SMUTNE ZAKOŃCZENIE. RYCZĘ, RYCZĘ JAK MAŁE DZIECKO. JEST CUDOWNY, ALE NIEEEE! I WANT HAPPY END!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po raz drugi : zgadzam sie. I WANT HAPPY END :P

   Usuń
 26. Jesuuu sposob w jaki piszesz jest niesamowity! Strasznie mi się podoba, tylko dlaczego bohaterka tak malo mowi i jest ogolnie taka slaba psyhicznie i delikatna...hmm ale kocham !!! Napisz z Liam'em ;))

  OdpowiedzUsuń
 27. Rozpłakałam się jak małe dziecko kiedy zabiorą mu zabawkę.... ale rozdział fajny i proszę o NN :)

  OdpowiedzUsuń
 28. powstrzymuje łzy żeby sie nie rozmazać :)oczywiście czekam na kolejną część tego wspaniałego imaginu
  ;) <olcia

  OdpowiedzUsuń
 29. Pisz szybko następną część. Nie mogę sie doczekać. A jestem za tym żeby następn imagin był z Harry'm :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Tak o Harrym będzie fajnie. Ja też prawie ryczę. Gratuluję imagina i pomysłów :) Czekam na resztę

  OdpowiedzUsuń
 31. czy twoje imaginy muszą być aż tak idealne!?? :)
  Błagam dodaj szybko nexta, bo ja nie zniosę świadomości, że ich rozdzieliłaś :c nie dość, że taka super historia to jeszcze z BadBoyem moim ulubieńcem :>
  PS: Please Happy End!

  OdpowiedzUsuń
 32. przeczytałam kilka razy. nie mogłam uwierzyć, że Zayn odszedł. i też się rozpłakałam. mam nadzieję, że w 10cz. zrozumie, że nie może żyć bez tej dziewczyny, że ją kocha i wróci. nie wyobrażam sobie, aby po tym wszystkim, co przeszli mogło być inaczej. nie rób nam tego! ;) zbyt piękna historia, aby tak smutno ją kończyć. oni są dla siebie stworzeni, widać jak bardzo im na sobie zależy. czekam z niecierpliwością :D
  co do nast. opowiadania to wydaje mi się, że Harry to dobry pomysł. Lou i Zayna już pisałaś. Niall i Liam są teraz pisani przez inne autorki. chciałabym żeby ten imagin był wieloczęściowy. + mam taką wizję: Harry zakochany w swojej przyjaciółce, która nie chce z nim być, ma swojego chłopaka, Harry cieszy się, że jest szczęśliwa i jednocześnie cierpi. potem ona stwierdza, że tak naprawdę kocha Harrego. taka moja sugestia ;>
  pozdrowienia i miłego jeszcze jednego dnia odpoczynku :DDD też mam wolne! ;>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo super pomysł na Harrego. Popieram ;)

   Usuń
 33. Jestem w szkole na nudnej lekcji i czytałam sobie ten imagin. Końcówka a ją mam łzy w oczach,niedługo bym sie poplakala na lekcji. imagin swietny, oczywiście mam nadzieje że jednak będą razem. czekam na kolejna czesc

