niedziela, 10 lutego 2013

#65 Louis (część 4)

UWAGA! Znajduje się tu scena, którą chyba muszę oznaczyć jakąś mentalną gwiazdką. Na pewno nie 18+, 16+ też raczej nie. Powiedziałabym, że czytajcie od lat trzynastu, no ale róbcie, co chcecie. Nie chcę was demoralizować :DCzęści poprzedzające:
- Powiedz nie, a przestanę.
Naparł na mnie swoim ciałem. Uderzyłam gwałtownie plecami od drzwi, wydając z siebie cichy jęk, gdy poczułam klamkę boleśnie wbijającą się w mój bok. Zamruczał z zadowoleniem, przysuwając się do mnie i eliminując tym samym dzielącą nas przestrzeń. Chłopak przylgnął do mnie, chwytając mnie za biodra i już chwilę później czułam jego wilgotne wargi na mojej szyi. Z moich ust wyrwało się ciche westchnienie, co tylko zmotywowało go do działania. Jedna z jego chłodnych dłoni wślizgnęła się pod moją koszulkę, podsuwając ją nieco do góry. Miejsce, w którym dotykał mojej nagiej skóry płonęło, a  ja nie byłam w stanie złapać oddechu.
Nie wiem, dlaczego wtedy tego nie przerwałam. Może po prostu nie byłam w stanie, może kierował mną instynkt, a może do głosu doszło w końcu moje ciało, które tak desperacko pragnęło jego bliskości.
- Louis – szepnęłam, gdy w końcu udało mi się opanować drżenie głosu.
- Mhm – zamruczał, nie odrywając ust od mojej skóry.
- Jesteśmy w szkole.
- Spostrzegawcza jesteś, księżniczko – zaśmiał się.
Wyprostowawszy się, posłał mi pełne rozbawienia spojrzenie i odsunął mnie nieco na bok. Uważnie obserwowałam każdy jego ruch, a on czując na sobie mój wzrok, posłał mi tajemniczy uśmiech. Włożył rękę do kieszeni, wyciągając z niej niewielki kluczyk i włożył go do zamka. Przekręcił go jednokrotnie w lewo, a do moich uszu dobiegł głuchy szczęk. Byliśmy sami. Tylko on i ja. I gabinet biologiczny.
Wrzucił klucz do kieszeni i po raz kolejny przysunął się do mnie, ciągnąc w górę róg mojej koszulki.
- Nie możemy, Lou – jęknęłam, na co on prychnął cicho.
- Jesteś niegrzeczną dziewczyną. Jeden wybryk więcej nie zrobi ci różnicy – zauważył i nie zważając na moje protesty ściągnął ze mnie bluzkę, rzucając ją gdzieś na bok.
Czułam się naprawdę dziwnie z myślą, że stoję półnaga w klasie, gdzie jeszcze kilka godzin temu miałam normalną lekcję. Nauczycielka siedząca za biurkiem, dwadzieścia parę osób w ławkach…
Chłopak po raz kolejny pchnął mnie w kierunku ściany i poczułam jej zimną powierzchnię, stykającą się z moją rozgrzaną skórą. Ten kontrast temperatur sprawił, że na moim ciele natychmiast pojawiła się gęsia skórka. Louis oparł swoje ręce po obu stronach mojej głowy, przeszywając mnie swoim hipnotyzującym spojrzeniem. W jego oczach widziałam pożądanie i podniecenie, których nie sposób było teraz opanować.
- Co chcesz teraz ze mną zrobić? – spytałam słabo.
Zaśmiał się dźwięcznie i musnął ustami mój ciepły policzek.
- Kochać się jak jeszcze nigdy w życiu – odparł i zanim zdążyłam się zorientować, co zamierza zrobić, jednym ruchem ściągnął z siebie koszulkę.
Spojrzałam z otwartymi ustami na jego opalony, umięśniony tors. Jeśli kiedykolwiek wyobrażałam sobie idealne ciało mężczyzny, to było ono właśnie takie. Każdy jego centymetr był wręcz idealny, mogłabym stać tak i patrzeć na niego do końca życia.
