czwartek, 12 grudnia 2013

#162 Harry&Zayn (część 4)

Kochani, bardzo prosimy Was o wzięcie udziału w ankietach, które znajdziecie po lewej stronie ekranu :) Z powodu zmiany szablonu (z całego serca dziękujemy Majkel z szablony1kierunkowe ♥) poprzednie zostały usunięte, a chcemy mieć pojęcie o tym, ilu Was jest i jakie imaginy podobają Wam się najbardziej :) Z góry dziękujemy za każdy oddany głos xx
________________________________________

Część 3.

  

Z perspektywy kilkunastu godzin cały poprzedni dzień wydawał mi się prawdziwym koszmarem. Pobudka, poranna rozmowa z Zaynem, pocałunek, którego tak naprawdę chciałam, ale wiedziałam, że moja psychika znacznie ucierpiałaby, gdybym go odwzajemniła, czas spędzony z Harrym… To wszystko sprawiało, że gubiłam się we własnych uczuciach i emocjach, zaczynających powoli przerastać mnie samą. Wiedziałam, że muszę podjąć jakąś decyzję, ale kompletnie nie miałam pojęcia, jakie wyjście okazałoby się lepsze.
Nie znałam Zayna i zdecydowanie nie chciałam ryzykować dla niego wszystkiego, co miałam, ale istniało w nim coś, co przyciągało mnie do tego chłopaka za każdym razem, gdy próbowałam się opierać. Mogłam nadal go odpychać, ale miałam świadomość, że w końcu poddam się całkowicie, a on dostanie to, czego chce.
Z drugiej strony był Harry, który wspierał mnie we wszystkich gorszych momentach i był przy mnie, kiedy tego potrzebowałam. Znał mnie jak mało kto i wiedziałam, że mogę całkowicie mu zaufać, a oni nigdy nie wykorzysta tego przeciwko mnie. Przyjaźniliśmy się już tak długo, aż ciężko było mi zliczyć te wszystkie lata i mimo że znał wszystkie moje słabości, nadal przy mnie trwał. Ale czy mógłby być dla mnie kimś więcej? Czy mogłabym spojrzeć na niego jak na zwyczajnego chłopaka, gdyby on tego chciał?
Rozłożyłam się wygodnie na jednym ze znajdujących się na górnym pokładzie leżaków, podrzucając w dłoni telefon komórkowy. Chciałam zadzwonić do rodziców, ale mój nastrój okazał się nieco zbyt melancholijny i byłam w stu procentach pewna, że mama zorientowałaby się, że coś nie gra. A ja nie chciałam ich martwić z tak błahych powodów. Tak więc odwlekałam rozmowę z rodzicami już przynajmniej pół godziny, a w tym czasie zastanawiałam się, czy nie można by zakończyć tego w bardziej dramatyczny sposób i po prostu rzucić się za burtę. Zaczynałam świrować.
Rozejrzałam się dookoła, szukając wzrokiem Harry’ego, chociaż jego obecność tutaj wydała mi się niedorzeczna, bo sam powiedział mi godzinę wcześniej, że idzie się trochę zdrzemnąć. W ten oto sposób siedziałam kompletnie sama, bo też jedynym znajomym, jakiego tutaj miałam był chłopak, który ostentacyjnie się na mnie obraził. Wspaniale, naprawdę.
I właśnie wtedy poczułam czyjeś dłonie na swojej twarzy, a bezchmurne, błękitne niebo zakryte zostało czyimiś rękoma. Drgnęłam zaskoczona, dotykając palców, które je zasłoniły i byłam już w stu procentach pewna, że nie należały one do moje przyjaciela. Zagryzłam wargę, gdy poczułam czyiś ciepły oddech na mojej szyi i sekundę później czyjeś usta znalazły się tuż przy moim uchu.
- Przepraszam – usłyszałam cichy szept i dłonie Zayna zniknęły z mojej twarzy.
Chłopak usiadł na leżaku obok, patrząc tym swoim hipnotyzującym spojrzeniem w moje uczy. Na jego wargach błąkał się delikatny uśmiech, kiedy z zupełnie niewiadomych mi przyczyn oblałam się rumieńcem. Zignorowałam przyjemny dreszcz, który w jednej chwili przebiegł moje plecy i przeniosłam wzrok na trzymany w rękach telefon.