  OdpowiedzUsuń
 34. No ja cię kobieto zabiję po prostu. Jak mogłaś ja się (nie)grzecznie pytam?! To niesprawiedliwe. Mam nadzieję, że chociaż w epilogu ich znów połączysz. Bo jak nie, to jak Boga szczerze kocham (albo i nie) nigdy więcej nie wejdę na tego bloga. Normalnie się poczułam dotknięta. I miałam łzy w oczach, co jak dla mnie jest nowością. Kiedy będzie ostatnia część?
  Oh, i chciałam cię bardzo przeprosić za brak komentarzy i jakiekolwiek odzewu z mojej strony, że czytam. Ale naprawdę jak mi się chociaż w raz w tygodniu udaje usiąść przy komputerze i przeczytać wszystkei zaległe imaginy, na wszystkich stronach jakie czytam (a są ich aż dwie xD) to muszę już schodzić i naprawdę nie mam czasu na choćby najkrótszy komentarz.
  I muszę przyznać, że bardzo mi się podoba cały ten imagin. Naprawdę, to na niego ostatnio najbardziej czekam z niecierpliwością. Choć twojego 10- częściowego imagina o Lou i tak nic nie przebija :)
  A następny imagin? Może być i Hazza. O ile masz na niego pomysł :D A to on podobno jest najważniejszy, dopisanie historii to pestka (nie wiem kto mi tak kiedyś mówił xD)
  W każdym razie-> o kim by nie był i tak czytać będę. Nie obiecuje, że pod każdym postem będę zostawiała komentarz, bo były by to słowa bardzo trudne do wykonania.
  Weny życzę! :D
  Girl1996

  OdpowiedzUsuń
 35. Ja chyba piszę ten komentarz tylko i wyłącznie po to, żebyś wiedziała, że strasznie doceniam to, co robisz i że robisz to wkładając w to całe swoje serducho. Jesteś wielka, a ten imagin całkowicie wyprowadził mnie z równowagi. Cudo.

  OdpowiedzUsuń
 36. No nie możesz, po prostu nie możesz ich rozdzielić po tym wszystkim co razem przeszli! Błagam oni muszą być razem! Boże.. Mówię jak jakaś desperatka. No nie ważne.. ;p Oczywiście że czekam na następna część. ;D A jeśli chodzi o następny imagin to może być z Hazzą. Właściwie to obojętnie z kim będzie i tak będzie genialny a ja go przeczytam. <3 ~M.

  OdpowiedzUsuń
 37. Doprowadziłaś mnie do łez. Płacze!!! Piękny !
  Kocham cię wiesz? I proszę, błagam nie rozdzielaj ich!
  Czekam na nn!

  OdpowiedzUsuń
 38. Kurwa,no! Jak mogłas! Czytałam tą czesć na polskim i dziewczyny nie wiedziały dlaczego tak nagle się rozpłakalam :( imagin jak zwykle cudowny,ale błaaagam połącz ich w 10 rozdziale bo tak piękna,niesamowita historia musi zakończyć się dobrze,no! Pliss! Jeśli chodzi o nasępnego,zgadzam się z Toba. Kilku częściowy z Harrym byłby super ♥ Ale zanim zabierzesz sie za pisanie owej historii (bez wzgledu na to czy o Harrym czy o kimś innym) to BŁAAAGAM na wwszystkie Swiętosci,błagam,nie pozwół by ta historia skończyła sie źle,prosze xd i PISZ SZYBKO Kocham Cie ♥ Całuski :***

  OdpowiedzUsuń
 39. boski, kolejna część jak najszybciej! 10 część widziałabym z perspektywy bohaterki, albo Zayna po na przykład 3 latach. ale jakkolwiek nie napiszesz to będzie zajebiście.

  OdpowiedzUsuń
 40. Lady in black9 maja 2013 14:20

  NIE NIE NIE NIE NIE!!! Oni MUSZĄ być razem forever&ever! Taka para zdarza się raz na milion, on nie może jej teraz zostawić!!! Za to całe "dla twojego dobra" mam ochotę mu strzelić z liścia. Daj 10 jak najszybciej! ^^
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 41. Zabiję cię jak oni nie będą razem!!!
  A co do imagina to fantastyczny i nie mogę doczekać się kolejnej części. Wstawiaj jak najszybciej!!!
  A jak nie będą razem to nie żyjesz!!!

  OdpowiedzUsuń
 42. beczę :(( muszą być razem!!! czekam na kolejny! :)

  OdpowiedzUsuń
 43. Płaczę ;((
  Oni są dla siebie stworzeni !
  Muszą być ze sobą !!!!
  Wstawiaj jak najszybciej kolejną część !
  Szczerze mam nadzieję że pojawi się zaraz ! :D ;**

  OdpowiedzUsuń
 44. cudowne... ♥
  płaczę.

