piątek, 27 grudnia 2013

#165 Harry&Zayn (część 5)Naprawdę nie mam pojęcia, jakim cudem obudziłam się następnego ranka w jego łóżku.
Okej, może wiedziałam, jak to się stało, ale nie mogłam uwierzyć, że nie przyszło mi wczoraj do głowy, jak bardzo niezręczne będzie otworzenie oczu z głową na czyjejś klatce piersiowej i uzmysłowienie sobie tego, kto leży pode mną.
Wczorajszy wieczór spędziliśmy w jego pokoju. Rozmawialiśmy o tym, jak będą wyglądać nasze wakacje, co zamierzamy robić w przyszłości, wspominaliśmy czasy naszego dzieciństwa, kiedy nieustannie pakowaliśmy się w jakieś kłopoty. Już dawno nie spędzaliśmy ze sobą tyle czasu i naprawdę cieszyła mnie poprawa naszych wzajemnych relacji - to zupełnie, jakby te wszystkie zdarzenia, o które jeszcze dwa dni temu się martwiłam, w ogóle nie miały miejsca. W końcu jednak słońce zaszło i oznajmiłam, że powinnam wrócić do siebie. Co zrobił Harry? Zaproponował, żebym została u niego na noc. A co ja zrobiłam? Zostałam.
Z moich ust wyrwał się cichy jęk irytacji sobą samą i natychmiast tego posunięcia pożałowałam, bo chłopak poruszył się pode mną, wzdychając ze zmęczeniem i owijając szczelniej ramiona wokół mojego ciała. Nie wiem, jak długo leżałam tak, usiłując znaleźć jakieś wyjście z tej sytuacji – najlepiej łączące się z opuszczeniem pokoju Harry’ego – ale po jakimś czasie Styles zaczął powoli dochodzić do siebie.
W końcu usłyszałam nad swoją głową jego zachrypnięty, głęboki głos.
- Dzień dobry.
Po moich plecach przebiegł przyjemny dreszcz, który postanowiłam jednak zignorować. Skoncentrowałam się więc na rytmicznym biciu jego serca i przyjemnym zapachu jego ciała, podczas gdy jedna z jego dłoni znalazła się w moich włosach. Ta sytuacja tak cholernie przypominała mi… nie, myślenie o Zaynie nie było w tym momencie dobrym rozwiązaniem.
- Cześć – odparłam cicho, czując nienaturalne ciepło napływające do mojej twarzy.
- Jak się spało?
Cała ta sytuacja wydawała mi się co najmniej nie na miejscu. Nie powinnam budzić się u boku mojego najlepszego przyjaciela. Nie powinnam czuć na swojej skórze jego ciepłego oddechu, przyprawiającego mnie o dreszcze.  Jego ręce nie powinny dotykać mnie w ten sposób. A ja zdecydowanie nie powinnam się temu biernie poddawać.
- W porządku – mruknęłam, na nowo mierząc się z wyrzutami sumienia.
Delikatnie wyswobodziłam się z jego uścisku, siadając na łóżku i rozciągając się z westchnieniem. Niby do niczego wczoraj nie doszło, po prostu zasnęliśmy obok siebie, więc dlaczego czułam się z tym tak źle?
- Co zamierzamy dziś robić? – zapytał radośnie, najwyraźniej niezrażony moim pozostawiającym wiele do życzenia humorem. – Jakieś propozycje?
I właśnie wtedy przypomniałam sobie o moim planie na wieczór. Zayn. Obiecałam mu spotkanie, randkę czy… cokolwiek i chyba nie miałam najmniejszych szans się z tego wyplątać. Pomijając oczywiście dość istotny fakt, że wcale nie chciałam unikać spędzania z nim czasu, mimo że początkowo jego zachowanie było dość odpychające. Tak więc moim jednym zmartwieniem w tym momencie było – jak spotkać się z Malikiem, nie wzbudzając przy tym podejrzeń Harry’ego. Nie chciałam go okłamywać ani oszukiwać, ale wiedziałam też, jak bardzo cierpiałby, wiedząc, że zamiast spędzać wolny czas z nim, bawię się w najlepsze z kompletnie nieznanym mi chłopakiem.
- Uhm… - zaczęłam niewyraźnie. – Wieczorem będę musiała załatwić coś… coś ważnego, ale wcześniej mamy czas dla siebie.
- Świetnie – zamruczał, przebiegając palcami po moich plecach.

