czwartek, 28 lutego 2013

#82 Niall (część 4)


-Kto to?
Chłód wyczuwalny w głosie Niallera przyprawił mnie o dreszcze. Gdyby jego wzrok mógł zabijać, Shane już dawno byłby martwy. Nie miałam pojęcia, dlaczego zaistniała sytuacja tak go zdenerwowała. Spojrzałam na chłopaka pytającym wzrokiem, jednak on zupełnie mnie zignorował. Nie zmieniając wyrazu twarzy zrobił krok do przodu.
-Kto to? - powtórzył pytanie, tym razem głośniej.
-To jest Shane. Mój przyjaciel – odparłam starając się, aby mój głos brzmiał spokojnie i zdecydowanie. Próbowałam subtelnie dać Niallerowi do zrozumienia, żeby nie robił scen, jednak on nie odbierał moich sygnałów poprawnie.
-Co ty sobie wyobrażasz? Ja siedzę w domu, szukam jej dniami i nocami, a ty tu tak po prostu pieprzysz się z moją dziewczyną?! - to pytanie nie było skierowane do mnie.
-Niall! - krzyknęłam nie mogąc uwierzyć w słowa chłopaka – To, że Shane mnie do siebie przyjął i pomógł, gdy ciebie nie było nie oznacza, że mnie przeleciał!
-Tak pewnie! Zobaczył biedną, zapłakaną, zmarzniętą dziewczynę i przygarnął ją do swojego domu nie oczekując nic w zamian. Na pewno. Założę cię, że przeleciał cie przy pierwszej lepszej okazji!
Horan znalazł się niebezpiecznie blisko mnie. Zrobiłam krok w tył, jednak uderzyłam plecami o ścianę niezdolna do wykonania jakiegokolwiek innego ruchu. Sparaliżowane strachem i zaskoczeniem ciało odmawiało mi posłuszeństwa. Wzrok błądził po wykrzywionej od gniewu twarzy Niallera, która znajdowała się teraz tuż obok mojej.
-Wypraszam sobie. Nie każdy chłopak pieprzy wszystko co się rusza – usłyszałam głos Shane'a po mojej prawej stronie.
Niall natychmiast się ode mnie odsunął i robiąc kilka kroków znalazł się przy moim przyjacielu.
-Ty się lepiej nie odzywaj. Dobrze wiem, co ci chodzi po głowie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to prędzej czy później i tak się stanie.
-Grozisz mi? - spytał Shane co tylko bardziej rozzłościło Niallera.
-Nie ma potrzeby ci grozić. Jesteś już dużym chłopcem. Sam powinieneś wiedzieć, komu nie wchodzić w drogę – odpowiedział Nialler.
Przerażona przyglądałam się całej sytuacji z boku. Dwaj ważni dla mnie mężczyźni właśnie zabijali się wzrokiem. Nie wiedziałam, jak się zachować. Chociaż nawet gdybym wiedziała, nie byłabym w stanie wykonać żadnego ruchu ani złożyć sensownego zdania. Po prostu stałam tam i przyglądałam im się z napięciem czekając na dalszy rozwój wydarzeń. Nigdy nie widziałam tak zdenerwowanego Niallera. Rzadko komuś udawało się wyprowadzić go z równowagi. Zazwyczaj był słodkim, kochanym i uroczym sobą. A teraz? Każda część ciała pokazywała jego wściekłość. Ręce ponownie zaciśnięte w pięści lekko się trzęsły. Shane w przeciwieństwie do Horana wydawał się spokojny i opanowany. Nie bał się. Wiele razy opowiadałam mu o Niallu, ile dla mnie znaczył, jak bardzo go kochałam. Miałam wrażenie, że tylko on mnie rozumie. Mogłam o wszystkim powiedzieć Cher, jednak ona nigdy nie przeżyła takiej miłości. Pocieszała mnie, mówiła żeby się nie załamywała, ale niewiele mi to dawało. Shane mnie nie oceniał, nie prawił kazań. Po prostu mnie przytulał, głaskał po głowie i mówił, że wszystko będzie dobrze. Wierzyłam mu. Wierzyłam, że wszystko jakoś się w końcu ułoży. Że będę szczęśliwa.
Jednak zachowanie Niallera sprawiało, że miałam zwyczajnie dość. Po prostu się go bałam. Byłam pewna, że nic by mi nie zrobił. Nie był taki. Bałam się, że zrobi coś, przez co już nigdy nie będę mogła mu wybaczyć. W tym momencie był nieprzewidywalny. Nigdy nie widziałam go w takiej sytuacji więc nie wiedziałam, jak się zachowa. To mnie dobijało. Czułam, jakbym zatrzymała się w czasie. Sekundy wydawały mi się godzinami. Wpatrywałam się z otwartą buzią w chłopców i czekałam na ruch Shane'a. Łzy napływały mi do oczu, ale uparcie nie pozwalałam im wypłynąć. „Spokojnie” powtarzałam sobie w myślach. Po prostu Niall trochę się zdenerwował.