- Błagam, powiedz, że tym razem niczego nie spieprzyłeś – usłyszałem zdegustowany głos mojej siostry, kiedy przechadzałem się po pokoju z komórką przy uchu. – A jeśli to zrobiłeś, to nawet nie proś mnie o kolejną radę.
Gówniara była ode mnie młodsza o kilka dobrych lat, a i tak wydawała się dużo mądrzejsza ode mnie i w wielu kwestiach to ja musiałem prosić ją o pomoc. Trzeba było jej przyznać, że w dziewięćdziesięciu procentach przypadków faktycznie miała rację i najwyraźniej miała ją też tym razem. Spieprzyłem. Znowu. Chociaż obiecałem i sobie, i jej, że po raz kolejny nie dam po sobie poznać, jak kompletnym idiotą potrafię być, to jak zwykle wszystko poszło nie po mojej myśli.
- Pocałowałem ją – powiedziałem bez owijania w bawełnę.
W słuchawce zabrzmiał zrezygnowany jęk mojej siostry i zacząłem powoli zastanawiać się, po co w ogóle do niej zadzwoniłem. Wiedziałem już, że zrobiłem źle, nie musiała mi tego bardziej dosadnie uzmysławiać.
- Boże, jesteś tak beznadziejny w tych sprawach –mruknęła. – Pocałowałeś ją po trzech dniach znajomości? I rozumiem, że nie zareagowała tak, jak byś sobie tego życzył?
- Odsunęła się – odparłem z irytacją, bo było to jasne przyznanie się do porażki. – Przypomnij mi, dlaczego moja młodsza, denerwująca siostra daje mi porady w sprawach damsko-męskich?
- Bo ty sobie najwyraźniej nie radzisz – zaśmiała się z wyższością, wywołując grymas na mojej twarzy.
Kochałem ją, naprawdę, ale kiedy zachowywała się, jakbym to ja był tym mniej doświadczonym, działała mi na nerwy. Zresztą, ona doskonale o tym wiedziała i robiła dokładnie wszystko, żeby mi  dokuczyć.
- Więc co teraz? – zapytałem, zaciskając palce na skroni.
- Teraz musisz przestać być dupkiem, Zayn – odparła, jakby to była najbardziej oczywista rzecz na świecie.

- Przepraszam, że znowu zachowałem się jak idiota – kontynuowałem, nie doczekawszy się z jej strony żadnej reakcji. – Przepraszam też, że mówię to dopiero teraz, ale potrzebowałem czasu. Przepraszam, jeśli czujesz się przeze mnie przytłoczona. I przepraszam, że nie daję ci spokoju mimo że jasno dajesz mi do zrozumienia, że nie chcesz mieć ze mną nic wspólnego.
- Nieprawda – zaprzeczyła znacznie szybciej, niż bym się tego spodziewał. – Nie chodzi o to, że nie chcę mieć z tobą nic wspólnego. Po prostu kompletnie cię nie znam. Nie wiem nawet, jak brzmi twoje nazwisko, nie wydaje ci się, że to dziwne?
Musiałem przyznać, że długo o tym myślałem. Zastanawiałem się dlaczego nie potrafiłem zrobić tego wszystkiego tak, jak należy. Dlaczego ona nigdy nie reagowała tak, jak bym tego chciał. Co takiego kazało jej trzymać się ode mnie z daleka. Co we mnie ją odpychało. I chyba byłem zmuszony ostatecznie przyznać się do tego, że nie potrafiłem prowadzić tej znajomości tak, jak robiłem to z innymi dziewczynami. Ona po prostu mi na to nie pozwalała.
I faktycznie, nie znaliśmy się. Być może właśnie to było przeszkodą, ale jak wiele czasu na tym statku nam zostało? Trzy dni? Jak miałem spowolnić to wszystko, jednocześnie zapewniając sobie jakiekolwiek szanse na powodzenie?
- Malik – odparłem, uśmiechając się do niej lekko. – Mam na nazwisko Malik. I hej, wpadłem na pewien pomysł.
W sumie był to po części pomysł mojej siostry, ale nie chciałem wyjść na osobę, która z każdym problemem wydzwania do rodziny, żeby się wypłakać. Zresztą, rozpracowaliśmy to wszystko razem, więc nijako nie skłamałem.
- Czy gdybym obiecał ci, że bez twojej zgody nawet cię nie dotknę, zgodziłabyś się umówić ze mną jutro wieczorem?
Widziałem, jak jej wzrok podnosił się powoli, w końcu zatrzymując się na moich oczach, jakby zastanawiała się, czy moje słowo naprawdę jest czegoś warte. Niepewność w jej oczach sprawiała mi ból, ale w gruncie rzeczy wiedziałem, że ma pełne prawo mi nie ufać. Mogła poczuć się skrzywdzona po wszystkim tym, co do tej pory robiłem.
- W porządku – powiedziała w końcu, zagryzając dolną wargę. – Ale musisz przysiąc.
Uśmiechnąłem się szeroko, czując przyjemne ciepło rozlewające się po moim ciele.
- Przysięgam.