***

Stanąłem przed drzwiami jej pokoju, w duchu modląc się, by chociaż tym razem wszystko poszło po mojej myśli. Od wczoraj dosłownie umierałem, wymyślając kolejne scenariusze dzisiejszego dnia i tego, jak rozwiązać całą tą sytuację. I cóż, doszedłem do dwóch prostych wniosków. Po pierwsze, powinienem dać jej możliwość wyboru. Skoro powiedziałem jej, że bez jej pozwolenia nawet jej nie dotknę, zamierzałem danego słowa dotrzymać. Rzadko cokolwiek obiecywałem, bo to po prostu nie leżało w mojej naturze, dlatego kiedy już dawałem komuś słowo – nie było mowy o jego łamaniu. 
Wziąwszy ostatni głęboki oddech, zapukałem do drzwi. Chyba po raz pierwszy w życiu denerwowałem się do tego stopnia, że czułem, jak moje dłonie się trzęsą. Do moich uszu dobiegły jej ciche kroki i w końcu zobaczyłem jej piękną twarz. Zerknęła na mnie nieco niepewnie, na moment odwróciła się w stronę wnętrza pokoju i po raz kolejny na mnie spojrzała. Poczułem się w tym momencie nieproszony i zdecydowanie mi się to nie spodobało.
- Gotowa? – spytałem jednak pogodnie, postanowiwszy zignorować jej dziwne zachowanie.
Mogłem mieć tylko nadzieję, że nie zamierzała rozmyślić się w ostatniej chwili, wystawiając mnie do wiatru. To nie byłoby raczej w jej stylu – a przynajmniej liczyłem, że nie byłoby – więc posłałem jej ciepły uśmiech i już miałem zaproponować, że wpadnę po nią później, jeśli chce, kiedy wyszła pospiesznie na korytarz, zamykając za sobą drzwi na klucz. Dziewczyna odwróciła się do mnie przodem, spoglądając na mnie nieco niepewnie i przygryzła dolną wargę w ten swój charakterystyczny, kuszący sposób.
Zmierzyłem ją spojrzeniem i cholera, musiałem przyznać, że wyglądała gorąco. W sumie jej strój był nawet bardziej seksowny, niż bym sobie tego życzył, bo teraz moje pobożne życzenie wypełnienia obietnicy stało się mniej realne. A mimo to moje poczucie własnej wartości diametralnie podskoczyło, bo skoro wyglądała tak niesamowicie, to z pewnością to wyjście coś dla niej znaczyło. Ubrała się tak dla mnie.
- Pięknie wyglądasz – powiedziałem, posyłając jej czarujący uśmiech.
Chociaż jeśli o mnie chodzi, bardziej pasowałby tu komplement typu „Wyglądasz jak chodzący seks”. Byłby przynajmniej bliższy prawdy, ale w porę ugryzłem się w język, zdając sobie sprawę z tego, że takie słowa niekoniecznie mogłyby jej się spodobać. Dziewczyna spuściła głowę, oblewając się przy tym szkarłatnym rumieńcem - przyjemna była świadomość, że potrafiłem doprowadzić do tego dwoma słowami.
- Dziękuję – odparła ledwo dosłyszalnie.
Skinąłem głową w stronę schodów, chowając ręce do kieszeni na wypadek, gdybym jednak miał problemy z powstrzymaniem się od dotknięcia jej, co spotkało się z jej zaskoczonym spojrzeniem. W sumie nie wiedziałem, co ją tak zdziwiło, bo to, że nie zamierzaliśmy stać na korytarzu, było raczej oczywiste, prawda?
- Naprawdę nie zamierzasz mnie w ogóle dotykać? – zapytała, próbując zamaskować swoje zmieszanie.
Nie byłem pewien, czy pyta o to, bo boi się, że zrobię jej krzywdę – ta myśl naprawdę mnie zraniła, bo nie mógłbym zrobić niczego wbrew jej woli – czy dlatego, że wolałaby poczuć teraz moją dłoń na jej plecach albo moje palce wplecione w jej własne.
- Przecież właśnie to ci obiecałem – zauważyłem.
Dziewczyna pokiwała bez słowa głową, rumieniąc się jeszcze bardziej i nie czekając na mnie, ruszyła w stronę schodów. 
Wniosek numer dwa: Sprawić, by to ona zapragnęła mnie.

Am I crazy? Am I foolish?
Just a little too into you? That's for sure, babe.

Barman postawił przed nami zamówione napoje, więc wzięłam do ręki swoją szklankę, upijając nieco jej zawartości. Czułam na sobie palące spojrzenie Zayna, które na przemian schlebiało mi i nieco mnie irytowało, bo jak długo można się w kogoś wpatrywać, zanim stanie się to niegrzeczne? Jednak wbrew wszystkim moim złym przeczuciom czułam się dobrze w jego obecności i w gruncie rzeczy cieszyłam się, że przyjęłam jego propozycję i umówiłam się z nim tego wieczoru. Z pewnością było to lepsze zajęcie niż obwinianie się o zwodzenie swojego najlepszego przyjaciela.
Zerknęłam na niego kątem oka. Chłopak oparł się wygodnie na wysokim blacie baru, a jego czekoladowe tęczówki skrupulatnie śledziły każdy mój ruch. Był naprawdę piękny w panującym półmroku, kiedy jego twarz oświetlana była jedynie przez kolorowe, tańczące światła.
- Dokąd właściwie się wybierasz? – zapytałam, przerywając panującą między nami do tej pory ciszę. – Wakacje w Stanach?
Zayn zawahał się, jakby nie był pewien, jak powinien na to pytanie odpowiedzieć, po czym uśmiechnął się do mnie lekko, zatrzymując na moment pracę mojego serca. Nie chciałam być wścibska, ale nie zamierzałam też przesiedzieć całego wieczoru w milczeniu, a to pytanie wydawało się najbardziej odpowiednie.
- Można tak powiedzieć – odparł, bawiąc się trzymaną w ręce szklanką. – Właściwie płynę do mojej siostry. Mieszka w Nowym Jorku, a ja postanowiłem wykorzystać okazję i skoro już i tak się tam wybierałem, wybrałem rejs statkiem. Zawsze chciałem spędzić noc na morzu.
- Twoja siostra mieszka w Nowym Jorku? – podchwyciłam temat, szczerze zainteresowana. – Pracuje tam?
- Tak, skończyła studia ekonomiczne w Anglii, a teraz pracuje w banku. Może to nie jest mój wymarzony zawód, ale chciałbym kiedyś osiągnąć tyle, co ona – dodał, zagryzając wnętrze policzka.
W końcu temat, który skłania go do zwierzeń? Miałam ochotę zapytać go o nieco więcej – o rodzinę, może pozostałe rodzeństwo, jeśli je posiadał, jakieś hobby, ale to wszystko wydawało mi się zbyt… osobiste.
- Jestem pewna, że ci się to uda – powiedziałam cicho, rumieniąc się przy tym mimowolnie.
Chłopak podniósł na mnie wzrok, a jego twarz rozświetlił jeden z najpiękniejszym uśmiechów, jakie kiedykolwiek dane mi było zobaczyć. Poczułam, jak kąciki moich ust unoszą się ku górze, bo naprawdę nie potrafiłam nie odwzajemnić jego gestu.
- Dziękuję – odparł ciepło. – Ale szczerze mówiąc, wolałbym dowiedzieć się czegoś o tobie. Na opowiastki o moim życiu znajdziemy jeszcze czas.
Nie spodobała mi się ta odpowiedź. Naprawdę liczyłam, że poznam go trochę lepiej podczas tego wieczoru i chciałam wyciągnąć z niego jak najwięcej. Teraz jednak wydało mi się to trochę nierealne. Nie wyglądał na chętnego do mówienia o sobie.
- Jasne – mruknęłam, trochę zawiedziona. – Co chciałbyś wiedzieć?
- Może zaczniesz od kwestii twojego przyjaciela? – zasugerował, kładąc mocniejszy nacisk na ostatnim słowie.
- Nie, właściwie to nie jest temat, na który chciałabym z tobą rozmawiać – mruknęłam chłodno, biorąc kolejnego łyka mocnego napoju.
Chłopak spojrzał na mnie spod rzęs, a przez jego twarz przemknęło coś na kształt grymasu niezadowolenia. Po raz kolejny zalała mnie fala irytacji. Dlaczego za każdym razem o niego pytał? Czy nie mógł chociaż raz odpuścić i sprawić, by ten wieczór był naprawdę miły? Nie chciałam się z nim znowu kłócić, ale miałam też zamiaru opowiadać o moich relacjach z Harrym, bo sama nie byłam ich do końca pewna.
- Okej, przepraszam – powiedział obojętnie i odniosłam wrażenie, że nie są to szczerze przeprosiny. – Nie powinienem był pytać.
Kolejne minuty mijały na niezobowiązującej rozmowie o wszystkim i o niczym. Pytania Zayna głównie koncentrowały się wokół moich zainteresowań, chociaż nie byłam pewna, czy naprawdę jest tego wszystkiego ciekaw, czy po prostu stara się być uprzejmy. Udało mi się jednak przy okazji wydusić coś z Malika. Niezbyt zadowolony z sytuacji, gdzie to ja zadaję pytania, wyznał, że uwielbia malować i robi to praktycznie w każdej wolnej chwili. Ten fakt wydał mi się naprawdę intersujący, bo nie podejrzewałabym tego pewnego siebie chłopaka o zupełnie inne, artystyczne oblicze. 
- Gdzie właściwie mieszkasz? – zapytałam w końcu, podczas gdy chłopak zamawiał u barmana kolejny napój.
- Pytasz o moje rodzinne miasto czy o to, gdzie mieszkam obecnie?
Jego czekoladowe tęczówki skutecznie mnie dekoncentrowały, kiedy wpatrywał się we mnie z tą onieśmielającą intensywnością.
- Gdybym chciała… uhm… spotkać cię po powrocie do Anglii, gdzie bym cię znalazła? – sprecyzowałam, z niewiadomych przyczyn oblewając się rumieńcem.
- W Londynie – odparł, uśmiechając się do mnie. – Mieszkam tam razem z kumplem, wynajmujemy nieduże mieszkanie w północnej części miasta. Jeśli stwierdzisz, że będziesz chciała zobaczyć się ze mną za jakiś czas, to mogę podać ci swój adres albo chociaż telefon.
Skinęłam twierdząco głową, unikając jego wzroku. Nie byłam pewna, czy w ogóle chcę utrzymać z nim jakiś kontakt po zakończeniu tego rejsu, ale wolałam chyba mieć jakąś alternatywę niż zostać z niczym. Poza tym… w tym momencie tylko jedna myśl zaprzątała moją głowę. Jedna myśl, której bez rozważenia „za” i „przeciw” postanowiłam się poddać.
- Zayn? – zaczęłam ledwo dosłyszalnym głosem.
Przeniosłam wzrok na własne palce, bo naprawdę nie byłam w stanie spoglądać w tym momencie na jego piękną twarz. Wiedziałam, że wypowiedzenie tych słów przyszłoby mi wtedy z jeszcze większym trudem.
- Tak?
- Czy gdybym poprosiła cię teraz, żebyś mnie pocałował, zrobiłbyś to? – zapytałam, czując jak do mojej twarzy napływa dobrze znane mi gorąco, a moje policzki płoną.
Zdobyłam się na odwagę, by na niego spojrzeć. Jego twarz wyrażała nieukrywane zaskoczenie, ale bardziej zwrócił moją uwagę piękny uśmiech, wypływający na jego usta, zanim wypowiedziałam nieco głośniej trzy ostatnie słowa.
- Pocałuj mnie, Zayn.