-Wiesz co? - zaczął Shane patrząc prosto w przepełnione gniewem oczy Horana – Nie jesteś wart tak cudownej dziewczyny jak [T.I]. Zasługuje na kogoś lepszego niż taki dupek.
W tym momencie Niall nie wytrzymał. Zamachnął się i zanim zdążyłam się zorientować, co się dzieje przyłożył mojemu przyjacielowi prosto w twarz. Zdezorientowany Shane upadł na ziemię przy okazji obijając się o szafkę w przedpokoju i złapał się za bolące miejsce. Horan nie dał mu długo odpocząć. Rzucił się na niego z pięściami i zaczął go okładać. Shane był typem człowieka, który nikomu nie chciał zrobić krzywdy, nawet gdyby mógł, więc zamiast oddać Niallowi próbował jakoś go powstrzymać nie raniąc go. Niezbyt mu to wychodziło, ponieważ znajdował się pod Horanem.
W tamtym momencie wybudziłam się z transu. Rzuciłam się w stronę chłopców, aby pomóc przyjacielowi. Złapałam Niallera za ramię i siłą próbowałam odciągnąć go od Shane'a. Niestety nie przyniosło to zadowalających rezultatów. Krzyczałam na niego, żeby przestał i się uspokoił, ale mnie nie słuchał. Spróbowałam jeszcze raz wcześniejszej metody z takim samym skutkiem. Nie wiedziałam, co robić. Jak go powstrzymać. Kiedy zobaczyłam krew na podłodze nie wytrzymałam i rzuciłam się na ziemię ustawiając tak, że znajdowałam się między Niallem a Shanem. Zamknęłam oczy czekając na cios i ból, jednak nic takiego nie nastąpiło. Powoli otworzyłam powieki. Pierwszym, co zauważyłam, była pięść Niallera tuż obok mojej twarzy. Spojrzałam mu w oczy. Rozszerzone tęczówki w kolorze oceany przyglądały mi się z zaskoczeniem. Był zszokowany. Przenosił wzrok to na mnie, to na swoją pięść. Po chwili odsunął się i nic nie mówiąc cofnął o krok. Wyciągnął do mnie dłoń, aby pomóc mi wstać, jednak ja odepchnęłam. Wściekła podniosłam się i stanęłam twarzą w twarz z Horanem. Już się nie bałam. Byłam po prostu zła.
-Co ty sobie wyobrażasz?! Wparowujesz bez zapowiedzi do mojego tymczasowego domu i bijesz mojego przyjaciela tylko za to, że pomógł mi gdy ty zachowywałeś się jak dupek?! Czy ty w ogóle myślisz?! Mam cię dość! Chce mi się rzygać jak teraz na ciebie patrzę. Wynoś się. Wynoś się i już nigdy nie wracaj. Nie chcę cię widzieć, rozumiesz?! Nie sądziłam, że upadniesz tak nisko. Wyjdź.
Złość rozpierała mnie od środka. Nie myślałam już o tym, jak bardzo mogę go zranić. Kiedy on tak bardzo się zmienił? Gdzie się podział ten słodki blondynek, którego tak kochałam.
-Przepraszam – wyszeptał cicho nawet na mnie nie patrząc.
-Nawet nie próbuj. Wynoś się – powiedziałam jednocześnie wypychając go z mieszkania. Nie sprzeciwiał się. Nie stawiał oporu. Widziałam, że było mu głupio. Źle się czuł z tym co zrobił. Jednak nie mogłam znów dać się nabrać. Tego mu nie wybaczę. Zatrzasnęłam za nim drzwi. Już nie powstrzymywałam łez, które cisnęły mi się do oczu. Usłyszałam cichy jęk za plecami. To Shane podniósł się do pozycji siedzącej. Zauważyłam, że Niall nieźle go poturbował. Chłopak miał podbite oko i niewielkie siniaki w kilku miejscach. Na razie niewielkie. Poza tym z jego dolnej wargi sączyła się krew. Zrobiło mi się trochę niedobrze, ale nie zwróciłam na to uwagi. Podbiegłam do przyjaciela klękając przy nim i łapiąc go za rękę.
-Nic ci nie jest? - głupie pytanie.
-Nie. Wszystko w porządku – skłamał – Lepiej mi powiedz, jak ty się czujesz?
Dopiero teraz wszystko do mnie dotarło. Nie mogąc się powstrzymać wybuchnęłam płaczem opadając na zimną posadzkę. Shane podniósł mnie delikatnie i położył sobie moją głowę na kolanach. Głaskał mnie po głowie uspokajając. Głupio się czułam. Przecież to on został pobity bez powodu, a ja się nad sobą użalałam. Jednak nie mogłam się uspokoić. Czułam się przy nim bezpieczna. Tak, jak niedawno czułam się przy Niallu. Zmęczona wydarzeniami tego wieczoru i ciągłym płaczem, nawet nie wiem, kiedy zasnęłam.