Czując na sobie moje natarczywe spojrzenie zaśmiał się i położył dłonie na moich plecach, sunąc nimi powoli w górę. Jego usta pokonywały kolejne centymetry mojej szyi, pozostawiając na niej intensywnie czerwone ślady swojej obecności. Przylgnęłam do niego całą powierzchnią swojego ciała i wplotłam palce w jego zmierzwione włosy. Ich pojedyncze kosmyki prześlizgiwały się pod moimi opuszkami, a drugą dłonią gładziłam jego rozgrzane plecy. Słyszałam przyspieszone bicie naszych serc i urywane oddechy, który łączyły się teraz w jedność.
Już po chwili zrobiło mi się tak gorąco, że nie byłam w stanie normalnie oddychać. Chłopak odsunął się ode mnie na moment i po raz pierwszy od początku naszej znajomości odszukał wargami moje usta. Nie wiem, czego się w tamtej chwili spodziewałam, ale na pewno nie miało to żadnego porównania, do tego, co poczułam. Chłopak początkowo musnął czule moje wargi, aby już po chwili pieścić je z całą drzemiącą w nim brutalnością. Jego dłonie przesuwały się po moich plecach, od czasu do czasu zjeżdżając nieco niżej - na moje pośladki, co kwitowałam cichymi westchnieniami irytacji. Czułam, jak uśmiecha się między pocałunkami i w jakiś sposób mnie to bawiło.
Jęknęłam głośno w jego usta, gdy przygryzł zbyt mocno moją dolną wargę. Nie przejmując się zbytnio zadanym mi bólem, poniósł mnie do góry. Bez dłuższego namysłu owinęłam nogi wokół jego pasa, a on przeniósł mnie przez klasę, usadawiając na biurku pani Scott. Boże, będę do końca życia wstydzić się przychodzić na jej lekcję, słowo daję.
- Chyba sobie żartujesz – mruknęłam, na co on pokręcił przecząco głową.
- Nie jestem w nastroju do żartów, kotku.
Bez zastanowienia wtargnął swoim językiem do moich ust, na chwilę mnie dekoncentrując. Nie byłam na to przygotowana i nawet nie miałam pewności, czy na pewno chcę dopuścić go do siebie tak blisko, więc powoli odsunęłam się od niego, rozłączając nasze wargi.
- Czekaj – powiedziałam szybko, zanim zdążył do czegokolwiek mnie zmusić.
Spojrzał na mnie pytająco, nie odrywając dłoni od mojej nagiej skóry. Uznałam więc, że czeka na to, co mam mu do powiedzenia.
- Nie chcę.
Otworzył usta z zamiarem udzielenia mi jakiejś odpowiedzi, ale prawie natychmiast je zamknął. Wyglądał na nieco zmieszanego tym, co powiedziałam. Wpatrywał się we mnie przez dłuższą chwilę w milczeniu, po czym cofnął się o krok do tyłu, rzucając mi pełne wyrzutów spojrzenie.
- Poważnie? – spytał, nie odrywając wzroku od moich oczu.
Nie odpowiedziałam. Nie wiem, dlaczego w ogóle pozwoliłam się sprowokować do tego wszystkiego, dlaczego pozwoliłam mu tak bardzo się do mnie zbliżyć. Może nie powinnam była tego robić. Więc dlaczego przerwałam to dopiero teraz?
- Rozumiem – mruknął drwiąco, nie doczekawszy się odpowiedzi, po czym podniósł z podłogi swoją koszulkę.
Wciągnął ją na siebie, ani razu na mnie nie patrząc i podniósł moją bluzkę. Podszedł do biurka, na którym wciąż siedziałam i podał mi ją bez słowa.
- Louis, nie chcę kochać się z tobą na biurku nauczycielki – powiedziałam w końcu, zamykając oczy, by powstrzymać cisnące się do nich łzy. – Ja jeszcze nawet tego nie robiłam.
Nawet nie wiem, kiedy te słowa wypłynęły z moich ust. Chłopak spojrzał na mnie ze zdziwieniem, jakby chciał upewnić się, czy na pewno mówię poważnie. Nie mam pojęcia, dlaczego mu to powiedziałam. Może to był błąd. Chyba nie powinnam była rozmawiać z nim na takie tematy, powierzać chłopakowi, które na dobra sprawę nie znam, swoich intymnych sekretów. Nie miałam żadnych podstaw, by móc mu zaufać. Ale nie mogłam już tego cofnąć. Louis był widocznie zaskoczony takim obrotem sytuacji, bo stał tak po prostu, patrząc na mnie i nie wiedząc, co ze sobą zrobić. W końcu zamrugał dwukrotnie i kilkoma krokami pokonał dzielący nas dystans.