Kochani, bardzo, ale to bardzo dziekuję każdemu, kto zostawił komentarz pod poprzednią częścią, jesteście cudowni ♥ Muszę przyznać, że ktoś z was ostatnio mnie rozgryzł, jeśli chodzi o piątkę i o to, jak będzie wyglądało spotkanie z Zaynem, więc gratuluję haha Miśki, chyba wiem już, jak zakończyć tego imagina (przed nami jeszcze dwie części, z prostej przyczyny - podróż miała trwać siedem dni, a każda część opisywała jeden z nich). Wiem, że nie uda mi się napisać tego tak, by zadowolić każdego z was - i zapewne będę ubolewać miesiąc, że zakończyłam to tak a nie inaczej. 
 
Bardzo dziękuję, jeśli ktoś zdecyduje się poświęcić swój czas i skomentować tę część :)
~W

118 komentarzy:

 1. Jestem w tym zakochana. To jaki w tym ff jest Zayn jest po prostu aaaaa ♥ buziaki G.G

  OdpowiedzUsuń
 2. Omg to jest cudne *-*
  Mam nadzieję że będzie z Harrym <3

  OdpowiedzUsuń
 3. aaaaaaaawww :**cuuudownee! !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny, czekam na kolejną część. Masz talent dziewczyno! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. CHCE WIĘCEJJJ!!!! ;333

  OdpowiedzUsuń
 6. Jezuuu *-*To jest świetne! *-* #ZaynTeam! :D Boże, ta końcówka to taka sjspeuebdkspwywv *O*

  OdpowiedzUsuń
 7. Ohhh, cudownq część. coś czuje że Zayn wygra. Chociaż chciałabym Harrego :(

  OdpowiedzUsuń
 8. G.E.N.I.A.L.N.E!!!!
  Po prostu rewelacyjne opowiadanie! Kocham je *_*

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow Weronika.. Masz taki cholerny talent :) Nie mogę doczekać się kolejnej części.. W głębi duszy mam nadzieję, że Hazz wygra.. Weny <3

  OdpowiedzUsuń
 10. #ZAYNTEAM ;)
  Imagin jest prześwietny, ciarki przechodziły mi po plecach dokładnie w tych momentach, co bohaterce. Cudownie!
  Pozdrawiam,
  / @1DGabriellee ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 11. OO!! BOże!!! MEGA!!! <3
  Kochana pisz szybciutko kolejną część bo nie mogę się odczekać!!! <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 12. aaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czadoweeeee !! :) szybkoo next !! :* ;* ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. Jakie napiecie budujesz , i mam nadzieje ze wybierzesz Zayn'a . A teraz dawaj szybko nexta bo nie mg. wytrzymac

  OdpowiedzUsuń
 14. Jezusiuuuu.... Kocham to! Dodaj jutro następny !!:* prooooszee