***

Weszłam po cichu do pokoju Harry’ego, uważając przy tym, by nie obudzić go w razie, gdyby jeszcze spał. Może sytuacja, kiedy zastałam go stojącego w samych bokserkach na środku pokoju, powinna mnie czegoś nauczyć, ale naprawdę potrzebowałam w tym momencie obecności kogoś, komu w stu procentach ufałam. Tak więc zamknęłam za sobą drzwi, odwracając się niepewnie w stronę wnętrza pokoju. Harry leżał spokojnie na łóżku, przykryty po samą szyję kołdrą i uśmiechał się delikatnie przez sen. Kąciki moich ust uniosły się mimowolnie ku górze, kiedy przechodziłam na drugi koniec pomieszczenia, zatrzymując się tuż przed nim. Wyglądał tak niemożliwie niewinnie, kiedy spał…
Brązowe loki rozsypane były po całej powierzchni poduszki, a oczy przykryte były powiekami. Dołeczki w jego policzkach były teraz ledwo widoczne, ale wciąż dostrzegalne. Przysiadłam na samym brzegu łóżka, przypatrując mu się w uśmiechem i mogłabym  przysiąc, że ta czynność nieco mnie uspokoiła.
Nie jestem pewna, jak długo wpatrywałam się w jego twarz, ale kiedy w końcu jego powieki się podniosły, ukazując zaspane, zielone oczy, na jego twarzy pojawił się nieprzytomny uśmiech, który wywołał u mnie niepowstrzymany atak śmiechu. Moja reakcja nieco rozbudziła Stylesa, chłopak podniósł się na łokciu, rozglądając bez większego zainteresowania po pokoju, jakby próbował przyzwyczaić się do panującej w nim jasności.
- Jak długo spałem? – spytał zachrypniętym, magnetyzującym głosem.
- Na pewno dłużej niż powinieneś, bo zaczynało mi się już nudzić – odparłam z chichotem i po krótkiej chwili namysłu weszłam na łóżko, zajmując miejsce koło Harry’ego.
Chłopak opadł z powrotem na poduszkę, wzdychając przy tym ze zmęczeniem. Może powinnam czuć się trochę niezręcznie, leżąc w jednym łóżku z moim przyjacielem, ale przecież nie robiłam nic złego, prawda? Harry odwrócił się do mnie przodem, układając rękę pod głową i przyglądając mi się w milczeniu, co nie ukrywam, było dla mnie trochę niezręczne.
Sekundę później poczułam opuszki palców Harry’ego sunące w górę mojego ramienia, a moje plecy przebiegł charakterystyczny dreszcz. Spojrzałam niepewnie na jego twarz i malujące się na niej skupienie połączone z czymś na kształt uwielbienia. Pamiętam, jak powiedziała mu kiedyś, że chciałabym, by ktokolwiek patrzył na mnie kiedyś w ten sposób. Z miłością. Jego wzrok przeszywał moje ciało, jakby uczył się na pamięć wszystkich jego szczegółów, aż w końcu zatrzymał się na moich oczach, a ja poczułam znajome gorąca napływające do mojej twarzy. Naprawdę wolałam nie wiedzieć, jak bardzo czerwona w tamtym momencie byłam.
- Jakieś plany na dziś? – zamruczał, kreśląc na mojej skórze bliżej nieokreślone kształty.
Pokręciłam przecząco głową, niezdolna do udzielenia jakiejkolwiek odpowiedzi. Jego spojrzenie było tak cholernie hipnotyzujące… Chłopak uśmiechnął się z satysfakcją, najwyraźniej zadowolony z tego, w jaki sposób na mnie działa i przysunął się nieco bliżej tak, że nasze twarze dzieliło nieco ponad dziesięć centymetrów.
- Świetnie, ja też nie mam żadnych – zaśmiał się cicho, ukazując urocze dołeczki w policzkach.
- Więc jak spędzimy ten dzień? – zapytałam, zamykając oczy, by nie musieć znosić magnetyzującego wpływu jego oczu na moją osobę.
Usłyszałam szelest pościeli, ale naprawdę nie odważyłam się podnieść powiek. Zamiast tego skupiłam wszystkie swoje zmysły na dotyku jego palców na moim ramieniu, a dosłownie kilka sekund później poczułam na swojej twarzy jego ciepły oddech. Bicie mojego serca przyspieszyło do granic możliwości i dałabym słowo, że słychać je było w całym pomieszczeniu, kiedy chłopak przycisnął do mojego policzka swoje ciepłe, miękkie wargi. Po moim ciele rozlało się przyjemne ciepło, zaczynając od miejsca, w którym jego usta dotykały mojej skóry.
Chwilę później jego wargi zniknęły i zastąpiło je uczucie nienaturalnego chłodu. Otworzyłam oczy, mierząc się ze spojrzeniem jego błyszczących oczu.
- Jeśli o mnie chodzi, możemy go spędzić właśnie w ten sposób – odparł, a na jego twarzy pojawił się jeden z najpiękniejszych uśmiechów, jakie kiedykolwiek dane mi było zobaczyć.
- Leżąc? – spytałam, chociaż wiedziałam już, jak zabrzmi odpowiedź.
- Z tobą.Kochani, na samym początku z całego serduszka dziękuję każdemu, kto skomentował poprzednią część. Jesteście wspaniali ♥ Poza tym widzę znaczne podziały na #TEAMHARRY i #TEAMZAYN hahaha i o ile na samym początku dokładnie wiedziałam, jak zakończyć tego imagina, tak teraz naprawdę nie mam pojęcia. Liczę, że nieco mniej pewny siebie Malik trochę was udobrucha i przekona do siebie. Jak myślicie, dotrzyma danego słowa? I co z Harrym? 
Mam nadzieję, że uda mi się w miarę szybko napisać kolejną część. Jeśli przeczytaliście, proszę o choć krótką opinię. Z góry dziękuję każdemu, kto poświęci swój czas i skomentuje :)
~W

115 komentarzy:

 1. Ja już nic nawet nie będę mówić.
  Zbyt mocno zapiera mi dech.
  Kocham Cię ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejka, ja już sama nie wiem co i jak, z jednej strony chciałabym żeby była z Harrym no ale kurde Zayn jest taki trolololool! Sama sie troche boje jak sie to zakonczy bo znając mnie obojętnie którego wybierze ja bede myślała "OOO no mogła wybrać tamtego!" Więc ja Ci chyba nie podpowiem, ale nie obrażę się jak zrobisz z Zayna dupka i ona bedzie z Harrym, chociaż wersja, że zakocha sie z Zayna tez nie jest zła.. NO MÓWIE CI ZE JA JUŻ SAMA NIE WIEM NO!
  Czekam z niecierpliwością Ola <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jsjsbspsnsk zajebisty, chyba należę do #teamZayn <3 ale Hazza też jest taki nsosblsbsls <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę niech ona będzie z Harrym :) proszę .. :) niech się umówi z Zaynem i on nie dotrzyma słowa..harry ją uratuje xd