- Hej… przepraszam – powiedział cicho, delikatnie gładząc kciukiem mój policzek.
Uśmiechnęłam się smutno, unikając jego spojrzenia. Chciało mi się płakać. Poczułam się tak cholernie słaba i tak przerażająco łatwa. Na samą myśl o tym, co jeszcze chwilę temu się tu działo, na mojej twarzy pojawiały się rumieńce. Nie powinnam była do tego dopuścić. Usilnie powstrzymywałam gorzkie łzy, które tak bardzo chciały spłynąć po moich chłodnych policzkach.
- Spójrz na mnie.
Jego głos był łagodny jak nigdy dotąd. Nie chciałam patrzeć w jego oczy z myślą, że w jakimś sensie go zawiodłam. Nie spełniłam jego oczekiwań, chociaż to chyba było dla mnie najmniejszym problemem. Jak mogłam powtórnie zaufać samej sobie? Obiecałam sobie, że nad tym zapanuję!
Podniosłam na niego zaczerwienione oczy, a on pochylił się w moją stronę, muskając wargami mój policzek. Zadrżałam pod jego dotykiem, wstrzymując na moment oddech.
- Nie zrobiłbym ci krzywdy – wyszeptał, kreśląc kciukiem bliżej nieokreślone kształty na mojej skórze.
Skinęłam głową, odwracając wzrok.
Nie chodzi o to, że mu nie wierzyłam. Po prostu… ten chłopak, który teraz przede mną stał w niczym nie przypominał tego Louisa Tomlinsona, do którego przywykłam. Najpopularniejszy chłopak w szkole, który mógł zdobyć każdą w szkole i który… miał dziewczynę. Czy on w ogóle o tym pamiętał?
- Wiem, że masz mnie za dupka i prawdopodobnie nim jestem, ale nigdy bym cię nie skrzywdził – powiedział powoli. - W porządku?
Nie było w porządku. Ale nie pozostało mi już nic innego, jak udawać. Pokiwałam w milczeniu głową i spojrzałam na niego w zamyśleniu. Co z nim było nie tak? Czemu w tak dziwny sposób na mnie wpływał? I dlaczego nie potrafiłam trzymać go na dystans nawet, jeśli chodziło o moje własne dobro?
Uśmiechnął się lekko i pociągnął mnie za rękę, którą mimowolnie wyrwałam z jego uścisku. Zamarł na chwilę, jakby w ogóle nie spodziewał się takiej reakcji i natychmiast odwrócił wzrok, kierując się w stronę drzwi.
- Ubierz się. Koniec pracy na dziś – mruknął, na powrót przybierając maskę zimnego drania.Jesteście niesamowici! Tak wiele komenatrzy do poprzedniej części... nie spodziewałam się, że tak bardzo spodoba wam się ten imagin. Zaskakiwaliście mnie liczbą komentarzy już wczoraj, więc cały wieczór spędziłam na pisaniu tej części. Wybaczcie, jeśli wyszło marnie :) Starałam się, a jak mi wyszło, to oceńcie już sami. Ta część jest raczej krótka, ale kolejna będzie już dłuższa :D
Mam nadzieję, że nie zostawicie mnie teraz :) Kolejną część postaram się dodać w ciągu dwóch/trzech dni - termin zależy od was, więc sami decydujcie. Im więcej komentarzy, tym rozdział pojawi się szybciej :)
Sądziłam przez chwilę, że nie wycisnę więcej z tej historii, ale nie zamierzam jej teraz zostawić :) Mam parę pomysłów i następne części oczywiście się pojawią. Mogę wam zdradzić, że to jeszcze nie koniec Lou w roli zmysłowego uwodziciela.
Dziękuję za każdy pojedynczy komenatarz! Kocham was wszystkich, robię to, co robię, dla was. Cieszę się, że tak bardzo mnie wspieracie :)