  OdpowiedzUsuń
 15. Jezuuu! <3 IDĘ SIĘ ZABIĆ *___* Z RADOŚCI, HAHAH :DD Boże, ta końcówka jest taka słodka, że po prostu szkoda mi słów!! Dziewczyno, kocham Ciebie! <3 Mam nadzieję, że skończy się tak, że Malik będzie z dziewczyną :D Harry to tylko przyjaciel :**

  PS. To ta dziewczyna która ma na spółę te konto z BF xd Tak tylko przypominam, haha :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Geeenialne! Ale co jak co ale ta bohaterka ma bardzo nie równo pod sufitem:-D #TEAMZAYN:-D ~Nika~

  OdpowiedzUsuń
 17. AAA! JA PIERDOLE MATKO BOSKA JEZUS MARIAA! DŻIZAAAAS... I co ja mam napisać? Brak mi słów! Podziwiam cholernie Twój talent pisarski! Błagam Cię, oddaj mi go! D: Chociaż trochę! #ZaynTeam

  OdpowiedzUsuń
 18. Ta część jest genialna , a do tego tak końcówka *___*
  Uwielbiam tego bloga !

  OdpowiedzUsuń
 19. Awwww świetny *_*

  OdpowiedzUsuń
 20. boże, proszę, niech będzie z Harrym, niech będzie z Harrym, on jest taki słodki!

  OdpowiedzUsuń
 21. WOW! : O Weź tyyy :O Zabiłaś mnie tą końcówką :O Ale to dobrze, haha! :D Bo ja jestem za Malikiem :*

  OdpowiedzUsuń
 22. Wooow zaskoczylas mnie! Wszystko ok, tylko co z Harrym ? Raczej kibicuje zwiazku "mojego" z Loczkiem, rozwiaz to tak, by nie byl urazony albo zadowolony :D

  OdpowiedzUsuń
 23. To jest naprawdę świetne! Troche się przestraszyłam gdy przeczytałam notkę, mam nadzieję, że nie skrzywdzi nikogo to co się tam wydarzy :-)

  OdpowiedzUsuń
 24. O jeju! <3 Genialne! <3 Zayn Team of course <3 A końcówka to po prostu meeega! <3 Czekam na nexta :*

  OdpowiedzUsuń
 25. KOCHAM, KOCHAM, KOCHAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 26. Jejuu to jest cudowne *.* Ubolewam, że zostały tylko 2 części.. Nie da się jakoś przedłużyć tego rejsu? :D hahaha ! Imagin bardzo mi się podoba, piszesz świetnie i po tej części nie wiem, którego bym z nich wybrała: Zayn'a czy Harry'ego.. Ale chyba bardziej jestem ukierunkowana w stronę Styles'a :) xx Pozdrawiam: @Nann_loves1D :) xx

  OdpowiedzUsuń
 27. Na końcu dosłownie opadła mi szczęka !!! Cudowna część ale już nie mogę się doczekać kolejnej !!!

  OdpowiedzUsuń
 28. DLACZEEEEGOOOO? :c
  To jest wspaniałe, cudowne, zaskakujące, cudowne, piękne, cudowne, niesamowite i cudowne. <3
  Kocham Cię <3

  OdpowiedzUsuń
 29. Ten imagin jest taki asjedjfncuend *-*
  Mam ogromną nadzieję, że zakończy się związkiem z Harry'm, ale dużo czytelników pewnie chciałoby Zayn'a, więc może udałoby ci się napisać dwa różne zakończenia? jeden szczęśliwy z Hazzą, a drufi z Malikiem. To byłoby chyba dobre rozwiązanie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, pisałam to ja xd
   Zapomniałam się zalogować :D

   Usuń
 30. Jeej .. to chyba najlepszy imagin jaki kiedykolwiek czytałam :)
  #TEAMZAYN <3

  OdpowiedzUsuń
 31. genialny, jednak jestem #TeamHarryForever xd
  ;D
  ~BiBi

  OdpowiedzUsuń
 32. Czemu te najlepsze, słodkie części są z Zaynem? Albo mi się wydaje albo ciągle jest z Zaynem:// Pewnie mi się wydaje, ale trochę romantyzmu ze strony Hazzy to by się przydało:) Liczę, że będzie ze swoim przyjacielem, czyli Harrym:))
  Pisz szybko, nie mogę się doczekać x
  @mambigos

  OdpowiedzUsuń
 33. Ja tak samo. Czekam z niecierpliwoscia !! ;p

  OdpowiedzUsuń
 34. Wszyscy stawiają wprost na Zayna albo Harrego, a ja mam mega dylemat bo obaj są wspaniali. :c

  czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Śietnie piszesz <3

  OdpowiedzUsuń
 35. Boże, jak słodko <3 Według mnie powinno być jak najmniej romantyzmu ze strony Harry'ego ... Przecież to tylko przyjaciel. A czy każda przyjaźń damsko-męska kończy się miłością?! No według was (#TeamHarry) tak. Czy wy serio nie chcecie pokazać, że taka piękna przyjaźń, jak przyjaźń męsko-damska nie istnieje? Przecież to jest coś wspaniałego! Dlatego proszę Cię, abyś pokazała wszystkim, że taka przyjaźń istnieje. Że nie wszyscy mają rację. Pokaż, że w tym wieku istnieją damsko-męskie przyjaźnie. Pokaż, że wszyscy się mylą ..
  #ZaynTeam..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurde #Zaynteam ciągle używa właśnie tego jednego argumentu, a według mnie to czy będzie z Harrym wcale nie będzie zaprzeczało przyjaźni damsko-męskiej! Czasem tak jest, że później coś się miedzy przyjaciółmi rodzi i zostają parą i to wcale nie dowodzi temu, że nie może być inaczej.