Obudziłam się następnego dnia w łóżku w pokoju gościnnym, który tymczasowo zamieszkiwałam. Ładnie urządzone, nieduże pomieszczenie miało wszystko, czego potrzebowałam: dwuosobowe łóżko, dużą, dębową szafę na ubrania, biurko z jasnego drewna po prawej stronie, a nawet oddzielną łazienkę. Zauważyłam, że jestem przykryta kocem. Prawdopodobnie Shane mnie tu przeniósł po tym, jak zasnęłam mu na kolanach. Przypomniały mi się wydarzenia z poprzedniego wieczoru. Przyjście Nialla, jego przemowa, bójka i wszystko, co wtedy czułam. Nie miałam siły się nad tym zastanawiać. Niechętnie podniosłam się z łóżka i skierowałam do toalety. Czułam, jakby każda część mojego ciała ważyła co najmniej 100 kg. Zatrzymałam się przed lustrem i przyjrzałam się mojemu odbiciu. To zdecydowanie nie było to, co chciałam tam zobaczyć. Opuchnięta od płaczu twarz wyrażała moje zmęczenie i wyczerpanie. Głośno westchnęłam i wykonałam codzienną rutynę. Po wyjściu z łazienki ubrałam się w pierwsze-lepsze ciuchy i wyszłam z pokoju kierując się do kuchni. Już na korytarzu było czuć zapach śniadania. No tak. Shane robił jajecznicę – swoją specjalność. Zawsze śmiałam się, że nie umie nic innego przygotować, chociaż w rzeczywistości był bardzo dobrym kucharzem. To tylko takie przyjacielskie żarty. Gdy weszłam do pomieszczenia chłopak akurat odwrócił się do mnie przodem z lekkim uśmiechem na ustach. Wtedy przeraziłam się jeszcze bardziej, niż wczoraj. Na każdej widocznej części ciała miał siniaki lub strupy, świadczące o tym, że Niall go trochę podrapał. Mimo to wyglądał jak wesoły, radosny on. Zrobiło mi się okropnie głupio. Przecież to wszystko przeze mnie. Gdyby mnie nie spotkał, Niall by tu nie przyszedł i Shane w ogóle by nie ucierpiał. „Spieprzyłaś mu życie” odezwał się cichy głosik w mojej głowie. Niestety musiałam się z nim zgodzić.
-Witam piękną panią – powiedział jakby nigdy nic mój przyjaciel podając mi kubek kawy.
-Dzień dobry – odparłam trochę mniej radośnie i upiłam łyk gorącej cieczy prawie parząc sobie przy tym język. Po krótkiej chwili ciszy postanowiłam, że muszę mu wszystko wyjaśnić.
-Przepraszam – nie miałam siły spojrzeć mu w oczy.
-Za co? - chłopak był wyraźnie zdziwiony. Wydawał się nie wiedzieć, o czym mówię.
-Za wszystko. Za to, że zwaliłam ci się na głowę. Za zachowanie Nialla. Za ból i wszystkie twoje obrażenia. To tylko i wyłącznie moja wina.
-Nawet tak nie mów! - chłopak od razu się ożywił podchodząc do mnie – To nie przez ciebie! To ten cały Niall zachował się jak kompletny dupek. Wtedy, jak cię oszukał, zdradził i teraz również.
-W ogóle nie rozumiem jego zachowania. Może byłabym w stanie zrozumieć, gdybym go dla ciebie zostawiła, ale to nie tak. Nic nas nie łączy, więc nie miał powodu, żeby się martwić – powiedziałam analizując w głowie zachowanie Horana.
-Może jednak miał? - spytał niepewnie Shane.
Myślałam, że udławię się kawą, którą właśnie piłam.
-Co?!