Liczę na wasze opinie :D 
Kocham
~W

152 komentarze:

 1. Boski!!!!!!<3<3<3<3<3<3 błagan dodaj next jak najszybciej!!! Nie mogę już wytrzymać!! Masz ogromny talent!!:-*:-*:-*

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczny imagin! Chyba najlepszy jaki czytałam (a było ich bardzo dużo)!! Jesteś świetna!! Czekam na kolejne części!!<3

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę dalej takiej weny! Twoje imaginy są strasznie zmysłowe..! Kocham<3

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny imagin. Dzięki, że zajrzałaś na mojego bloga, to dużo dla mnie znaczy. A kiedy imagin z Zaynem?

  OdpowiedzUsuń
 5. Błagam dodja następną część jak najszybciej!! <3<3<3 To jest NAJLEPSZY IMAGIN JAKI W ŻYCIU CZYTAŁAM!! Boski,mega nie no poprostu zajebisty!! <3 xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli mogę zapytać, to ile tak mniej więcej części planujesz?;-) mam nadzieję, że dużo:-*:-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam pojęcia, ile uda mi się jeszcze napisać :) Myślę, że pojawią się przynajmniej dwie, może więcej... xx

   Usuń
 7. Super ja to nie mogę. Masz taki talent i takie fajne pomysły. Świetny imagin. Życzę weny i dodawaj szybciutko hehe

  OdpowiedzUsuń
 8. Supeer czekam na kolejne część... xx

  OdpowiedzUsuń
 9. dawaj dalej !! <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Mega rozdział. Czekam na następny x

  OdpowiedzUsuń
 11. PO PROSTU ZAJEBISTY. :3 czekam na następny ! xx

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetny!!!!:-*

  OdpowiedzUsuń
 13. Ciekawe co się wydarzy w następnych częściach...;-) Wspaniale piszesz<3<3 Gratuluję talentu:-*

  OdpowiedzUsuń
 14. Świeny!! ;x kolejne części są coraz lepsze! ;D
  nie mogę doczekać się następnej <3

  OdpowiedzUsuń
 15. boosskie!! kocham ;*

  OdpowiedzUsuń
 16. Jest świetny *.*
  Pisz jak najszybciej następną część. ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. jprd. Wy wysztkie piszecie genialne imaginy kocham was < 3
  Czekam na kolejne części z Zaynem i Louisem < 3

  @Doma1D

  OdpowiedzUsuń
 18. KOchaaammmm ;*******
  Ja chcę następną część ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Kiedy dodasz nexta?:»

  OdpowiedzUsuń
 20. Boski imagin!!! JESTEŚ ŚWIETNA!!! Szkoda, że dziś nie dodasz:'<<

  OdpowiedzUsuń
 21. DOOOODAJ DZIISIAJ!!!!!!! PLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSSE.....*-*

  OdpowiedzUsuń
 22. Znów się wciągnęłam ! :D Najlepiej by było jak byś dodała jeszcze dzisiaj bądź też jutro, bo na prawdę nie wytrzymuje tej ekscytacji, może inny też nie :D Czekam z niecierpliwością :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. HahahxD Mam tak samo;) weź, dodaj jeszcze dziś;** pliiisssss;D

   Usuń
  2. Nie powinnam się na to zgadzać, bo naprawdę mam teraz dużo spraw na głowie, ale... mogę spróbować zaraz coś naskrobać, choć wciąż nie obiecuję, że imagin faktycznie się dziś wieczorem pojawi. Niedługo wychodzę z domu i nie jestem pewna, czy się wyrobię :)

   Usuń
 23. Jeeezuuu uwielbiam. *..* To zdecydowanie najlepszy imagin z Lou jaki czytalam. *.*

  OdpowiedzUsuń
 24. Szkoda, że nie dasz rady dzisiaj dodać następnej części:'(:'( bardzo się wciągnęłam..<3<3

  OdpowiedzUsuń
 25. Kocham cię :D Ten imagin to zajebioza, po prostu nie mogę się doczekać następnej części!!! /Rebelle

  OdpowiedzUsuń
 26. Nie no ja nie mogę! Już to mówiłam ,ale ten imagin jest gsjdofofjfbnfkifdiud! Kocham ten imagin! I nie mogę się doczekać następnego!

  OdpowiedzUsuń
 27. Świetna część to jeden z najlepszych imaginów jakie czytałam jesteś niesamowita! Czekam na następną część :-)
  PS kiedy będzie następna część Zayna?
  Pozdrawiam i czekam ^_^ ^.^

  OdpowiedzUsuń
 28. kochana !! świetny jak zawsze ♥

  OdpowiedzUsuń
 29. NAJLEPSZY !Napisz szybko kolejną część bo zwariuje !