  OdpowiedzUsuń
 45. To jest niesamowite. Popłakałam sie jak go czytałam.
  Oni musza być razem ja nie widze innego wyjścia.
  czekam na nexta <3

  OdpowiedzUsuń
 46. cooś tyy zrobiłaaa !!!!~jak mogłaś ich rezdzielić ??? maa byś kolejna część a w tej części ... może dam ci taki pomysł :) ona nie moze bez niego żyć cały czas o nim myśli i jest smutna i on ją widzi często i gdy widzi jej smutek to sam umiera z miłości do niej i pewnego dnia sie spotykają i łączą sie na zawsze ale to widzą się tak po kilku miesiącach :) to mój pomysł pozdrawiam jak możesz to z dedyką dla Dżasty :)

  OdpowiedzUsuń
 47. genialny , płacze i nie moge przestać ...
  z Lou :D

  OdpowiedzUsuń
 48. Płaczę. Jesteś nie samowita. Nie mogę sie doczekać kolejnej części !!!!!!
  Zapraszam do mnie:
  najlepszepolskieimaginyonedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 49. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 50. zostałaś nominowana więcej info tu :http://karolina11316.blogspot.com/2013/05/libster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 51. O matkooo ;cc Coś ty zrobiła ?! Zabiję Cię, wiesz ? ^^ Tak mi cholernie szkoda dziewczyny, że szkoda gadać ;C Przynajmniej ten 'gang' został złapany .. Chociaż to ! ;-; Ja się normalnie poryczałam ! Czytam, czytam, przeczytałam, patrzę w dół, a klawiatura cała mokra od łez ! ;-; Jak nie będzie Happy Endu, to się rozryczę na maxa ;-;
  A niech kolejny imagin będzie z Lou xx

  OdpowiedzUsuń
 52. Ryczem, ryczem i jeszcze raz ryczem ;( xD Ale ogólnie to świetnie Ci wyszło <33 A następny imagin, to ja myślę, że z Liamem lub Lou, ale jak będzie Hazza też będę czytać ;) Czekam na next :*

  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 53. awwwwwwwwwwwww słodko!TYLKO DLACZEGO ICH ROZDZIELIŁAŚ?!OSZALAŁAŚ!!!Jak mogłaś?ale i tak jest świetny awwwwwwww a przeczytałaś mój komentarz w wcześniejszym imaginu bo nie jestem pewna ale napisałam tam podobnie ale to niewarzne awww świety ale jak nie wrócą do siebie to nie wiem co ci zrobię!!KAPISZI??!!! ale i tak jest świetny<33333333

  OdpowiedzUsuń
 54. Next!!! Proszę <3 Kocham tego imagina! Xox

  OdpowiedzUsuń
 55. RYCZĘ :( czemu to jest takie smutne?
  Oczywiście piękne...., ale ja dalej płaczę
  Nie jestem w stanie napisać tego komentarza
  Łzy mi ciekną strumieniami
  Jesteś wspaniała, ale czemu on odszedł??? :(
  wiem że chciał dla niej dobrze, ale teraz będzie jej bez niego jeszcze gorzej:( Zaja

  OdpowiedzUsuń
 56. Proszę połącz ich znów, niech Zayn wróci bo nie potrafi bez niej żyć czy coś :*
  Znowu płaczę...... Zaja

  OdpowiedzUsuń
 57. I jeszcze coś ;) następny możesz napisać z Hazzą :), ale najpierw niech ta historia skończy się happy endem....:*
  Pozdrawiam Zaja

  OdpowiedzUsuń
 58. Świetne! Ja chcę kolejną część *_*

  OdpowiedzUsuń
 59. Świetnee .! Prosze zrób kolejną część z Happy End'em .! <3 I ja bym chciała imagina z Harry'm.! <3

  Karola ;)

  OdpowiedzUsuń
 60. To było cudowne szkoda tylko , że zakończenie jest takie smutne !!! Pod koniec ryczałam już na dobre , szkoda , że się rozeszli bo to była świetna para !!! Ciekawe co stanie się w ostatniej części nie mogę się doczekać !!!