Hej misie :) Przepraszam, że tak długo musieliście czekać, ale byłam naprawdę zajęta. Wiem. Zawaliłam. Niestety jakoś tak wyszło, a nie chcę was dłużej trzymać w niepewności. Przepraszam. Macie jakieś sugestie, co może się dziać w kolejnej części? Jestem ciekawa, co myślicie :3 I tak, lubię przerywać w takich momentach ;d Liczę na wasze komentarze :)
Kocham xx
~M

101 komentarzy:

 1. Super. Ale nadal nie mogę uwierzyć, że Niall mógłby się z kimś pobić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham, kocham *____*. Mam nadzieję, że one wróci do Nialla :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Boskie czekam na nexta. No ale żeby Niall kogoś pobił? Nie wierze ! ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Świeeeeeeeeeeetne <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie to napisałaś! :3
  Mam taką cichutką nadzieję, że Shane będzie z główną bohaterką. *__*
  Czekam na kolejny rozdział i mam nadzieję, że dłuższy. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja już chcę nexta ♥ Kochaaam ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Super !!! Moim zdaniem on powinien powiedziec jej o
  swoich uczuciach ale ona mu wyzna ze nic do niego nie
  czuje i niech bedzie z Niallem a on niech sobie znajdzie
  inna dziewczyne i bedzie happy end :) to moja wersja :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam sie z tą wersja xx

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Exactly! Ona MUSI być z Niallem! <3

   Usuń
  4. zgadzam się!!! ;-)