  OdpowiedzUsuń
 30. Jeden z najlepszych imaginów jakie czytałam! Naprawdę świetny! Czekam z niecierpliwością na kolejną część ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 31. Awwwwwwww kocham<3<3<3 czekam na next

  OdpowiedzUsuń
 32. WOW ! Świetny ! Masz prawdziwy talent ! Czekam na kolejną część. Proszę napisz ją jak najszybciej xD.

  OdpowiedzUsuń
 33. Swietny cce następny.!!!! ;D nie wiem czy wytrzymam 2 3 dni bez kolwjnej czesci

  OdpowiedzUsuń
 34. Świetny !!! Czekam na następną część !

  OdpowiedzUsuń
 35. uwielbiam cię *_*
  to jest "emejzing" ! ;>>

  OdpowiedzUsuń
 36. o Jezusie ...
  szczerze mówiąc, na początku .. sorry, do połowy rozdziały byłam lekko zażenowana tą sytuacją, bo (co prawda czytałam już podobne sceny, i że tak powiem nie dla dzieci ;D), ale Ty ujęłaś to tak, że trochę mnie to onieśmielało ;]
  rozdział jest genialny <3
  i myślę, że Lou przybiera maskę 'zimnego drania' dlatego, że boi się odrzucenia, co udowodniłaś mi pod koniec rozdziału.
  czekam nn ;** no i na Liama ;D

  OdpowiedzUsuń
 37. Błagam o next!!!<3<3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 38. O Jezu, Jezu, Jezu. *o*
  Chcę więcej! *o*

  OdpowiedzUsuń
 39. Świetny, dawaj kolejną część pliiiis

  OdpowiedzUsuń
 40. Tak szczerze na początku myślalam, ze juz mu uległa( tak szybko ) i ze to bez sensu, ale jak czytałam dalej to zmieniłam zdanie. Pokazalas drugie oblicze Louis'a- czuły i wrażliwy. Z niecierpliwoscia czekam na następna czesc. Boski <3

  OdpowiedzUsuń
 41. Kocham kocham te imaginy. Czekam na kolejne czesci :D

  OdpowiedzUsuń
 42. Do wszystkich co to komentują:
  Lepiej poczekac dluzej i nie napierac tak na naszą pisarke, bo im wiecej czasu poswieci na napisanie kolejnej czesci tym będzie lepszy. :)

  OdpowiedzUsuń
 43. Ja chcę następną część!Poprostu orgazm xD

  OdpowiedzUsuń
 44. LittleShinyStar10 lutego 2013 13:06

  Świetny! Daj następną część jak naszybciej! :D

  OdpowiedzUsuń
 45. To co piszesz jest boskie! Czekam na kolejne części. Chyba specjalnie zachoruję i nie pójdę do szkoły, żeby czuwać na stronie i czekać na kolejną część imagina. :)

  OdpowiedzUsuń
 46. Zajebiste. <3 <3 kocham lou w takiej odslonie :-*

  OdpowiedzUsuń
 47. G-E-N-I-A-L-N-E! Nie mogę się doczekać następnej części, jestem bardzo ciekawa co z tego wyniknie :D uwielbiam takiego Lou!

  OdpowiedzUsuń
 48. KOCHAM, KOCHAM. Proszę dodaj jak najszybciej, to jest genialne. *_____________*

  OdpowiedzUsuń
 49. No wreszcie zjechałam na sam dół komentarzy! hehe.

  Imagin jest boski! Z niecierpliwościa czekam na nn!

  OdpowiedzUsuń
 50. cudo cudo cudo ;33
  Nie moge sie doczekac nastepnej ! ^^^^ ;>

  OdpowiedzUsuń
 51. Czytam w kółko . Cudowny . <3
  Małe pytanie - Ile będzie około części . ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podoba <3 Planuję jeszcze cojamniej dwie, być może pojawi się ich więcej :)xx

   Usuń
 52. Świetny imagin, nie mogę się doczekać kolejnej części
  Mam nadzieję że dodasz jak najszybciej, chodź rozumiem dużo obowiązków itd. Ale naprawdę imgin a zwłaszcza ta cześć
  świetny ;3

  OdpowiedzUsuń
 53. OMFG! Coż za namiętność <3 rozpływam się *_* już się boję sceny +18 (o ile wgl się taka pojawi XD) :-)

  OdpowiedzUsuń
 54. on jest świetny,szybko druga część!!!