  OdpowiedzUsuń
 5. Team Hazza zdecydowanie :D Genialny jak zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. chyba bardziej jestem za Harrym, chociaż nie powiem Zayn w pewien sposób też pociąga na swoją stronę :) mam nadzieje, że szybko uda Ci się napisać kolejny ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Team Zayn ! Mam nadzieje ze ten imagin dlugo bd. sie ciagnal bo nie wyobrazam sb. zeby go zakonczyc . Wysmienity <33

  OdpowiedzUsuń
 8. nie zmieniam zdania, nadal #TEAMHARRY <3

  OdpowiedzUsuń
 9. super prosze pisz kolejna część. jakoś nie moge sie zdecydować kogo wybrać :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Super <3 Stawiam na #TEAMHARRY

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajne :-) Nie hcialabym byc na jej miejscu w zwiazku z tym wybieraniem

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziękuje ci ten imagin jest wspanialy !!!!! Masz dziewczyno talent :) Ja teraz sama nie wiem za kim jestem bo to moi ulubiecy xD Z niecerpliwoścą czekam na kolejną częśc <3 ;**

  OdpowiedzUsuń
 13. Przecudowne....Jestem bardzo ciekawa kogo wybierze. Nie mogę doczekać się następnej części. Mam nadzieję, że Ty to jakoś ciekawie rozegrasz. Co ja mówię?! Ty to na pewno fantastycznie rozegrasz! Trzymam kciuki i pozdrawiam ciepło! Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 14. #TEAMHARRY górą!!!

  OdpowiedzUsuń
 15. #TEAMHARRY ZDECYDOWANIE!

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetnie ;* i Harry Harry i tylko Harry <3

  OdpowiedzUsuń
 17. Też jestem za Harrym :D Świetny imagin :D

  OdpowiedzUsuń
 18. #TeamHarry :D uwielbiam ten imagin :p jeden z moich ulubionych :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Świetny rozdział ; mam nadzieje że szybko dodasz następny ;] Werr.

  OdpowiedzUsuń
 20. udobRUCHA ;D ahhaha nic
  ja jestem zdecydowanie #TEAMHARRY
  hihihihihi ale Zayn swoją drogą jest zajebistyy ;D
  jeśli ja bym była na miejscu główniej bohaterki myślałąbym, żeby spędzić przyszłość z kimś kogo znam, a nie z kimś kogo znam kilka dni i po tej podróży mogę już więcej nie zobaczyć, wybrałabym kogoś kto jest blisko ;)
  ~BiBi

  OdpowiedzUsuń
 21. Cudoooo <3 Zdecydowanie #TEAMHARRY

  OdpowiedzUsuń
 22. Sorry, zero slow. Zamiast sie uczyc do sprawdzianu czytam te boskie imaginy nie mogąc sie doczekac kolejnej czesci ;***

  OdpowiedzUsuń
 23. #TEAMZAYN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 24. Kocham , sposob w jaki piszesz jest niesamowity <3 Team Harry <3 Blagam xx

  OdpowiedzUsuń
 25. Jeju *-* Zarabiste ! *-* #ZaynTeam *-*

  OdpowiedzUsuń
 26. #TEAMHARRY #TEAMHARRY#TEAMHARRY #TEAMHARRY#TEAMHARRY #TEAMHARRY#TEAMHARRY #TEAMHARRY#TEAMHARRY #TEAMHARRY#TEAMHARRY #TEAMHARRY#TEAMHARRY #TEAMHARRY

  OdpowiedzUsuń
 27. Boskie... Wspaniałe... Genialne... <3 Uwielbiam to, jak dobierasz słowa, tym samym wzbudzające we mnie niesamowite emocje!! To jest po prostu świetne!!!!! ;D
  I oczywiście #TEAMHARRY ale jeśli wygra Zayn to też będę zadowolona... ;*

  OdpowiedzUsuń
 28. #TEAMZAYN chociaż Hazz też jest ciekawą propozycją ;) Pozdrawiam
  Nikita ;*

  OdpowiedzUsuń
 29. team harry <3 i nie ma innej opcji :*

  OdpowiedzUsuń
 30. Świetny imagin! *,* Oczywiście wybieram Malika haha :D Harry to tylko przyjaciel! Kochany przyjaciel ;p

  OdpowiedzUsuń
 31. Tss.. Oficjalnie należę do #TEAMHARRY :D Nie no Zayn jest vuvsuqdbuqbdu, ale Harry jest bardziej aauqdvudvu *.* Kocham ich obu ♥
  Imagin jest świetny :) Bardzo mi się podoba. Życzę duuuuuużo wenki!