  OdpowiedzUsuń
 61. oni muszą być razem, nooooo :(
  a co do następnego imagina, stawiałbym na Niallera :) xx

  OdpowiedzUsuń
 62. Zajebiste.. Niech w następnej części będą znowu razem, no ♥

  OdpowiedzUsuń
 63. No to ryczymy razem ! Co? . KOCHAM TE IMAGINY !

  OdpowiedzUsuń
 64. BOŻE BOŻE BOŻE... Miałam to napisać jakieś ze 100 razy, ale przepraszam Cię za mojego lenia.:P Te imaginy są najlepsze i gdyby nie fakt, że brat gra z kolegą w pokoju obok to bym płakała. Proszę napisz szybko kolejną (ostatnią?) część imagina . Bo kocham to za mało na tą serie. :******************************************************************************************************************************************************

  OdpowiedzUsuń
 65. Ja nie wiem jak to możliwe ale też się po płakałam PIEKNE

  OdpowiedzUsuń
 66. Kocham tego imagina! Nie wiem czemu ich rozdzieliłaś ale musiałaś mieć dobry powód i plan na kolejną część:) niby nie lubię happy endów ale bardzo, ale to bardzo w tym wypadku na niego czekam:)
  życzę weny i pomysłów:)
  pozdrawiam L.B

  OdpowiedzUsuń
 67. imagin za*ebisty nic dodać nic ująć...

  z niecierpliwością czekam na kolejną część i nie moge się doczekać jaki będzie koniec. Ten imagin jest najlepszy z tych które czytałam o Zaynie! FANTASTYCZNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;**

  OdpowiedzUsuń
 68. Jedno z najlepszych opowiadań przeze mnie czytanych. Zayn świetnie pasuje do tej fabuły. Kocham taką tajemnicą akcję jak tu i np. w Dark, więc fajnie jeśli kolejne opowiadanie byłoby właśnie w takim stylu napisane, a główny bohater to Liam. I żeby było kilkuczęściowe. Takie tam marzenie ♥

  OdpowiedzUsuń
 69. Nominacja : http://ollg4ever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. o matko ;o to jest piękne *_____*

  OdpowiedzUsuń
 71. Genialne rycze i nie mogę przestać czekam z niecierpliwoscia na kolejna część :*

  OdpowiedzUsuń
 72. WOOOOOW ... nie wiem co powiedzieć, bo z jednej strony kocham ten moment w opowiadaniach, gdy ktoś odchodzi od ukochanej osoby dla jej "dobra", ale i tez nienawidzę! Mam nadzieję że Zayn sie opamięta! :)
  Kocham twoje imaginy, ten o Lou jest moim ulubionym, serio, chyba wydrukuje je całe, załaduje w teczke i postawie jej ołtarzyk XD
  Zapraszam do mnie ;) kocia-poradnia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 73. (Chłopaki też czytają)
  Niesamowite, kocham czytać imaginy, blogi, opowiadania i każdy jest dla mnie czymś nowym, trudno to opisać, twój ewidentnie zapamietam. Jest wspaniały, trudno to obrać w słowa, opisać jak się go niezwykle czyta, szkoda że już owy imagin zmierza ku końcowi i że tak rzadko można spotkać opowiadania o Zaynie i że ty z nim kończysz. On jest najmniej doceniane i lubiany, ale to już inna gadka.
  Wracając, mógłbym naprawdę długo pisać jaki ten imagin jest wspaniały, jaka Ty jestes wspaniała, jak działają na mnie takie historie, ale skończę tutaj.
  W takich momentach z jednej strony lubię takie zakonczenie, z drugiej żałuję i tęsknię za tym perfekcyjnym związkiem. Szkoda, ale nadal mam nadzieję.
  Wiedz, że nigdy w 100% nie powiem ci tego i tyle ile bym chciał, ale wiedz że to jest niesamowite i że ciężko mi będzie o tym jak i o wielu innych zapomnieć. Dziękuje...