  OdpowiedzUsuń
 55. Ooo matko ;3 nie moge doczekac sie kolejnej czesci ;3 ale pisz powoli i sie nie spiesz ;)

  OdpowiedzUsuń
 56. Matko on jest wspaniały *-*

  OdpowiedzUsuń
 57. UMARŁAM NA ZAWAŁ

  OdpowiedzUsuń
 58. Coś pięknego ..czekam na następny ^^ Mam nadzieję że wszystko się ułoży ;D

  OdpowiedzUsuń
 59. Cudowny ! Po prostu jest genialny ;p nic dodać nic ująć xd

  OdpowiedzUsuń
 60. SUPER!!! JAK NAJSZYBCIEJ PISZ KOLEJNA CZESC!!! :*
  ~Andzia

  OdpowiedzUsuń
 61. Dziewczyno ! To jest po prostu genialne, naprawdę ! Jest to jedno z najlepszych opowiadań jakie czytałam dotychczas, naprawdę <3 !

  OdpowiedzUsuń
 62. Masz ogromny talent *.* czekam na nastepny *.*

  OdpowiedzUsuń
 63. JPRDL..o.O jesteś niesamowitaa!! <3 kiedy bd coś z Niallem ? ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję <3 Mam pomysł na coś z Niallem, ale najpierw muszę skończyć imaginy, które już zaczęłam :) Może Karola albo Maja napiszą tu coś z nim prędzej. Czekaj cierpliwie xx

   Usuń
 64. ŚWIETNY KOCHAM po prostu KOCHAM ten imagin

  OdpowiedzUsuń
 65. *.* To jest najlepsze co w życiu czytałam <3 Będę serio zdziwiona jeśli kiedyś nie wydasz książki ;) Pisz następne części błagam *.* KOCHAM TOO <333

  OdpowiedzUsuń
 66. TY JESTEŚ GENIALNA! Dzisiaj jak co dzień wchodze na tego bloga myśląc że pewnie i tak jeszcze nie bedzie tego imagina bo za wcześnie - a tutaj taka miła niespodzianka. Niecierpliwie czekam na następny <3

  OdpowiedzUsuń
 67. Kolejna naprawdę świetna część !Super opowiadanie i to z Lou ! Nigdy nie czytałam czegoś tak dobrego ! Już nie mogę się doczekać następnej części !!!

  OdpowiedzUsuń
 68. coś wspaniałego!!! czekam na kolejny :)
  zapraszam do mnie, właśnie zaczęłam pisać i chciałabym poznać wasze opinie :
  http://onedirectionimaginesforever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 69. nie czytałam tak wciągającego imagina! nigdy <3

  OdpowiedzUsuń
 70. oh god! chce więcej :D

  OdpowiedzUsuń
 71. Ś-W-I-E-T-N-E ! Czekam na więcej ! ;***

  OdpowiedzUsuń
 72. Błagam, kontynuuj to! To jeden z najlepszych imaginów, które pojawiały się na tym blogu, a czytała wszystkie!
  Masz coraz lepszy styl, UWIELBIAM to co z nami robisz, tą ciekawość każdego kolejnego zdania, to podniecenie. AHHHHH!

  OdpowiedzUsuń
 73. Mogłabyś napisać w imaginie oczami [T.I] i oczami Lou. Chcialabym zobaczyc co czuje Lou i [T.I] w danym momencie.

  OdpowiedzUsuń
 74. tak bardzo wspaniałe *_*/A.

  OdpowiedzUsuń
 75. Hej ;]. Nominowałam cię do The Versatile Blogger. Zapraszam do mnie po więcej informacji: http://onedirectiontujulia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. Super ! Czekam na kolejne części ! Byle szybko ;)

  OdpowiedzUsuń
 77. Kocham,kocham,kocham i jeszcze raz kocham wasze imaginy!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 78. Meeeeeeeega *.* <3

  OdpowiedzUsuń
 79. Masz talent *-* ♥.♥ Czekam na następną część !