   #TEAMHARRY

   Usuń
 36. Jest pewien sposób jak zadowolić obie strony i Zaynteam i Harryteam. wystarczy że zrobisz dwa zakończenia, jedno zakończy sie związkiem z Harrym a drugie z Zaynem! kiedyś dziewczyna tak zrobiła i spotkało sie to z pozytywnymi komentarzami bo każdy był zadowolony! jeśli sie nie mylę to chyba nawet byli to Zayn i Harry :p PRZEMYŚL TO!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 37. uuuu, grubo ;) boże to takie jsafblfnsjkafeb!! ^^ <3 Już nie mogę się doczekać kolejnej części :*

  OdpowiedzUsuń
 38. Jejuuuu *______________* I'M DEAD *________* Ten rozdział mnie kurde zabił *_____* A końcówka to już w ogóle oidjsiuajsiudjadais! <33 Liczę, że bohaterka będzie z Zayn'em, bo szczerze powiedziawszy, to nie wyobrażam sobie jej ze Styles'em :P Kc x

  OdpowiedzUsuń
 39. Genialne!! No po prostu jesteś świetna w tym, co robisz!! Kocham czytać twoje imaginy... Z resztą wszytkie imaginy z tego bloga <3
  Proszę, pisz i dodawaj szybko kolejną część. Jestem bardzo ciekawa zakończenia tej historii... ;D

  OdpowiedzUsuń
 40. Anonim dobrze gada!!
  Fajnie by boło przeczytać dwa zakończenia: jedno z Zayn'em, a drugie z Harry'm.
  Nie mogę doczekać się kolejnej części <3
  Pozdrawiam, Ewa :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Tylko dwie rzeczy do powiedzenia:
  1. CUDO!
  2. #TEAMZAYN <3
  ~Gocha

  OdpowiedzUsuń
 42. Niee .. Dwa zakończenia to nie jest dobry pomysł :/ Powinno być jedno zakończenie, jak zawsze. I nie kombinujcie już, haha :**

  OdpowiedzUsuń
 43. Super napisane:) #TEAMHARRY

  OdpowiedzUsuń
 44. O Boże boski!!!!

  OdpowiedzUsuń
 45. Vusbsisnsibsjs cuuudo *-* Mam nadzieje ze jednak cos z tym pocalunkiem nie wyjdzie albo.cos i bd z Hazza xz #TeamHarry xx

  OdpowiedzUsuń
 46. Hyhy... to sie staje momentami lepsze niz niektore ksiazki

  OdpowiedzUsuń
 47. #teamHARRY ;) ale byłoby super gdybyś zrobiła dwa zakończenia, jedno z zaynem, a drugie z harrym :)

  OdpowiedzUsuń
 48. Po prostu genialne, genialne i genialne! Brak mi słów normalnie!
  Ja jestem z #teamuZayna, ale fajnie by było jakbyś zrobiła dwa zakończenia, jednocześnie zadawalając tym wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 49. świetny czekam na nexta :) <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 50. Ks basusidbejdisbfjdkdnfjeifudh dłsi wspaniały! Ale ja nie chce żebym ja całowała się z Zaynem ja tam jestem still Harry's team.

  OdpowiedzUsuń
 51. Weź trochę poromantyzuj z Harrym! Bo tylko się wili pod sobą w tej kabinie :( #TEAM HARRY
  I mam takie pytanie - co miałaś z polskiego? xd trochę głupie, wiem. Ale ciekawi mnie to bardzoooo : 3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwa razy byłam laureatką konkursu z polskiego, jeśli o to chodzi, więc z polskiego miałam 6 :)

   Usuń
 52. cudowny rozdział jestem ciekawa kogo wybierze :DDD

  OdpowiedzUsuń
 53. To jest niesamowite.
  Ma trudny wybór pomiędzy Harrym a Zaynem.
  Nie spodzewałam się że zaproponuje pocałunek.
  Zawsze możesz napisać kilka częsci zakoncznia tego imagina.
  Pozdrawiam
  @JustinePayne81

  OdpowiedzUsuń
 54. #TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY PLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASEPLEASE :*

  OdpowiedzUsuń
 55. nie mogę się normalnie doczekac następnego :) takiego smaczka mi zrobiłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 56. jezu błagam niech to bd Haryy !

  OdpowiedzUsuń
 57. Jezuuu *-* To jest mega! <3 Mam nadzieję, że będę z Malikiem ! *-* Bo wtedy byłoby tak słodko *-*

  OdpowiedzUsuń
 58. WOOOOW! JA CHCĘ NEXT'A! :O. A tak btw to .. oddasz mi Twój talent? Proszę!! <333#ZaynTeam!

  OdpowiedzUsuń
 59. Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarry. :'( xx

  OdpowiedzUsuń
 60. O cholera! :O Końcówka wymiata! Dosłownie! <3 Jak dziewczyna będzie ze Styles'em to chyba padnę ;____; Przecież na chłopaka to się nadaje tylko Malik! <3 Harry to tylkooo przyjacieeeeeeel X.X
  Tak więc #ZAYNTEAM ;*

  OdpowiedzUsuń
 61. Wohoo! 69 komentarz! xD Przypadek? Nie sądzę. Dobra, nawiązując do rozdziału .. (xDD) NIESAMOWITE! JESTEŚ MOIM BOSS'EM! :D Bardzo się cieszę, że jest taka końcówka, a nie inna, ponieważ jestem z #ZaynTeam ;D

  OdpowiedzUsuń
 62. Superrr...!!! Nie mogę się doczekać następnej części i możesz mi wierzyć lub nie ale zamiast pisać przemówienie na polski zastanawiam się jak zakończy się to wszystko. Mam nadzieję że już niebawem ukaże się następna część bo inaczej grozi mi pała z polaka XD Świetny imagin. Zresztą jak wszystkie na tym blogu ;)

  OdpowiedzUsuń
 63. Kurde noo! Jak Ty możesz tak świetnie pisać?! <333 Jezu, też tak chcę! <3 A jak bohaterka będzie z Zaynem to będę chyba w niebie! <3

  OdpowiedzUsuń
 64. Wybacz, że piszę z anonima, ale zapomniałam hasła do konta xdd Ja mózg xD Ta część jest G-E-N-I-A-L-N-A! *O* Końcówka jest G-E-N-I-A-L-N-A! *O* Ta cała fabuła jest G-E-N-I-A-L-N-A! *O* Ty jesteś G-E-N-I-A-L-N-A! *O* Kocham Cię normalnie dziewczyno! <33 #ZaynTeam oczywiście :DD

  OdpowiedzUsuń
 65. Imagin jest cudowny! <3 Bardzo mi się podoba. Z niecierpliwieniem czekam na następną część i mam nadzieję, że prędko ją dodasz. ;) Jedak cichutko mam nadzieję, że będzie z Hazzą. :3
  Masz talent! <3 Wciągnęłam się jak cholera. ^^

  Zapraszam też do siebie. :D http://imagineworldwithonedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. #HARRYTEAM Kurde, tak mało się dzieje z Harrym... Pocałował ją tylko w policzek i usnęła obok niego, a Zayna prosi o pocałunek i nawet myśli o nim gdy jest z Harrym. Wiem,że pewnie przesadzam, ale poprostu aż mnie serce boli jak czytam o Zaynie i zawsze zastanawiam się wtedy co się dzieje teraz z biednym Hazzą. Mam na dzieje, że będzie właśnie z nim. Co do imagina to cudownie napisany, jak zawszę zresztą. Uwielbiam Twój styl pisania! <3333 :D

  OdpowiedzUsuń
 67. Napewno jak będą się całować to harry zrobi z buta wjeżdżam i się wszystko spieprzy zgadłam?

