wtorek, 23 kwietnia 2013

#100 Harry (część 5)


-Słucham? - spytał zdziwiony Harry wychylając się z łazienki.
Nic nie odpowiedziałam, tylko wskazałam dłoniom na ekran telewizora, na którym wciąż widniało nasze zdjęcie. Styles podszedł bliżej, a kiedy złożył wszystkie informacje do kupy, stanął w miejscu nie mogąc wydusić ani słowa. Przez około 10 minut wpatrywaliśmy się w ciszy w telewizor, aż postanowiłam to przerwać i się odezwać.
-No i co teraz?
Harry tylko wzruszył ramionami nawet na mnie nie patrząc.
-A co ma być? Myślą, że cię uprowadziłem. Chyba nie mamy wyboru. Musimy wrócić – oznajmił, jakby to była najbardziej oczywista rzecz na świecie.
Spojrzałam na niego zaskoczona i trochę zdezorientowana.
-Chcesz się tak po prostu poddać? - spytałam osłabionym głosem. Chyba zaczynało mi się kręcić w głowie – Po tym wszystkim co zrobiliśmy, żeby być razem, ty chcesz się poddać?
-A co innego mogę zrobić? Czy ty naprawdę jesteś tak ślepa, że nie widzisz, co się dzieje? Jesteś poszukiwana! MY jesteśmy poszukiwani, bo oni myślą, że JA cię porwałem! - Harry chyba nie wytrzymał już napięcia i tych emocji, bo zaczął na mnie krzyczeć.
Zrobiłam krok w tył lekko wystraszona jego reakcją.
-Jestem pewna, że chcą nas tylko nastraszyć. Wiedzą przecież, że zrobiłam to z własnej woli – próbowałam trochę uspokoić zarówno Hazzę, jak i siebie.
-A co jeśli nie wiedzą? To nie ty pójdziesz wtedy do wiezienia, tylko ja!
-Przestań myśleć „co jeśli”, bo tego i tak się nie dowiesz i mnie posłuchaj! - teraz ja również krzyczałam – Musimy spróbować! To co mamy jest zbyt cenne, żeby dać to zniszczyć moim rodzicom. Poza tym nie jesteś pełnoletni, nie pójdziesz do więzienia.
-Nie pójdę do więzienia, tylko do poprawczaka! No wielkie dzięki bardzo mi ulżyło – każde jego słowo było przesiąknięte sarkazmem – Nie sądziłem, że jesteś taka naiwna. Gdybym wiedział, że to się tak skończy, w ogóle bym się w to nie pakował.
-Chcesz powiedzieć, że to wszystko, co jest między nami nic dla ciebie nie znaczy?! Typowy Harry! Ucieka kiedy tylko sprawy się komplikują. Myślałam, że coś do mnie czujesz, ale przyznaj się – wykorzystałeś mnie tylko do seksu. Musiałeś zaspokoić swoje potrzeby, a ja byłam najbliżej, prawda? Zrobiłeś ze mnie zwykłą dziwkę. Tylko po co to ciągnąłeś? Po co wmawiałeś mi, że coś dla ciebie znaczę, co? - nawet nie zauważyłam, gdy po policzkach zaczęły mi spływać gorzkie łzy, ale nie zwracałam na nie uwagi. Byłam zbyt zajęta wyładowywaniem swojej złości na Harrym.
-[T.I] dobrze wiesz, że nie o to mi chodzi. Zależy mi na tobie, ale...
-Gdyby rzeczywiście było tak, jak mówisz, to nie poddawałbyś się teraz. Walczyłbyś o mnie, o nas.
Po tych słowach nie mogłam już wytrzymać psychicznie i opuściłam nasz wspólny pokój. Wybiegłam z hotelu i skierowałam się Bóg wie gdzie. Byle jak najdalej od tego miejsca, od wspomnień, od Harrego. W tamtej chwili miałam go zwyczajnie dość. Podczas gdy ja byłam gotowa walczyć o naszą miłość, on się poddał. Tak po prostu. Nawet nie próbował. To chyba bolało najbardziej.
Po opuszczeniu budynku rozejrzałam się na boki, zastanawiając się, dokąd iść. I tak nie znałam tej okolicy, więc w sumie było to bez różnicy, czy pójdę prosto, w prawo czy w lewo. Westchnęłam i ruszyłam przed siebie nie oglądając się w tył. Szłam tak przez jakiś czas, gdy nagle poczułam mokre krople opadające na moje ciało. Tylko tego brakowało. Z moim szczęściem oczywiste było to, że nawet kiedy cały świat wali mi się na głowę, musi mnie spotkać coś jeszcze. Tym razem był to deszcz. Otuliłam się własnymi ramionami i zdeterminowana dalej szłam do przodu. Niestety wygranie z żywiołem jest niemożliwe, więc po chwili byłam cała przemoczona. Mimo to nie poddawałam się. Po upływie kolejnych pięciu minut usłyszałam dźwięk silnika za moimi plecami. Zignorowałam go. W końcu byłam na drodze, przejeżdżające tędy samochody to nic nadzwyczajnego.
-[T.I]! - usłyszałam znajomy głos.
O nie. Każdy tylko nie on.