  OdpowiedzUsuń
 80. Ghjfgbvjnfuhvkvgnvcjnvv <3 Idealny! Nie moge się już doczekać kolejnej części :) i gratuluję ponad 90 komenyarzy, napewno dobijemy do setki :D

  OdpowiedzUsuń
 81. Nie mogę się doczekać o_O

  OdpowiedzUsuń
 82. Boski idealny!!! Ja chce następną część :)

  OdpowiedzUsuń
 83. Plliiiiiiis!!!!! DODAJ DZISIAJ*w* ploooooooooooooooooooooosiiiimyyyyyyyy.....;*

  OdpowiedzUsuń
 84. woow zajebiste *_* liczba komentarzy chyba o tym swiadczy :P

  OdpowiedzUsuń
 85. OMG!!!!!! F A N T A S T Y C Z N Y ! ! ! ! ! ! DODAJ NEXTA*-* Super by było jeszcze dziś;))

  OdpowiedzUsuń
 86. Kocham ten imagin;) jest świetny!!!!!!!! sto komentów cie chyba zadowala;»

  OdpowiedzUsuń
 87. Wspaniały<3<3

  OdpowiedzUsuń
 88. Och! Zlituj się nad nami :D

  OdpowiedzUsuń
 89. Kobieto,uwielbiam cię! Przeczytałam większość imaginów już, a twojego/ waszego (nie wiem ile osób pisze tutaj imaginy) bloga znalazłam wczoraj wieczorem. Jesteś/cie genialne!Zlituj się nad nami i dodaj jeszcze dzisiaj kolejną część. Ten imagin spodobał mi się jak jeszcze nigdy żaden, co mnie nie zdumiewia, bo jak widzę, większość czytelniczek też się on podoba. Mi się wydaje, czy to twój pierwszy imagin, który wzbudził TAKIE zainteresowanie czytelników? :)
  Z niecierpliwością czekam na następną część,
  Girl1996

  OdpowiedzUsuń
 90. Tylko jedno słowo: BOSKI!!! :) ze zniecierpliwieniem czekam na kolejną część! :*

  OdpowiedzUsuń
 91. SUPER : )
  DO MNIE : http://69directioners.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 92. Dalej..Laska pisz dalej kochamy cię:P

  OdpowiedzUsuń
 93. Boski a jest jakas szansa że dodasz jutro ? bo nie mogę się doczekać ? ;) Prooooszę ! ;D

  OdpowiedzUsuń
 94. Chcę następny *__________________* Pisz następną część jak najszybciej, proszę :****. Mam nadzieję że to nie będzie koniec Lou podrywacza :D

  OdpowiedzUsuń
 95. Czytam go już 5 raz i niemogę się nacieszyć :D

  OdpowiedzUsuń
 96. kiedy można się spodziewać nastepnego? :)))

  OdpowiedzUsuń
 97. Boże kocham twoje imginy <3 Masz talent :D

  OdpowiedzUsuń
 98. Nie wiem co mam napisać... Najlepszy imagin jaki kiedykolwiek czytałam? Z pewnością... ♥ Pożądanie... tu jest go pełno, i bardzo dobrze spożytkowane... Jesteś genialna!

  OdpowiedzUsuń
 99. Nie wiem co napisać, bo moje poprzedniczki już wyraziły to co myślę o tym imaginie, to znaczy, że jest świetny!!! ;)
  Nie mogę doczekać się następnej części!!!
  xxx

  OdpowiedzUsuń
 100. Wiesz co?! Ja cię kiedyś zabije!!
  Pięknie piszesz !
  Mam ochotę na więcej waszych imaginów! :D
  Pozdrawiam i buziole dla was girlsy! :* ~Andzia

  OdpowiedzUsuń
 101. Świetny imagin. Pisz, pisz kolejna szybkoo <3

  OdpowiedzUsuń
 102. Świetny imagin, wciągnął mnie na maksa, czekam na kolejna część ;D

  OdpowiedzUsuń
 103. hejj baby szybkoo nexta zajebisty oby byli razem <333

  OdpowiedzUsuń
 104. Aż zapiera dech, jak to wszystko się dzieje!!!! Serio, cudo cudo !! Chcę kolejną część, to wszystko jakby się działo na prawdę. Najlepszy blog jaki kiedykolwiek czytałam, a czytałam ich strasznie dużo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeju jeju !!