   Usuń
  5. taak! niech to sie skończy happy endem z Niallem! <3

   Usuń
 8. Ten imagin jest cudowny. Też nie mogę uwierzyć, że Horan kogoś pobił. :p Według mnie, Shane powinien okazać się draniem, a główna bohaterka wrócić do Nailla. :) To tak moim zdaniem. Zapraszam na mojego bloga, na którym pojawiają się też imaginy lub opowiadania z chłopcami:
  http://lalasweetdir.blogspot.com/ :) Masz talent kochana. :* Wasz blog jest moim ulubionym blogiem. Polecam go każdemu, kto również lubi One Direction, i ogólne, każdemu. XD Zazdroszczę Ci takiego talentu. :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ee to jest Nialla . No ale zgadzam się tak powinno byc. Ona musi byc z Niallerem <3

   Usuń
 9. Świetny ! ♥ Czekam na następną część :3

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajny :) Czekam na kolejny.
  Ile będzie jeszcze części??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm...w sumie to zależy od was :) Szczerze to nawet się nad tym nie zastanawiałam. Może jedna? Może dwie? Może więcej? Zobaczymy :) xx ~M

   Usuń
 11. Świetny, czekam na kolejną! <3 Myślę, że uda jej się wybaczyć Nialla błędy i będą razem <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Lubię to, kocham to, uwielbiam to, pragnę tego więcej. *________________*
  Maju, to nic, że jestem kobietą. Wyjdź za mnie. *o*

  OdpowiedzUsuń
 13. Cudowny :D Niall jaki agresor XDD a tak swoją drogą to wiedziałam, że ten cały Shane będzie chciał się wbić na miejsce Niall'a o_O mam nadzieję, że to Niall zdobędzie moje serce xx

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetne, warto było czekać, tylko się zastanawiam, czy będzie tak jak w każdym imaginie, czyli, że dziewczyna bd związana z głównym bohaterem- Niallem, czy jednak bd inaczej i to Shane'a wybierze? Hmmm....

  OdpowiedzUsuń
 15. SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam na nexta !!!

  OdpowiedzUsuń
 16. Bosz ... Uwielbiam KAŻDY imagin , który wyjdzie spod Waszej klawiatury . Coś takiego w moim słowniku określam słowem "talent" <3

  + zapraszam do mnie . Dopiero zaczynam , ale pojawił się już prolog , więc ... Po prostu zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Sliczny coś czuje że nie wróci do Nialla :p ale ty piszesz nie ją. czekam z niecierpliwością na następną część :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Niall i bójka?! to mnie zaskoczyłaś. Mam nadzieję że jednak wróci do Niallera. Jakoś nie pasuje mi do niej ten Shane.

  OdpowiedzUsuń
 19. Hahah...w sumie ciekawie by było gdyby choć raz, Niall nie zdobył serca głównej bohaterki;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Super !! Kocham!! <3 kiedy przewidujesz nexta ?? :* muzykomaniaczka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się dodać w weekend, ale mam też pewne plany i nie wiem, czy się uda :< Nic nie obiecuję! :) ~M

   Usuń
 21. Superrrr! Pisz dalej! Oby się skończyło Happy Endem i żeby się pogodziła z Niallem

  OdpowiedzUsuń
 22. A kiedy planujesz następna część ? :** Bardzo fajny imagin Kocha, cię :**
  OLA♥

  OdpowiedzUsuń
 23. Bóstwo, wcale nie zawaliłaś, jest cudowny, dawaj szybko next i oby ich było bardzo dużo (oby nie mniej niz z Louise'm) xoxo

  OdpowiedzUsuń
 24. Dawaj następną część bo zaraz normalnie umre *o* zajebiste <3 - ilypezz

  OdpowiedzUsuń
 25. Suuuuuper!!! <3 /Rebelle

  OdpowiedzUsuń
 26. Jest mega super! :-)
  Ja w przeciwienstwie do wszystkich chcialabym zeby byla shanem <3 on sie wydaje taki slodki :-D niall oczywiscue tez ale fajnie by bylo gdyby raz imagin skonczyl sie inaczej bez chlopaka z 1D :-) chcialabym zeby shane ja teraz pocalowal i moze jakies +18 XD no a z niallem zeby sie przyjaznila czy cos , to by bylo tak inaczej. Ale to tylko moja koncepcja, jakkolwiek to skonczysz bedzie swietne :-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A moze napisz dwie wersje kontynuacji/zakonczenia tego imagina zeby wszyscy byli zadowoleni jedna wersja niall jedna shane <3 :-P