  OdpowiedzUsuń
 68. OMG Nie uwierzysz! Podliczyłam wszystkie komentarze pod tą częścią jak do tej pory i jest 19 #teamzayn i 19 #teamharry XDD
  +Ja jestem #TEAMHARRY, więc jest 20. Wygrywamy XD <33

  OdpowiedzUsuń
 69. Z tego co do tej pory napisałaś, według mnie, to, że będzie z Zaynem jest oczywiste i łatwe do przewidzenia. Już teraz się tyle między nimi dzieje i ona nawet myśli o nim będąc z Harrym. Nie no, dla mnie to oczywiste. Zapewne Harry nie będzie miał nic przeciwko, albo BĘDZIE GEJEM XD Ewentualnie zrobisz dwa zakończenia, prawda? Już teraz wiem, że jeśli zrobisz jedno, to będzie z Zaynem. Ja tam oczywiście nie mam nic przeciwko, kibicuję obydwóm. Imagin świetny. :D xx
  @HeShouldBeHere

  PS. Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę jak skrzywdziłabyś dziewczyny z #TEAMHARRY gdyby on się załamał czy coś. :)

  OdpowiedzUsuń
 70. #TeamHarry Boże... chyba bym nie przeżyła jakby była z Zaynem. Nie no, serio, to by mnie tak załamało, że przez miesiąc bym z domu nie wychodziła. xC
  Inna sprawa - Dziewczyny kibicujące Zaynowi ciągle używają jednego argumentu - "pokaż,że przyjaźń damsko-męska istnieje". Kurde, serio? Ja osobiście wierzę w taką przyjaźń, ale bądźmy szczerzy, przeczytanie o niej opowiadania raczej nikogo nie nakłoniłoby do zmiany zdania, musiałby ją przeżyć naprawdę. Według mnie taki argument nie ma sensu. Jest wiele przypadków, że przyjaciele zostają tylko przyjaciółmi i wiele, gdzie coś się pomiędzy nimi rozwija, więc czemu od razu ma wybierać tą pierwszą opcje? Ok, nie będę już tego roztrząsać, ale weźcie to pod uwagę.

  #TEAMHARRY

  OdpowiedzUsuń
 71. O jezu, to jest genialne!! <3 Wiesz jak bardzo się cieszę z końcówki? Naprawdę! <33 #ZaynTeam oczywiście <33 :* A tak btw to kocham Cię! <3

  OdpowiedzUsuń
 72. Wspaniały rozdział! To opowiadanie jest tak cudowne, że po prostu nie mieści mi się to w głowie. Kocham Twoją twórczość <3 Twoje dzieła czyta się tak płynnie, delikatnie, to wspaniałe! <3 Niewątpliwie posiadasz ogromny talent, który nie powinien się zmarnować (mam nadzieję, że nie dopuścisz do tego, bo jeśli tak to Cię znajdę i przemówię do rozsądku!).Te opowiadanie jest niesamowicie realistyczne, kocham je <3 Chociaż kocham wszystkie twoje wcześniej napisane imagin'y, gdyż każde z nich jest na swój sposób wyjątkowe. Przeczytałam już dużo historii, blogów czy opowiadań i śmiało mogę stwierdzić , że to twoje WSZYSTKIE opowiadania są najlepsze! Być może ten komentarz jest niespójny, jednakże musiałam napisać to co mi w głowie siedziało <3 Kocham Cię mocno <3 +ZaynTeam :')

  OdpowiedzUsuń
 73. Nawet nie możesz sobie wyobrazić jak bardzo kocham tę historię. Ucieszyłam się jak głupia, kiedy zobaczyłam, że dodałaś kolejną część! Co do rozdziału, jest NIESAMOWITY. Kocham Cię po prostu ♥ Jesteś najlepsza, a Twoje rozdziały niesamowite ♥
  Nie mogę się doczekać kolejnego xx
  #Zayn Team :P

  OdpowiedzUsuń
 74. HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH XD Daję Ci Oscara za końcówkę! Co tam Oscar, Nobla od razu! Japierdolekurwamaćtylepierdolonejradości! I znowu przeklinam -,- smutne. Ale mniejsza! Hahaha, to było boskie! I przez cały dzień(a raczej resztę tego dnia) będę chodziła, uśmiechając się jak idiotka xD Tylko co ja teraz zrobię... Muszę czekać na nn. Dodaj ją jak najszybciej :* Plisplisplis xD To było idealne :* I chyba nawet nie muszę mówić, że jestem #TeamZayn, haha xD To chyba samo wynika xD

  OdpowiedzUsuń
 75. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego imagina. Jest cudowny. Czytałam wiele, wiele opowiadań, na tym blogu, jak i na innych i powiem szczerze, że to po prostu podbiło moje serce! Zakochałam się w nim totalnie. Masz niesamowity talent i cieszę się ogromnie, że się nim z nami dzielisz. Zastanawiam się teraz ile osób Ci za to podziękowało, bo naprawdę powinno. W każdym razie wiedz, że ja to doceniam i DZIĘKUJĘ Ci za to, że znajdujesz czas i piszesz dla nas te wspaniałe opowiadania. Kocham Cię i czekam z cierpliwością na następną część. :) xx

  #TEAMHARRY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Ci dziękuję za ten komentarz, nawet nie wiesz, ile dla mnie znaczy i jak bardzo poprawiasz mi humor :) Cieszę się całym serduszkiem, że imagin Ci się podoba i że są osoby, które tak bardzo doceniają pojawianie się kolejnych części. Tak więc teraz to ja dziękuję TOBIE :) Kocham i pozdrawiam xx