-Czego chcesz? - spytałam nie zaszczycając Harrego nawet jednym spojrzeniem.
-[T.I] nie wygłupiaj się. Wsiadaj do auta.
Tym razem Styles był jeszcze bliżej mnie. Jechał tuż obok i nawoływał mnie przez otwartą szybę po stronie kierowcy.
-[T.I]... - powtórzył chłopak, gdy nie odpowiedziałam na jego zaczepki i dalej szłam w nieznanym nikomu(nawet mi) kierunku.
-Wolę moknąć tutaj na dworze, niż siedzieć w jednym samochodzie z tobą – mruknęłam niewyraźnie w jego stronę. Mimo to usłyszał. Harry cicho jęknął i oparł się zrezygnowany o oparcie fotela. Przyśpieszyłam kroku, żeby wyminąć go w chwili nieuwagi, ale nie miałam szans na wyścigi z autem. Styles znów się ze mną zrównał.
-Skarbie pogadaj ze mną.
-Nie jestem twoim skarbem – wysyczałam przez zaciśnięte zęby. Powoli zaczynałam marznąc,a moje ciało już lekko trzęsło się z zimna. Nie mogłam pozwolić, żeby Harry to zauważył. Podczas gdy zamknęłam oczy próbując się uspokoić, Hazza zgasił samochód, wysiadł z niego i podbiegł do mnie. Teraz szliśmy ramię w ramię nie odzywając się do siebie. Czułam jak chłopak wywierca mi wzrokiem dziurę w twarzy, jednak skutecznie to ignorowałam.
-[T.I] przepraszam.
Nie reagowałam. Styles westchnął i kontynuował swoją wypowiedź.
-Wiesz przecież, że nie o to mi chodziło. Zależy mi na tobie jak na nikim innym. Po prostu się przestraszyłem, to tyle. Nie chciałem cię zranić. Te poszukiwania, policja...to mnie zwyczajnie przerosło. Jak byś się zachowała na moim miejscu?
-Myślę, że walczyłabym o osobę, na której mi zależy, bez względu na konsekwencje – odparłam bez wahania.
-I właśnie po to tu jestem.
Po tych słowach Harry zastąpił mi drogę jednym, szybkim ruchem tak, że uderzyłam w jego klatkę piersiową, a kiedy próbowałam się odsunąć, chwycił mnie w talii i przysunął. Wolną dłonią chwycił mój podbródek i ciągnąc go w górę zmusił mnie tym samym, abym na niego spojrzała.
-Gdyby mi na tobie nie zależało po prostu pozwoliłbym ci odejść. Ale jestem tu. Nie poddam się tak łatwo. Wszystko co powiedziałem było głupie. Negatywne emocje wzięły górę, za co jeszcze raz cię przepraszam. Gdy tylko wyszłaś zacząłem myśleć o tym co się między nami stało i doszedłem do wniosku, że bez ciebie oszaleję – lekko się uśmiechnęłam – I dlatego muszę o nas walczyć. Nie dam ci tak łatwo odejść. Kocham cię.
Nie mogłam uwierzyć w to, co usłyszałam. Czyli jednak odwzajemnia moje uczucia? Na moich ustach od razu pojawił się szeroki uśmiech.
-Ja ciebie też kocham, Harry.
Chłopak odwzajemnił mój gest ukazując przy tym swoje urocze dołeczki i przyciągnął mnie do siebie głaszcząc prawą dłonią mój policzek.
-Nigdy więcej nie wątp w moje uczucia do ciebie, dobrze? - wyszeptał tuż koło mojej twarzy.
Pokiwałam głową zbliżając się do niego jeszcze bardziej, by po chwili złączyć nasze usta w namiętnym pocałunku, który Styles bez wahania pogłębił. W duchu się uśmiechnęłam czując znów jego miękkie wargi na swoich. Pocałunek w deszczu to coś, o czym zawsze marzyłam. Harry przesunął językiem po dolnej części moich ust lekko ją przy tym przygryzając. Rozchyliłam delikatnie wargi, dając chłopakowi dostęp do środka. Chwilę później nasze języki toczyły zaciętą walkę o dominację, w której żadne z nas nie zamierzało się poddać. Objęłam Hazzę za szyję przyciągając go jak najbliżej. Ten piękny moment przerwał nam dobiegający z oddali hałas, na który początkowo nie zwróciliśmy uwagi. Kilka sekund później zorientowałam się, że są to syreny policyjne. Lekko odsunęłam się od Stylesa kojarząc wszystkie fakty.
-Zaraz tu będą. Chodź, bo nas zobaczą.
-Kto? - spytał zdezorientowany Harry, jeszcze lekko oszołomiony po pocałunku.
-Po prostu chodź.
Chwyciłam dłoń chłopaka i już miałam pociągnąć go w stronę auta, gdy usłyszałam głos, który zmroził mi krew w żyłach.
-Nie ruszać się! Oboje ręce na widoku. Szczególnie ty Styles.
Głośno przełknęłam ślinę i posłusznie wykonałam polecenie policjanta patrząc przy tym na przerażonego całą sytuacją Harrego.