  OdpowiedzUsuń
 74. Imagin cudowny, zresztą jak każdy twój. Błagam połącz ich ze sobą znowu w kolejnej części :)
  Czekam na next xoxo

  OdpowiedzUsuń
 75. super jak zawsze ale koniec straszny -.-
  mam nadzieje, że się wszystko zmieni;)
  kiedy nast?

  OdpowiedzUsuń
 76. Błgam napisz kolejną część !! <33

  OdpowiedzUsuń
 77. Następną napisz jak najszybciej, błagam ;)))
  Z Harry'm to będzie dobre rozwiązanie :D

  OdpowiedzUsuń
 78. Ei zaraz sie rozpłaczę :o łooooł smutno mi ale świetne to jest wgl nie wspominając o poprzedniej części OMG♥ czekam na następną :33

  OdpowiedzUsuń
 79. oni sa dla siebie stworzeni .przeznaczenie .musza byc razem ! kate

  OdpowiedzUsuń
 80. Nie?..
  Nie.
  Niee!
  NIE!!! :c
  Dlaczego?!
  Ja.. Bo. Pokroiłaś mi serce na tysiące kawałków dziewczyno..
  Kocham tego imagina i uwielbiam Cię, jesteś genialna i piszesz genialnie.. Ta część jest niesamowita i choć tak cholernie smutna, to tak perfekcyjna.. A weź idź. Brak mi słów. :C
  Widzisz? Pokazuję Ci jak warto napisać kolejną część i jak bardzo na nią czekam.
  Nie ukrywam, że byłabym weselsza gdyby byli nadal razem ._.
  A co do kolejnego imagina, to jak najbardziej popieram z Harry'm :)
  A teraz pozwól, że idę płakać..
  Kocham ♥

  OdpowiedzUsuń
 81. swietne! prosze nie zostawiaj jej samej... prosze o happy end :) !
  czytam ta czesc chyba 3 raz i za kazdym razem placze jak dziecko, ktoremu zabrano zabawke... mam nadzieje ze nastepna czesc juz niebawem ;)
  tak niech nastepny bd z Harrym :D

  ps. musze przyznac ze pomysl na ten imagin mialas orginalny i bardzo mi sie podoba! to chyba moj ulubiony ze wszystkich jakie czytalam !
  pozdrawiam :)
  TT : Marta__smile

  OdpowiedzUsuń
 82. Kiedy następna część twojego opowiadania?

  OdpowiedzUsuń
 83. kiedy dodasz następny rozdział na swojego bloga?? ;D

  OdpowiedzUsuń
 84. Płacz mnie rozsadzał od środka gdy to czytałam! Naprawdę! Powiedz kiedy kolejna część? Zależy nam by to wiedzieć. Zajebista jest ta część emocje po prostu wybuchają w jednym momencie nie idzie się na to przygotować. Gratuluję i czekam na kolejną część ;)

  OdpowiedzUsuń
 85. Następny niech będzie z Louis'em!;) Dawno nie było imagina z naszą marcheweczką ;)

  OdpowiedzUsuń
 86. Oni musz byc razem ;( czekam na nastepna czesc ty;lko jak najszybciej .
  a nastepny imagin moze louis bo harry nie dawno byl , niall jest w trakcie , zayn w trakcie, liam w trakcie . dawno nie bylo louisa !;)kate

  OdpowiedzUsuń
 87. Boże, Boże, Boże *.* z niecierpliwością czekam na dalsze losy tej dwójki i mam nadzieję, że jednak do sb wrócą <3 a co do kolejnego imagina to mógłby być z Harrym albo z Lou :-) xx