   Usuń
 76. Rozdział genialny! (przez przypadek napisałam GENITALNY AHAHAHAHA), trzy razy na TAK, przechodzisz dalej :D DŻOŁK TAJM!
  A więc, co my tu mamy. Końcówkę, za którą mam ochotę Cię zabić! Jak mogłaś skończyć w takim momencie?! WHY?! WHY DID YOU DO THIS TO ME?! Pocałunek? IJHIUDHDIUASHDUIHAS. Nie, ja chyba tego nie przeżyję.
  Muszę ochłonąć. Wdech, wydech, wdech, wydech ... IUSDHIASUDHAIUDHIASH *___* Nie, nie dam rady pisać dalej! #ZAYNTEAM bejbeeeeeeee :D

  OdpowiedzUsuń
 77. OMG OMG OMG OMG *O* ...ŚWIETNY <3 ...ale ona musi być z Harry'm <3 ;3

  OdpowiedzUsuń
 78. Rozdział jest: < i teraz zacznie się wymienianie 4592567847239871039471093748562 określeń.. >
  1. Zajebisty
  2. Wywalony w kosmos
  3.Cudny
  4. Mega
  5. Boski
  6. Genialny
  7. Niepowtarzalny
  8. Cudowny
  9. Przeboski
  10. Zajebiaszczy
  11. Zajebisty
  12. Zajebisty
  13. Zajebisty
  14. Zajebisty
  15. Zajebisty
  16. ----||------
  17. I po raz kurna nie wiem który, zajebisty.. !
  Mogłabym jeszcze wymieniać i wymieniać.. Ale to by cię zanudziło.. xd Kocham cię wiesz.. ? I to bardzo.. ♥ No i oczywiście wybieram Malika ♥ On nadaje charakter temu opowiadaniu ♥

  OdpowiedzUsuń
 79. Zauważyłam ostatnio, że coraz więcej jest tu komentarzy z anonimowego. Mam wrażenie, że to wszystko dodają dwie osoby, które myślą, że pisząc je przekonają Cię do swoich racji. Jedna to teamharry, a druga teamzayn. xd
  Osobiście uważam, że to przede wszystkim Ty powinnaś wybrać. Oczywiście nie od razu tak, że któryś z nich będzie cierpiał czy coś, bo wtedy strasznie skrzywdzisz czytelników. Liczę, że wiesz co robisz. :)
  Co do imagina, to podbiłaś nim moje serce, a jeśli chodzi o chłopaków, to będę szczęśliwa bez względu na to, czy będę z Harrym czy z Zaynem. Chociaż jeśli mam być szczera to chyba bardziej wolę w tym opowiadaniu Harrego. Pozdrawiam :) xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc, ja też odnoszę takie wrażenie :)
   No i cóż, miałam swoją pierwotną koncepcję, ale teraz jestem rozdarta i właściwie nie mam pojęcia, jak zakończyć to wszystko. Zobaczymy.
   Bardzo się cieszę, że imagin Ci się podoba, skarbie xx

   Usuń
  2. Ejj... Teraz się tak trochę głupio czuję :/ Dobra, przyznaję się.. Dodałam trochę więcej niż.. jeden komentarz z teamu Harryego... Kurde, przepraszam ;x Teraz doszłam do wniosku, że to serio powinnaś Ty decydować o tym, a mi nic do tego. Czytam ten komentarz i czuję poczucie winy. Musiałam się do tego przyznać, bo bym miała wyrzuty sumienia, a nie cierpię tego :/ Kończ ten imagin jak chcesz, i tak go kocham ♥ Wybieraj kogo chcesz, i tak to będę czytać ♥ Jeszcze raz przepraszam i proszę, nie odpowiadaj na ten komentarz. Bo już wystarczająco czuję się głupio ;( A i tak już wiem, że zapewne jesteś zawiedziona. Ale proszę, nie martw się! Piszesz cudownie i nie przejmuj się tymi .. komentarzami.

   Usuń
  3. Nie ustosunkuję się i odpowiem, wybacz haha
   Głowa do góry, nie mam Ci tego za złe i nie zamartwiaj się takimi rzeczami, bo naprawdę nie warto x Nie jestem zawiedziona, wiem jak bardzo zależy wam na końcówce tego imagina :)
   A wybór jest ciężki też dla mnie, więc tak czy siak będzie mi trudno się zdecydować, dlatego przestałam kierować się podpowiedziami, musicie mi wybaczyć xx

   Usuń
  4. Ok, a ja teraz mam wrażenie, że Luzaczka przyznała się do tego tylko po to, żeby pogrążyć teamharry i potwierdzić, że to jedna osoba tak spamuje. Jeśli naprawdę by chciała przeprosić, nie podawałaby teamu. So sorry.. -,-

   Usuń
  5. Proponuję przestać się czepiać, to tylko imagin, nic więcej. Nie ma potrzeby obwiniania siebie nawzajem o cokolwiek. I tak zakonczę to tak, jak sama chcę.

   Usuń
  6. Znasz mnie, anonimku? Znasz moje zachowanie? Nie? Tak więc mnie nie oceniaj ;) Ja jak przepraszam to mówię WSZYSTKO. Nawet nieistotne szczegóły. A to, że jestem sprawiedliwa to nie znaczy, że chcę kogoś pogrążyć.

   Usuń
 80. hgtdjfiauhso.. nie mam pomysłu co napisać. Stara - kocham Cię. jedyne czego chcę to:
  - dłuższe rozdziały (najlepiej takie na 300 stron i codziennie)
  - więcej romantyzmu ze strony Malika
  - śmierci Hazzy.. nie no, żartuję! (lolz xd) Ale jakby znalazł inną dziewczynę albo nagle stwierdził że jest gejem to nic by się nie stało..
  - SEKSUUU :D (Z Malikiem, duh xd)

  ahh ja zboczona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. - staram się jak mogę pisać długie rozdziały, ale zawsze będą wydawać się krótkie haha
   - romantyczny, niegrzeczny Malik to mój ulubiony, więc zobaczymy, jak to sie dalej potoczy :D
   - śmierć Hazzy? moje serce zamarło, nie pisz tego więcej! Wszyscy są Stylesa jako geja, co z wami? ;c
   - ZBOCZUCH! ♥