   Usuń
 27. Świetne opowiadanie. Nie mogę doczekać się nastepnego. :)

  OdpowiedzUsuń
 28. matko święta zakochałam się w całym tym imaginie *_* mam nadzieję, że szybko pojawi się następna część. nie mogę doczekać się momentu kiedy wróce do domu ze szkoły i zastanę tam następną część. oh God. mam taką cichą nadzieję, że next pojawi się jeszcze w ten weekend. a no i mam też nadzieję, że główna bohaterka będzie z powrotem z Niallerem.:3 xx
  imaginefordirectioners.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. boskie już nie mogę się doczekać następnej części mam do ciebie tylko jeden wyrzut czemu dodajesz tak rzadko? Po za tym kocham cię i tego imagina <3

  OdpowiedzUsuń
 30. jak mogłąs zakończyć w takim momencie! swietny, świetny, swietny. czekam na kolejny! <3

  OdpowiedzUsuń
 31. Cudowny imagin <3 czekam na nexta. Zapowiada sie ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 32. Niech ona bedzie z Shanem.. To bedzie przyjemną odmianą wszystkich imaginow. A poza tym, to Niall zachował się jak idiota i teraz i wcześniej a Shane jest przy niej i ją wspiera. On jest dla niej idealny ;)

  OdpowiedzUsuń
 33. Niewiarygodne nie wyobrażam sobie takiego Nialla
  Zaczyna się robić jeszcze ciekawiej
  Pisz szybko następną część bo zwariuję

  OdpowiedzUsuń
 34. Oooo można zrobić tak ze bohaterka będzie z Shanem żeby zapomnieć o Niallu ale potem do niego wróci .... czy cos w tym stylu... ale
  proszę o happy end z Niallem... jestes genialna.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 35. Cudowny ten imagin. ;* już nie mogę się doczekać kolejnej cZęści ;) letmeloveyou1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Super . Czeka na następną część . < 33

  OdpowiedzUsuń
 37. świetnaaa *.* czekam na nexta xx

  OdpowiedzUsuń
 38. szybkoo następną częśc prosimy <3

  OdpowiedzUsuń
 39. następną część prosimy ! <3
  najlepiej z wzruszjącymy scenami i szczęśliwym zakończeniem!

  OdpowiedzUsuń
 40. MAAAAJUUU, wyjdź za mnie! Jesteś cudowna! Imagin cudowny!
  Przepraszam, że dopiero teraz komentuje, ale poprostu brak czasu ;x
  Nie spodziewałam się, że nasz Niall może uderzyć kogoś, być tak... hm.. zazdrosnym?
  No nic, czekam na nastepny rozdział.
  xx,
  @ilovemyloueh
  http://i-want-to-feel-your-pulse-on-mine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Super, najlepsze imaginy jakie czytałam, a duuuużo ich czytałam..

  OdpowiedzUsuń
 42. Cudowny , jak wszystkie . Tylko błagam niech ona będzie z Niallem . :)

  OdpowiedzUsuń
 43. Cudoowny.. xD Moim zdaniem to Ona powinna powiedziac "przyjacielowi" że Ona nic do niego po za tym ze czuje sie przy nim bezpieczna... I wrócić do Niallerka <3
  ale powiedzieć że pod jednym warunkiem.. Ze będzie szczery,... nawet najgorsze ale szczerość... :) Życze miłego pisania następnej części :**

  OdpowiedzUsuń
 44. To napewno byl Niall? Nie moge sobie tego wyobrazic. Niall wsciekly, robiacy niezla bojke. Wasze imaginy sa wspaniale. Zawsze jak jakis czytam mysle- prosze chce kolejna czesc, blagam, blagam, blagam.