  OdpowiedzUsuń
 88. Kiedy next?:)

  OdpowiedzUsuń
 89. ryczę, ryczę ryczę ... błagam pisz bo niedługo wyląduję na ostrym dyżurze ! może być z Lou

  OdpowiedzUsuń
 90. świetny. zresztą tradycyjnie się powtarzam... ;) tylko dlaczego bez happy endu??? :( może być następny z Lou??? :*

  OdpowiedzUsuń
 91. Musisz napisać dalsze części !!! Tylko please niech się zejdą ;\\\ Ale mimo tego że rycze imagin cudowny !!!

  OdpowiedzUsuń
 92. chcę nexta <3

  OdpowiedzUsuń
 93. Kiedy następny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam pojęcia, póki co mam lekki zapierdziel w szkole :) x

   Usuń
 94. BOSKIE, DAWAJ NEXTA

  OdpowiedzUsuń
 95. To jest GENIALNE. Takie historie miłosne powinny być w lekturach szkolnych.

  100 komentarz ^.^

  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 96. super, dodaj jak najszybciej <33

  OdpowiedzUsuń
 97. Kiedy next???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się w przeciągu 1/2 dni, ale zobaczymy :)

   Usuń
 98. nie tyko ty się popłakałaś ;____; śliczne, smutne, wzruszające... IDEALE! ale błagam, złącz w ich następnej części, bo normalnie nie wytrzymam psychicznie...!masz wielki talent, więc niech proporcjonalny do tego be ten pieprzony happy end, ok? a tymczasowo życze weny i powodzenia. + zapewniam, że kocham wszystkie części tego imagina *__*

  OdpowiedzUsuń
 99. Blagam niech uda sie tej dziewczynue przekonac zayna ze tylko z nim mize byc szcxesliwa. Dziewczyno! Ty moglabys spokojnie ksiazke wydac!!! Jak ty nspisalas cos tak wspanialego?!podziwiam!

  OdpowiedzUsuń
 100. Jak ich nie zesfatasz czy coś to kurwa będę się ciąc !!

  OdpowiedzUsuń
 101. Czytam jeszcze raz całego imagina, ponieważ nie mogę się doczekać następnego :*
  Kocham <333333 Cudownie
  http://onedirectionhasazaja.blogspot.com/
  Pozdrawiam xoxo

  OdpowiedzUsuń
 102. Jeszcze dodam, że tym razem też się popłakałam :*

  OdpowiedzUsuń
 103. Dodasz dziś? Prosimyyyy... :D

  OdpowiedzUsuń
 104. Aboslutnie niesamowity! Ale obiecałaś, że już dawno dodasz. ;C Kiedy możemy się na serio spodziewać następnej części? Jest taaaak dobry, zlituj się! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skarby moje kochane, staram się go skończyć, ale moja ukochana szkoła (tu poczujcie sarkazm) mnie nieco ogranicza. Mam do zrobienia cztery projekty w ciągu dwóch tygodni, jeden oddałam dziś, kolejny po weekendzie ;c oczywiście postaram się dodać jutro albo pojutrze, bo wiem, że mam opóźnienie -.-
   ah, i dziękuję bardzo :D cieszę się, że Ci się podoba ♥

   Usuń
 105. Cudowne. No po prostu aż mi się chce płakać jak czytam. Wiesz co, proponuję ci, żebyś w przyszłości została pisarką, bo na pewno taki talent nie pójdzie na marne. ♥ Z niecierpliwością czekam na kolejną część. Dosłownie... Awww ^^ Musisz ich złączyć bo się obrażę ;_; A, popłaczę się też T__T Proooszę ;C

  OdpowiedzUsuń
 106. jakby co, to płaczę w kącie... a tak serio: ONI MUSZĄ BYĆ RAZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K