  OdpowiedzUsuń
 32. Hmmm...może...NIE! #TeamHarry i koniec! Pisze to po raz 4, tak wiem. Gdybyś od razu mi napisała, że będzie z Harrym to wychwalałabym twoje piękne imaginy, części, twój styl pisania! Wszystko, bo piszesz pięknie, idealnie, perfekcyjnie! NAJLEPIEJ! Kocham wasze imaginy, a jeżeli te części zakończą się tak jakbym sobie tego życzyła to jestem pewna, że ten imagin będzie moim ulubionym! xx

  OdpowiedzUsuń
 33. Ooo skarbie, to co piszesz jest niesamowite! <33
  Czekam na nexta ^.^

  OdpowiedzUsuń
 34. a ja tak bardzo chce żeby była z Harry'm <3
  czekam na nn ;*

  OdpowiedzUsuń
 35. To mi się coraz bardziej podoba nie wiem jak ja wytrzymam do następnego rozdziału !!!!!!! Proszę dajcie szybko nexta !!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 36. Wiesz co? :3 Według mnie to nie MY powinniśmy wybierać z kim chcemy aby ta dziewczyna była. Kogo to jest imagin? Twój. Kto go wymyślił? Ty. Kto go powinien skończyć? Ty. Według mnie zasługujesz na najlepsze, dlatego to TY powinnaś wybrać kto będzie jej chłopakiem. Ale pomyśl. Przeczytaj ten komentarz jeszcze raz, od początku. Zobacz, że mam rację :* To jest Twój imagin i to TY decydujesz o takich rzeczach, nie my. My conajwyżej możemy wyrazić swoją opinię, ale nie powinnaś zwracać żadnej uwagi na to, kogo my wolimy. Chcesz Malika jako chłopaka? Pisz to. Wolisz Harry'ego? Napisz to. Dziewczyno, piszesz niesamowicie i jestem pewna na 100%, że każdy myśli tak samo jak ja. To jest TWÓJ imagin i dobrze o tym wiesz ;] My jesteśmy czytelnikami. Nie czytamy twoich opowiadań ze względu na to, że możemy wybierać. Tylko dlatego, że Cię kochamy. Twój styl pisania, twoją wyobraźnię. I kogokolwiek wybierzesz wiedz, że każdy będzie zadowolony :3 Proszę Cię, przemyśl to.

  PS. Dziewczyna, która ma na spółę z jedną koleżanką te konto.

  OdpowiedzUsuń
 37. Aj, jesteś niemożliwa! Zayn, który pokazuje, że mu zależy... Nie, to dla mnie za dużo. Nie mogę się doczekać tego ich spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 38. Kocham po prostu wszystkie wasze imaginy, a ten jest taki jduydbxkdvd *-* ja osobiście naleze do #TEAMHARRY ale jak wybierzesz Zayna tez będzie super, w końcu to twój imagin i ty o tym decydujesz :))

  OdpowiedzUsuń
 39. Jeejuu, końcówka przesłodka <3333
  Harry, Harry, Harry!

  OdpowiedzUsuń
 40. Swietny jak zawsze

  OdpowiedzUsuń
 41. aaaaa to jest najlepszy imagin jaki w ostatnim czasie czytałam!!! tylko czemu taka krótka część? :( :P

  OdpowiedzUsuń
 42. Swietne :*** <3

  OdpowiedzUsuń
 43. O boziu!! */* Boskie! Ej, ja też chcę pisać tak genialnie jak ty! D: Nie umiem ;____; Po pierwsze to moja wyobraźnia jest upośledzona xD #ZaynTeam ;P

  OdpowiedzUsuń
 44. Awww *____* Jak słodko *_____* Zayn chce się dla niej zmienić *O* Awww *-* Widać, że mu na niej zależy! Dlatego wybieram właśnie Malika :* Chłopak się cholernie stara <3

  OdpowiedzUsuń
 45. Genialnieeee! <3 To jest naprawdę swietne <3 Ale według mnie to zdecydowanie Zayn powinien być chłopakiem jej. DZIEWCZYNY! CZY WY CHCECIE SERIO POKAZAĆ WSZYSTKIM, ŻE KAŻDA PRZYJAŹŃ MĘSKO-DAMSKA KOŃCZY SIĘ MIŁOŚCIĄ?! ;-; Weźcie się zastanówcie ;___; Przecież przyjaźń damsko- męska to coś wspaniałego! <3 I nie powinnaś robić z tego miłości ;) Oczywiście to tylko moja opinia ;)

  OdpowiedzUsuń
 46. niech będzie z Niallem:) świetny rozdział:P

  OdpowiedzUsuń
 47. Super część *.* Ajkbjfbvglsbhgvslughvbl <333333 Już nmg się doczekać następnej części... I oczywiście, że #teamHarry <3

  OdpowiedzUsuń
 48. zajebisty jest, już chce następną część

  OdpowiedzUsuń
 49. świetny :* czekam na następna część szczególnie z Harrym :D <3

  OdpowiedzUsuń
 50. O boziu, wyjebane w kosmos! *___* Ta fabuła jest meeeeegaa! Masz strasznie bujną wyobraźnię i właśnie to mi się podoba! +#ZaynTeam ;)

  OdpowiedzUsuń
 51. ja jestem zdecydowanie za Harrym jejku to jest prześliczne więcej takich momentów z Harrym PROSZĘ

  POZDRAWIAM <3

  OdpowiedzUsuń
 52. ja jestem zdecydowanie za Harrym jejku to jest prześliczne więcej takich momentów z Harrym PROSZĘ

  POZDRAWIAM <3

  OdpowiedzUsuń
 53. Musisz napisać kolejna część i to szybciutko ^^ boże, jak ja to uwielbiam! To jest moje ulubione opowiadanie...ze wszystkich!! Kocham i je i ciebie <3 czekam z niecierpliwością na naxtaa ;)