  OdpowiedzUsuń
 45. To napewno byl Niall? Nie moge sobie tego wyobrazic. Niall wsciekly, robiacy niezla bojke. Wasze imaginy sa wspaniale. Zawsze jak jakis czytam mysle- prosze chce kolejna czesc, blagam, blagam, blagam.

  OdpowiedzUsuń
 46. To napewno byl Niall? Nie moge sobie tego wyobrazic. Niall wsciekly, robiacy niezla bojke. Wasze imaginy sa wspaniale. Zawsze jak jakis czytam mysle- prosze chce kolejna czesc, blagam, blagam, blagam.

  OdpowiedzUsuń
 47. To napewno byl Niall? Nie moge sobie tego wyobrazic. Niall wsciekly, robiacy niezla bojke. Wasze imaginy sa wspaniale. Zawsze jak jakis czytam mysle- prosze chce kolejna czesc, blagam, blagam, blagam.

  OdpowiedzUsuń
 48. Kocham ♥
  Nominuję Cię do Versatile Blogger Award :)
  Więcej informacji znajdziesz tu : http://opowiadanieo1dlifeislife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Wspaniały*-*Może niech to się zaskoczy tym , że Shane ja zgwałci potem wróci do Nialla?

  OdpowiedzUsuń
 50. Twój blog jest popularny <3
  http://www.viva-tv.pl/news/26135-polska-fantazjuje-o-one-direction/

  OdpowiedzUsuń
 51. http://www.viva-tv.pl/news/26135-polska-fantazjuje-o-one-direction/

  Gratuluję popularności <33

  OdpowiedzUsuń
 52. Super dawaj dalej!!!

  OdpowiedzUsuń
 53. Świetne! Jestem twoją wielką fanką. Uważam cię za mój autorytet. Mimo iż dodałam tylko 2 imaginy to napewno będę wzorować się na Tobie! Kocham Cię :) jednokierunkowe-one-direction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 54. Jakiś happy endzik bym wolała do tej historii :) czyli bohaterka wraca do Nialla, bo Shane jest idiotą i żyją długo i szczęśliwie :D

  OdpowiedzUsuń
 55. Ten imagin jest świetny, czekam na następną część :)

  http://www.viva-tv.pl/news/26135-polska-fantazjuje-o-one-direction/ gratuluję ;D ♥

  OdpowiedzUsuń
 56. Wasz blog pojawił się na stronie http://www.viva-tv.pl/news/26135-polska-fantazjuje-o-one-direction/ :DD <3

  OdpowiedzUsuń
 57. bd 5 część ? jak tak to szybko dawaj bo nie mogę sie doczekąć . to jest piękne . niech ona wybaczy Niallowi !!! < 33

  OdpowiedzUsuń
 58. niech ten Shane okaże się dupkiem i ona niech bd z niallem . krde czytałambym to bez końca

  OdpowiedzUsuń
 59. Z Niallem niech będzie. Plosę . *_*

  OdpowiedzUsuń
 60. [spam]Kate Allen. Życie szybko pokazało jej swe prawdziwe oblicze. W młodym wieku wystawiło ją bez Boskiej opieki, tuż przed nosy wygłodniałych drapieżników. Walcząc o przetrwanie zbudowała wokół siebie mur, a przed oczyma miała jedynie widok drapieżców rzucających się na jej ciało. Czy kiedy odważy się przekroczyć próg bezpiecznej fortecy, życie znów przypomni jej, że nadzieja jest już zakopana głęboko pod ziemią?
  zapraszam: http://gorzka-strona-cukierka.blogspot.com/
  [Niall^^]

  OdpowiedzUsuń
 61. Chciałam wam oznajmić, że jest artykuł o imaginach z 1d, w którym umieszczony jest wasz link. http://www.viva-tv.pl/news/26135-polska-fantazjuje-o-one-direction
  Jeśli nie widziałyście to zobaczcie :)

  OdpowiedzUsuń
 62. Nominuję ten blog do The Versatile Blogger :)
  http://cudowne-opowiadanie1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Super ♥ czekam na kolejną część.