   Dziękuję za komentarz, skarbie xx

   Usuń
 81. Przepraszam ze pisze z anonima ale nie mam tu konta. Chcialabym cie prosic czy zrobilabys taka czesc romantyczka z Harrym? Pewnie opowidanie skonczy sie inaczej niz mysle, a mysle ze bedzie z Harrym,to przy najmniej bym cchciala jedna czesc z Harrym. Imagin piekny, kocham kocham kocham. <3

  OdpowiedzUsuń
 82. Wiesz co? Według mnie Amoroous ma rację. Według mnie to właśnie tak jest ;x Te komentarze piszą dwie osoby. Jedna jest za Harry'm, a druga za Zayn'em ;__; Dlatego wiesz co zrobić? Napisz pod następną częścią, żeby już nikt nie pisał z jakiego jest team'u, ponieważ to już nie wpłynie na końcówkę. I że jeśli ktoś napiszę z jakiego jest team'u, to Ty po prostu nie zwrócisz na to uwagi. I jeśli się okaże, że będzie mniej komentarzy, to zobaczysz, że miałyśmy rację. A jeśli będzie tyle samo(albo nawet więcej) to my byłyśmy w błędzie. Ale proszę Cię, napisz tak. Chcę się przekonać. Tylko napisz to tak, aby było widać. Możesz nawet nad rozdziałem napisać, whatever. Aby każdy to zobaczył. Oczywiście wybór należy do CIEBIE. Według mnie to Ty powinnaś decydować z kim ten imagin się zakończy. I nie kończyć go w dwa różne sposoby (!) jak to niektórzy piszą, bo według mnie to jest naprawdę zły pomysł. To jest JEDNA, JEDYNA i NIEPOWTARZALNA historia. Dlatego powinna mieć jeden koniec. / Marta x

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet jeśli tak jest (dwie osoby piszące kilkasiedziąt komentarzy, to dość nierealne mimo wszystko, zwykle komentarze pod naszymi postami są napisane z anonimowych kont), to ten fakt naprawdę nie robi mi żadnej różnicy :) Mój dylemat bierze się stąd, że przywiązałam się do obu bohaterów i ciężko mi teraz unieszczęśliwić któregoś z nich - nie dlatego, że jakaś ilość osób jest za Zaynem, a jakaś za Harrym.
   Nie wiem jeszcze, w jaki sposób zakończę tego imagina, jestem na etapie przemyślania zakończenia (po raz kolejny).
   Bardzo dziękuję za komentarz x

   Usuń
 83. O jaaaa! Cudowna końcówka! Taki Malik mi się podoba, haha! :D Mam nadzieję, że to nie jest jakieś wystawienie jego na próbę i dziewczyna rzeczywiście chce go pocałować :O Haha <33 #ZaynTeam, kochanie <33

  OdpowiedzUsuń
 84. Cudo:*
  Polecam : http://directionerki4ever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. Zaiste:3 swoim talentem sprawiasz, że się uśmiechamXD zaprasza do mnie: story69ofmylife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 86. Hej, mam pytanie:
  sprawdzałyście ostatnio skrzynkę mejlową? ;-)
  / @1DGabriellee ♥

  OdpowiedzUsuń
 87. świetny, zaczęłam czytać 2 dni temu bodajże ! wciągnął mnie i codziennie wchodzę na bloga by zobaczyć czy są nowe części ! dziewczyno masz talent ;) zazdroszczę wyobraźni : ) <3 / lol'a <3

  OdpowiedzUsuń
 88. Ten imagin plasuje się w mojej głowie na podium najlepszych historii na Waszym blogu. Łączy w sobie świetny styl, charakternych i wyrazistych bohaterów, ciekawe dialogi, mistrzowsko napisane opisy emocji i uczuć oraz niebanalną fabułę. Czyli wszystko, co robi na mnie największe wrażenie, jako czytelniczce. Mam własne życzenie co do zakończenia, ale jeśli bohaterka (a.k.a Ty) wybierze inaczej, nie będę rozczarowana, bo czytanie tego, co piszesz, to czysta przyjemność. Twój warsztat można opisać jednym słowem- magia.

  OdpowiedzUsuń
 89. CZytalam całą masę różnych imaginow , blogow i czego tam jeszczeee a ten jako jedyny jest FENOMENALNY!!!!!!!!!!!!! Coś fantastycznego, piszesz rewelacyjnie,co o zdarza sie rzadko to stworzylas bohaterom takie kreacje że ZMIENILAM FAWORYTA!!!!! Przez Ciebie kocham teraz bardziej Zayna:O cudownie go przez Ciebie widze, gdybym miala sobie wymarzyc chłopaka o napewno byłby nim Zayn-taki jakim stworzylas go Ty:*****

  OdpowiedzUsuń
 90. Grrr.. Fala ekscytacji przepłynęła przez moje ciało pod sam koniec. A z powodu, że teraz jest już 01.01.2014r chcę Ci życzyć spełnienia marzeń i pisania zaje*istych rozdziałów na tym blogu. lovveczki /Xoxo

  OdpowiedzUsuń
 91. #HARRYTEAM
  BŁAGAM NIECH TO BĘDZIE HARRY, BĘDZIE TAK SŁODKO!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 92. ONA NIE MOŻE TAK ZOSTAWIĆ NAJ PRZYJACIELA!
  BYLIBY TAKĄ PIĘKNĄ PARĄ<3
  ŻE TO DZIĘKI TEMU REJSOWI TYLE SIĘ ZMIENIŁO<3
  #TEAMHARRY

  OdpowiedzUsuń
 93. Wow... nie wiem czy jestem za harrym czy zaynem bo obu uwielbiam ,podobaloby mi się zakończenie ,że w końcu wybralaby któregoś z nich ,ale nie zranila drugiego...

  OdpowiedzUsuń
 94. Cudowny! Hahah, zresztą jak zawsze.
  TEAM HARRY! <3
  Kiedy możemy się doczekać następnej części? Mam nadzieję, że szybciutko. :)

  OdpowiedzUsuń
 95. Cudo *_________* Dawaj szybko nexta :*

  OdpowiedzUsuń
 96. Omnonomnomnomnomnom, sgfhvhcdhdhfubkgu. *-*
  Padnę tu trupem. Weroniko, wyjdź za mnie! Czekam, czekam, czekam! *-*

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K