  OdpowiedzUsuń
 54. Omfg ! Umarłam! <3 Czy Ty zdajesz sobie dziewczyno sprawę jak ty świetnie piszesz?! <3 Nie? To ja ci powiem:
  GHLJYEPRCLGFSJPPTREWWUURRGMBCZGNDJEUWPSYDVDKFPQYDYCHDHSJSJDKSJSGJDIDYSCKPYRWWDKKGSXCBMKFDTOOESBKDERUBFFFF *O*

  Mi naprawdę brak słów!<3 A jeszcze gdyby to Malik był chłopakiem to bym rzygała tęczą ze szczęścia! <3 *-* Czekam z niecierpliwością na kolejną część! <3

  OdpowiedzUsuń
 55. Matko, jak ty świetnie piszesz... no cudownie. I przez ciebie nie jestem pewna kogo wybrać... uwielbiam w tym imaginie Zayna jest taki jdkbdbfbfjb ale Harry... ten to mnie powala. Kurcze niech będzie... szala przeważyła na stronę Harrego #TEAMHARRY

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaję mi się, że Zayn dotrzyma słowa. Widać, że mu na niej zależy! ;) A Harry? Cóż, Harry to tylko przyjaciel ;) I mam nadzieję, że tak pozostanie :) Bo w roli chłopaka widzę tylko Malika. Tak więc #ZAYNTEAM ;) Zdecydowanie.

   Usuń
  2. Oj, wybacz. Wdusilo mi się tak,.że odpowiedziałam tutaj. Miał to być nowy komentarz. Sorki ;/

   Usuń
 56. Tak bardzo chciałabym żeby [T.I.] była z Harrym (nie potrafię umiejscowić siebie na tym miejscu, nie wiem dlaczego)... on jest taki słodki i kochany, po prostu cud, miód, orzeszki. Nie za bardzo przepadam za Malikiem, to jest dla mnie po prostu zbyt świeże. Nie mogłabym znieść rozdartego Harry'ego ze złamanym sercem :')
  #TEAMHARRY !

  OdpowiedzUsuń
 57. Nie XD Ma być Zayn, Harry to jej best friend! #TEAMZAYN!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 58. Po zakończniu tej część liczę jednak na to, że bohaterka spędzi ten czas tak jak Harry tego oczekuje i że będą już tak spędzać każdy dzień. <3 Wybieram Harrego. Gdyby jednak był to imagin Harry vs Niall to po prostu biegła bym z nurtem twojej inwencji twórczej.
  Kocham ! <3

  OdpowiedzUsuń
 59. #TeamZayn :D Genialny rozdział ^_^

  OdpowiedzUsuń
 60. Super część, szczerze nie wiem z kim powinna być, ale myślę, że Harry to jej przyjaciel, a Zaynie to Zaynie i oni oboje się starają (znaczy w sumie tylko Zayn się stara, a Hazz myśli że mu się po prostu należy, bo jest jej przyjacielem i on "może" lol), ale chyba #teamzayn bo Hazz to przyjaciel (powtarzam się eh), ale z drugiej strony on zachowuje się jakby był w niej zakochany więc ja już nie wiem bo Harry jest uroczy a Zayn tajemniczy i pociągający.... i ogólnie uważam że nowy szablon jest prześliczny ale czcionka mogłaby być lekko ciemniejsza i odrobinkę większa, dla wygody czytania..... No, to ja się nie mogę doczekać kolejnej części, trzymaj się Weronika :) ♥

  OdpowiedzUsuń
 61. #Still #TEAMHARRY

  W tym imaginie Hazz jest taki... taki... ughh... nie wiem jak to określić... słodki? Tak słodki albo uroczy. Taki troszczący się i w ogóle... xd <3 Część tak jak poprzednie WSPANIAŁA! xx

  OdpowiedzUsuń
 62. Hm... co ja miałam powiedzieć.. A wiem. Zastanawiałam się dlaczego nie piszę tak jak ty... ale no teraz wiem. Jesteś bardziej doświadczona masz 16 lat a ja jestem o 3 lata młodsza i wg. Piszesz bardzo zwięźle i emocjonalnie. Dużo się rozpisujesz... Ja też z początku tak dużo się rozpisywałam jak byłą dana sytuacja, ale jakoś sb odpuściłam. I teraz wiem, że to był błąd, ponieważ - rozpisywanie się jest cenne. Dość cenne, żeby zachwycić czytelników.
  Mogę wiedzieć ile będzie jeszcze części? Ja jestem za #TeamHarry.
  Nom, to wszystko. Takie gówno mi telefon zablokowało gdzie miałam wszystkie pomysły na pisanie... SUPER -.-'
  Pisz dalej *>*

  OdpowiedzUsuń
 63. Przepiękne ;) kocham i życzę weny skarbie ;* #ZAYNTEAM ;D

  OdpowiedzUsuń
 64. Cudowneee<33 Mam nadzieję, że wybierzesz Zayna :*

  OdpowiedzUsuń
 65. #ZAYNTEAM !!!!! Kiedyś przeczytałam jak jakaś dziewczyna skomentowała tego imagina mówiąc że mogłaby zrobić 2 zakończenia - Jedno HAPPY END z Hazzą a drugie HAPPY END z,Zaynem. Oczywiście nie, chcę się narzucać ale to by było spk. Nie byłoby kłótni ;D
  Zapraszam do mnie
  storyoftheylife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 66. #ZaynTeam!! :D Boże, to jest boskie! Wiesz co? Wpadłam na pomysł! Oddaj mi swój talent! To taki prezent pod choinkę! ^^ Nie obrażę sie, haha :D