  OdpowiedzUsuń
 105. Aaaaaa !! Cudny, cudny, cudny ! Zakochałam się *.* Boże jak ja przeżywałam to wszystko co czytałam, nie zdajesz sobie sprawy! :O O matko ten imagin jest niesamowity, Ty jesteś niesamowita!! Nie mogę się doczekać następnej części <3 Nie wiem czy kiedykolwiek trafiłam na lepszego bloga od TEGO! :D Chyba umrę, o ile jeszcze żyje :X XD Dobra, dobra, dobraa... Czekam na nextaaa ! ♥_____♥

  OdpowiedzUsuń
 106. To jest genialne !!! Dodasz dzisiaj następny ?? Błaaagam *__*

  OdpowiedzUsuń
 107. Świetny ...jestem pełna podziwu dawno TAKIEGO nie czytałam . Uwielbiam caałego waszego bloga ;) Jest jakaś szansa że dziś dodasz następny ? ^^

  OdpowiedzUsuń
 108. Mam nadzieje,ze dodasz dzisiaj ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejna część NA PEWNO pojawi się jutro :) Oczekujcie go jakoś koło 17.00 :) Dziś możecie czytać imagina, który napisała Maja :D xx

   Usuń
  2. Ok:) bardzo mi sie podobają twoje imaginy 6 dla cb ;)

   Usuń
  3. Ciesze sie, ze jutro. :)

   Usuń
 109. Proszę nie trzymaj nas w niepewności ! dodaj dziś rozdział ..;c

  OdpowiedzUsuń
 110. Ooomg ten rozdziałem z Luisem jest suuuuuuper,inne oczywiście też ale ten chce już następny rozdział nie mogę się doczekać, mam nadzieje że dodasz dziś:)

  OdpowiedzUsuń
 111. Jejuuuuuu!!! Mój ulubiony imagin! <33 Pisz następną część jak najszybciej ;*

  OdpowiedzUsuń
 112. Jezu nie wiem co powiedzieć ale masz talent *.*

  OdpowiedzUsuń
 113. To jest po prostu swietne pisz nastempna czensc *-*

  OdpowiedzUsuń
 114. Piękne*.*
  Zapraszam do mnie : http://69directioners.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 115. Matko to jest BOSKIE! *-*
  Czekam z niecierpliwością na następną część :)
  Uwielbiam twoje imaginy z Lou są NAJLEPSZE! <3
  Więc błagam nie trzymaj mnie w tej niepewności i napisz dalszą część! :D xD
  Pisz więcej imaginów z Lou są świetne <3 Chyba pisarką zostaniesz XD

  OdpowiedzUsuń
 116. Miał być dzisiaj ;c dooodaj szybko proszę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miał być i jest gotowy :) ale nie wiem, czy jest sens dodawać kolejny imagin dziś, skoro Karola już się o to postarała :) xx

   Usuń
 117. Dodawaj! Jak czy jest sens? To ja na dodatkowe zajęcia nie poszłam, żeby go przeczytać i co minutę stronę odświeżam, a ty czy jest sens?! Dodawaj go jak najszybciej :)
  Girl1996

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę dodać, że to jest niesprawiedliwe w stosunku do czytelników- napisałaś, że dodasz go dzisiaj, a teraz nagle piszesz, że to nie ma sensu. Mnie samą to zdenerwowało- nie wiem jak innych.
   Ponownie,
   Girl1996

   Usuń
 118. To jest niesprawiedliwe, wszyscy czekamy na tego imagina, a ty go teraz nie chcesz dodac. Ten od karoliny jest o czyms innym, my czekamy na lou!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 119. ojezuojezuojezuojezu jesteś ŚWIETNA

  OdpowiedzUsuń
 120. O MATKO!!!Nadal nie mogę się otrząsnąć!KOCHAM LOUISA <3 a ten imagin jest świetny!!!

  OdpowiedzUsuń
 121. TO JEST GENIALNE!

  OdpowiedzUsuń
 122. Wielbię cię za toooooooo : D

  OdpowiedzUsuń
 123. Przez , ciebie mam MOTYLE W BRZUCHU . !!
  Jesteś , okropnie dobra , i okropna bo mój , chłopak ma na imię , Louis więc jak mu to opowiem , będzie chciał zrobić to samo . :) :( Więc jest dobrze i źle za jednym razem .
  Ale i tak cię kocham . !!
  Siostro . !!!

  Kelly . Xx . !! :)

  OdpowiedzUsuń
 124. AAA MOTYLE W BZ?RUCHU AAA !!! TA SERIA MA TO COS !:D KOCHAM CIE !:Dkate

  OdpowiedzUsuń
 125. ON JEST PO PROSTU BOSKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K