  OdpowiedzUsuń
 64. OMG!!! Mam nadzieję, że doszły do was już dobre wieści! Fragment z jednego z imaginów został opublikowany na stronie VIVY!!! I jest link do was! Normalnie cieszyłam się jak głupia jak was tam zobaczyłam :D
  Link: http://www.viva-tv.pl/news/26135-polska-fantazjuje-o-one-direction

  OdpowiedzUsuń
 65. Dalej jest super nie moge sie doczekac nastepnej czesci <3

  OdpowiedzUsuń
 66. świetne, czekam na kolejną część ;3 Zapraszam do mnie http://xdreamer1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. Nigdy bym nie pomyślała że Niall kogoś pobije ;o Ale zajebisty jest ;) Czekam na następną część;d Życzę weny w dalszym pisaniu^^

  OdpowiedzUsuń
 68. Hejka zostałyście nominowane do " The Versatile Blogger " więcej szczegółów u nas na blogu http://loveissomethingmorethanfriendship.blogspot.com/2013/03/the-versatile-blogger.html

  OdpowiedzUsuń
 69. Ani trochę się tego nie spodziewałam! :O Ale to jest świetne, czekam na następną część <3

  OdpowiedzUsuń
 70. Ej kiedy następna część , bo ja chcę więcej :D Wciągnęłam się jesteś cudowna :***

  OdpowiedzUsuń
 71. Imaginy o Niallu są cudowne! Dziewczyno pisz kolejne części, bo są tak wciągające, że chce się więcej! :)
  Czekam na kolejną, mam nadzieję, że będzie trzymała w napięciu tak jak Ta i poprzednie :) - Julia

  OdpowiedzUsuń
 72. Cudowny, piszesz wspaniale, dawaj szybko następną cześć i oby było ich minimum 10 <3 xoxo

  OdpowiedzUsuń
 73. dawaj dalej 5 rozdział już nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 74. Napisz kolejny dziś PROSZĘ!

  OdpowiedzUsuń
 75. Kiedy next? :D Kocham too ^^

  OdpowiedzUsuń
 76. dalej , dalej , dalej ♥.♥

  OdpowiedzUsuń
 77. Chcę następny rozdział, bo zwariuję!!! Mój ulubiony blog <3
  Zapraszam na mojego bloga: http://1d-one-band-one-dream-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 78. Cześć. Naprawdę rozumiemy, że macie swoje życie, które nie kręci się wokół tego bloga, ale już dość długo nie pojawiają się żadne imaginy. Kiedy możemy się spodziewać nastepnego? :)

  OdpowiedzUsuń
 79. Dodaj szybko następny rozdział, prosimyyy xx

  OdpowiedzUsuń
 80. Kiedy pojawi się kolejny jakikolwiek imagin? :(
  Tęsknię :(

  OdpowiedzUsuń
 81. Ja chce następny rozdział : D Proszęęę ! : >

  OdpowiedzUsuń
 82. Superr *.* Chcę więcejj ! :D ♥

  OdpowiedzUsuń
 83. Wow, świetnie piszesz <3 Nie mogę sie doczekać 5 części, Proooooszęęęę dodaj ją jak najszybciej ;)

  OdpowiedzUsuń
 84. Cudny *.* Posze napisz Dalej . Bo sie rozpłacze :'( .. ♥

  OdpowiedzUsuń
 85. buże cudny O.o <3 pisz dalej : D

  OdpowiedzUsuń
 86. Świetny *-* tylko niech ona bd z niallem ! ;D proszę :D

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K