  OdpowiedzUsuń
 67. #TEAM HARRY wcześniej byłam z Malikem, ale Harry lepszy <3

  OdpowiedzUsuń
 68. Tak, na pewno nas przekona! :D Dlatego jestem za Malikiem ! Z nim będzie więcej ciekawszych akcji i wgl ^^

  OdpowiedzUsuń
 69. #TEAMHARRY Zdecydowane wole Harrego. Oni muszą być razem!!! Rozdział cudowny. Kocham i ściskam :) xx

  OdpowiedzUsuń
 70. #TEMHARRY zdecydowanie *.* cudowny imagin xx <33! czeekam na next ;) kocham X

  OdpowiedzUsuń
 71. Jak ona będzie z Zaynem to będzie tak so cute ! <3 Boże, oni muszą być razem! <3 Imagin jest cudowny i wcale się nie dziwię, bo to TY go napisałaś! <3 A ty tworzysz cudownie <3 Kocham Cię! <3 I dziękuję Ci, że dla nas piszesz! <3 O jej O.O Ile serduszek :O Haha <33 Nie przeszkadza mi to jakoś xD <3 <3 <3 <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 72. Proszę cię niech będzie z Zayn'em. Komentuje to za każdym razem i proszę o to samo :) Mam nadzieje że następna cześć pojawi się jak najszybciej :)

  OdpowiedzUsuń
 73. Harry jest taki słodki <3 #TEAMHARRY

  OdpowiedzUsuń
 74. Oczywiście, że #TEAMHARRY <3

  OdpowiedzUsuń
 75. Wcześniej nie miałam zdania, co do tego, którego wolę, ale chyba zostanę #TEAMHARRY. Choć w sumie bardzo prawdopodobne, że nas zadziwisz i może nawet nie będzie z żadnym (bo żeby była z dwoma to jednak lekka przesada, co nie? xD). Osobiście mam nadzieję, że będzie z Harrym. <3

  OdpowiedzUsuń
 76. No ba, że ZAYN kochanie! :D

  OdpowiedzUsuń
 77. OMG! Jaki Malik jest kochany! Chce się dla niej zmienić! <3333 Ksjdhdowgnidg! Boże, jak uroczo! Mam nadzieję, że mulat dotrzyma słowa! A może to ona nie wytrzyma i go pocałuje ? :O A on oczywiście odda ten pocałunek. Nie no, zajebiście by było wtedy xD Akcja by była, haha xD Dobra, liczę po cichutku, że tak będzie :P #TakieSePrzemyśleniaPrzedPółnocą ;D

  OdpowiedzUsuń
 78. TEAMMMMMM HARRYYYYYYY

  OdpowiedzUsuń
 79. Team Zayn :p On jest meeega :D Czekam na nexta :*

  OdpowiedzUsuń
 80. #TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY#TEAMHARRY PLEASE !!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 81. Bosh, to jest cudne <3 Dobrze, że z Harrym się nie pocałowała! Zaynowi na niej zależy i to z nim powinna być! Dlatego ja jestem #TeamZayn ;) I tak jak jedna dziewczyna napisała: JA PIERDOLE, LUDZIE! >< CZY WY SERIO CHCECIE POKAZAĆ, ŻE WSZYSTKIE DAMSKO- MĘSKIE PRZYJAŹNIE KOŃCZĄ SIĘ MIŁOŚCIĄ?! >< Więc proszę Cię, pokaż, że jeszcze w tych czasach istnieje przyjaźń damsko- męska ;(

  OdpowiedzUsuń
 82. #TEAMZAYN!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 83. Aaaa! <33 OISJIUDHAUID! <3 Boże, idą na randkę! Na randkę, na randkę, na randkę! *_* Czy ja jestem już w niebie? *__* Boziu, to będzie fantastyczne! Wydaję mi się, że Malik dotrzyma słowa, ponieważ widać jak mu na niej cholernie zależy <3 Oni muszą być razem i koniec kropka! :D Uwaga, znowu Ci napiszę moją wizję, haha :D A więc tak: Malik i dziewczyna idą se na randkę se xd No i wszystko jest ok i wgl :D No i cały czas na razie dotrzymuje słowa. Bohaterka tego opowiadania jest cały czas śpięta, ponieważ myśli, że Zayn coś zaraz znowu zrobi. Ale po jakimś czasie ona luzuje, ponieważ widzi, że wszystko jest dobrze. No i jest końcówka tej randki już. Zayn ją odprowadza pod drzwi. Nie dotyka jej, ani nie przytula of course xd No i on dziękuje jej za ten wieczór i za to, że dała mu tą drugą szansę. Dziewczyna nagle czuje nagłą potrzebę pocałowania go. No i nie mogąc się powstrzymać przerywa mu w pół zdaniu i go całuje *__* (Albo nie przerywa xd Może być tak, że po tym jak on skończy gadać to zacznie się oddalać. Ale ona chwyci go za ramię i go wtedy pocałuje *_*). Tak więc tak wygląda moja wyobraźnia po przeczytaniu tego rozdziału, haha :D Boże, ja już nie wiem nawet co ja piszę! xD Dobra, whatever xd Ja już skończę pisać tego komentarza, bo zaraz się okaże, że się rozpiszę na całą stronę A4, a potem powodzenia z czytaniem tego xd Cała strona A4 wypisana moimi bzdurami?! Haha, kto by chciał to czytać? xDD Czekam na nexta! :D

