wtorek, 26 lutego 2013

Powielanie prac

Bardzo prosimy o przeczytanie treści tego posta, jest to dla nas niezwykle ważne!

Doszły nas słuchy, że są osoby, które bez skrupułów kopiują nasze prace i wrzucając na inne blogi, przedstawiają jako swoje własne. Jesteśmy tutaj po to, by dzielić się w Wami tym, co uda nam się stworzyć i bardzo niepokoi nas to, że część osób wykorzystuje zaufanie, jakim darzymy odwiedzających naszego bloga. 
Osoby, które faktycznie wykorzystują to, co same tworzymy, prosimy o zaprzestanie tego typu działań! Żadna z nas nigdy nie ośmieliła się skopiować pracy, która by do nas nie należała, więc prosimy też o to Was. Uszanujcie to, co dla Was robimy! Nikt nie doceni Was bardziej za coś, czego sami nie napisaliście, a kopiowanie naszych tekstów to kradzież i naruszenie praw autorskich - zastanówcie się nad tym.
Znaczą większość z Was, którzy są stałymi czytelnikami naszego bloga, prosimy o pomoc. Jeśli przez przypadek natkniecie się na tekst pochodzący z naszej stronki, napiszcie do nas! Możecie podać nam link, gdzie znaleźliście skopiowane prace - nasz mail podany jest w zakładce 'Kontakt'. 

Kochani, prace należące do nas nie powinny być publikowane nigdzie poza tym blogiem! 

Z góry dziękujemy
Autorki

19 komentarzy:

 1. Hę...W sumie to kiedyś spotkałam Waszą pracę na innym blogu..Hmm..Postaram się go znaleźć,poszperać w historii.

  OdpowiedzUsuń
 2. calkowita racja tez kiedys widzialam taka prace, postaram,sie,odszukac :-) dagmara :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tak samo tylko jakoś nie zwróciłam uwagi....Macie rację to jest okropna kradzież !! Jak coś znajdę się skontaktuję :) muzykomaniaczka

  OdpowiedzUsuń
 4. A co jeśli ten ktoś poda kredyt? Tj. że imagin pochodzi z waszego bloga? :p
  Bo chyba kiedyś się na jednego z waszych natknęłam, ale dziewczyna napisała, że sama nie ma siły pisać i podała, że imagin jest wasz.. :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli została podana informacja, że imagin pochodzi od nas, to oczywiście nie mamy nic przeciwko :) chodzi nam bardziej o sytuacje, gdy teksty są przywłaszczane xx

   Usuń
  2. A jeśli jest skopiowany wasz imagin i jest napisana notatka od autora treści: "Imagin nie jest mój" ale nie ma linku prowadzącego na tego bloga ???

   Usuń
  3. Nie wydaje mi się, żeby to było do końca fair. Skoro ktoś poświęca czas, żeby skopiować prace napisane przez nas i wrzuca je na swojego bloga, to naprawdę niezbyt wiele czasu straci, jeśli napisze skąd imagin pochodzi xx

   Usuń
  4. Ok to ja znalazłam coś takiego na jakiejś stronie na fejsie, nie pisze na e-mail (sorka ale jest późno i nie chce mi się logować na pocztę, jak coś jeszcze znajde to prześle na poczte) tu jest link: http://www.facebook.com/CzescHarryWyjdzieszZaMnie/posts/403490683020730

   Usuń
  5. To jest imagin o Harrym #61 ale to pewnie wiecie :)

   Usuń
  6. bardzo dziękujemy, że poświęciłaś czas na znalezienie tego xx już się tym zajmujemy i mam nadzieję, że następnym razem zostanie podane źródło :)

   Usuń
 5. też kiedyś natknęłam się na kopie jednego z waszych imaginów na jakimś blogu postaram się go odszukać i od razu dam wam znać!
  Precz z chamówą!

  OdpowiedzUsuń
 6. Z czymś takim się jeszcze nie spotkałam, ale jeżeli zobacze, ze ktoś ,,przywłaszczył sb" Wasze prace to Was o tym poinformuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. poszukajcie jak zablokować kopiowanie tekstu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja także znalazłam imagin o Hazzie, na facebook'u.
  Link: https://www.facebook.com/permalink.php?id=208365595971334&story_fbid=212272635580630

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak tylko coś znajde to odrazu napewno wam powiem :)
  + żal mi takich ludzi którzy nie potrafią sami coś zrobić tylko kopiują po tych jak to można nazwać ' zdolnych ' osobach ..

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedy się na jakieś natknę napewno napiszę bo uważam że nie powinno się przywłaszczać czyjejś pracy. To żałosne. Brak fantazji zastępuje się komplementami dotyczących imagina którego uważa się autorem.
  + zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak tylko coś znajdę to oczywiście pomogę!
  Czekam na kolejną część z Lou:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wasze imaginy są świetne . I jeśli znajdę coś takiego to was o tym powiadomię . :) Ludzie po prostu są zazdrosni i tyle :<

  OdpowiedzUsuń
 13. Polecam tak zwaną "Blokadę kopiowania". Na jednym blogu już się z tym spotkałam, a takie popularne stronki powinny tego użyć. Polecam "Blokadę", bo wtedy nie da się nic skopiować i jedyne wyjście to przepisanie własnoręcznie, a zaręczam, że to BARDZO uciążliwe :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K