  OdpowiedzUsuń
 84. *_* brak słów... oczywiście w dobrym sensie :) mam nadzieję że kolejna cześć pojawi się szybko :)

  OdpowiedzUsuń
 85. Prossszzzze harry ♥

  OdpowiedzUsuń
 86. Jestem za Harrym.
  Świetny imagin
  @JustinePayne81

  OdpowiedzUsuń
 87. Zayn :* A imagin zaczepistyyyy !

  @Adelaid925

  OdpowiedzUsuń
 88. #TEAMZAYN ! ♥♡♥
  Mogłoby by się okazać że Harry się w kimś zakocha ^-^ i będzie z Zayn'em ♥♡♥
  Zajebisty ! Najlepszy

  OdpowiedzUsuń
 89. #TEAMZAYN oczywiście <3 Boże skończyć w takim momencie mam nadzieję że będzie z Zaynem <3 Kocham i czekam na kolejną cześć :)

  OdpowiedzUsuń
 90. #TEAMZAYN nie mogę się doczekać następnej części oby jak najszybciej <3

  OdpowiedzUsuń
 91. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 92. #TEAMZAYN ojoj cudowny, weny ci życzę abyś szybko go napisała i dodała :D

  OdpowiedzUsuń
 93. #TEAMZAYN ;) ciekawe jak będzie na tej randce czy się pocałują czy nie nie mogę się doczekać, przez cale dnie siedzę i myślę co będzie dalej <3

  OdpowiedzUsuń
 94. KOCHANA! #TeamHarry! I jeżeli skończy z Malikiem to pójdę i się powieszę! :D Imagin, boski, ZWŁAAAAASZCZA KONIEC... BOŻEEEEE... TO BYŁO TAKI CUTE, SWEET I SEXI ZARAZEM XD BOŻE............ PALPITACJA, ZAWAŁ XD KOCHAM KOCHAM KOCHAM (xD zachowuję się jak rozwydrzona małpa)

  OdpowiedzUsuń
 95. Teraz to ja już naprawdę nie wiem. Mam mętlik w głowie z jednej strony chcę żeby była z Malikiem, a z drugiej Harry jest taki tu pociągający i te zakończenie. Dostane w następnej części zawału obiecuje ! Czytałam wszystkie części i to po kilka razy . Na początku byłam za Zeynem nie dawno byłam za Harrym. A teraz już naprawdę nie wiem . Nie TEAMHARRY !!!

  OdpowiedzUsuń
 96. Harry zdecydowanie <3 niech bedzie z harrym kocham twoje imaginy :*

  OdpowiedzUsuń
 97. Bosz dziewczyno jesteś cudowna *.* kocham Cię <3 P.S. #TEAMHARRY :3

  OdpowiedzUsuń
 98. #teamharry ;3 chyba sie zakochalam <3

  OdpowiedzUsuń
 99. uuuu, sie porobiło ;)
  ale nie narzekam, nie powiem , hihi
  i zdecydowanie #teamzayn! xx

  OdpowiedzUsuń
 100. team harry! wiem, że święta, święta, święta, ale kiedy możemy się spodziewać kolejnej części?

  OdpowiedzUsuń
 101. Tylko nie Harry, jestem Harry girl, ale nie wszyatko musi sie kończyć z Harrym, wiec prosze o Zayna :-). #TEAMZAYN

  OdpowiedzUsuń
 102. Kobieto jestes wspaniala !!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 103. #TEAMHARRY !
  TO BĘDZIE PIĘKNE, ONI SĄ W SOBIE TACY ZAKOCHANI ASIOJEWIF *_*

  OdpowiedzUsuń
 104. #TEAMHARRY #TEAMHARRY #TEAMHARRY

  HARRY !!!!!!!!!!!! <333

  OdpowiedzUsuń
 105. #TEAMHARRY najlepsze scenki są zdecydowanie z Harrym, takie słodkie :3

  OdpowiedzUsuń
 106. No cóż... bardzo trudny wybór. Bohaterka Hazzę zna całe życie. Zna jego wady, zqlety, upodobania... on ją kręci. Ale, mimo to, stwierdzam, że powinna wybrać Zayna. Hazz ma ją na wyłączność, może bezkarnie spędzać z nią czas. Natomiast Zayn, jak widzicie musi się o nią starać, w pewnym sensie konkurować z Harrym. Zauważyłam też, z tego co piszesz, że bohaterka więcej emocji przechodzi z Zaynem... ten dreszczyk, pocałunek. Ona nigdy nie poznała ust Hazzy. Poza tym, niewiadomo, czy Harry się o nią stara. Czy jest tylko po przyjacielsku zazdrosny. A gdy zawrze związek z Malikiem, Styles, jeśli jest jej prawdziwym przyjacielem, powinien to zaakceptować. Więc #TEAMZAYN , totalnie ! Aha, a co do imagina- kochana,brozwaliłaś mnie na łopatki! :)
  / @1DGabriellee

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K