Hello kochani :)
Wracam do was z 5 częścią Harrego! Wow nie wierzę, że to już 100 imagin *O* Taka okrągła liczba. To zaszczyt, że akurat moja praca może nosić ten numer :) Anyway mam nadzieję, że wam się podoba. Planuję jeszcze tylko jedną część, a potem trzeba się będzie pożegnać z tym opowiadaniem :c Pojawi się ona jakoś w tym tygodniu. Przynajmniej tak planuję ;)
Egzaminy już prawie za nami, a wiecie, co to oznacza? Tak! Znów częstsze pojawianie się imaginów na naszym blogu! Cieszę się, że już nie będziecie musiały czekać ponad 2 tygodnie na nowe posty. Swoją drogą mam nadzieję, że testy poszły wam znakomicie i wyniki wszystkich was zadowolą :)
A co do imagina...jak wam się podoba? Jak myślicie, jak zakończy się nasza historia? Czy Harry zostanie aresztowany? A może jakoś się z tego wyplącze? Liczę na wasze komentarze.
Kocham was xx

~M

53 komentarze:

 1. jejku, jaki zwrot akcji! boska jest ta część :D cieszę się, że będą częściej imaginy :D trzymam kciuki na testach za autorki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze... Ja był uciekała :D Błagam, żeby Harry nie był aresztowany....... Czekam na dalszą część Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 3. łał - zajebiścieeeeeeeeeeee... rany... teraz będę siedziała i cały czas myślała co dalej... <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Jezu suuper czekam na następny, jak na razie nie myśle xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Boże i ty się jeszcze pytasz czy się podoba? To jest genialne, naprawdę.Ta końcówka mnie zaskoczyła ale naprawde miałaś świetny pomysł. Mam nadzieje że Hazz się jakoś z tego wyplącze i że bedzie happy end bo jak nie to chyba się załamę, bede ryczec po nocach i wgl.Szkoda że następna część bedzie zarazem ostatnią ale myśl że będą pojawiać się kolejne, świetne imaginy od razu poprawia mi humor. Jesteście świetne ♥ Miśka

  OdpowiedzUsuń
 6. aaaaaaaa jak zobaczyłam, że jest nowy to przez 20 minut chodziłam po pokoju, z takim smailem na twarzy, że głowa mała musiała opanować szczęście i przeczytać dopiero po jakiś 15 jesteś niesamowita i masz ogromny talent mam nadzieje, że szybko pojawi się następna bo ja tu umrę z ciekawości
  p.s powodzenia na dalszych dniach egzaminów i wracaj tu do nas szczęśliwa

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeju, piękny! *.* Ale przerwać w takim momencie to grzech! :D ugrrhhh! Niedobra dziewczyno! Pisz dalej <3

  OdpowiedzUsuń
 8. mam nadzieje, że zakończy się to happy endem

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale zwrot akcji nie mogę się doczekać nexta !!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Kocham te części początek w schowku zajebisty czekam na następną część :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Dlaczego lakski w imaginach tak szybko wybaczaja ?Ja bym tak nie mogla

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluje 100 pracy!

  A co do imagina... Wydaje mi się że nie poniosą konsekwencji. Chyba..

  OdpowiedzUsuń
 13. Genialny! Zresztą jak wszystkie! :D Czekam na kolejną część i powodzenia w egzaminach :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ludzie! Nie moga go zaaresztowac nie jest pelnoletni, btw jeśli ona powie ze nie byla porwana to o co afera, uwolnia go bd ok ;p pytanie co do opowiadania, piszesz ze nie jest pelnoletni, a jezdzi samochodem? ( chyba jest bo w Anglii od 16) ale ja tam nw ;p spoko opowiadanie :3 czekam na next!

  OdpowiedzUsuń
 15. Cudowny :) <3
  Liczę na to, że zakończy się szczęśliwie i nikt z nich nie pójdzie siedzieć. Przecież nie można karać za miłość :)xx

  OdpowiedzUsuń
 16. Superrr ;3 Jestem bardzo ciekawa co będzie dalej. Hm... Jeśli nie będzie Happy Endu to Harry zostanie aresztowany albo oboje i nigdy sie nie spotkają, a jeśli będzie to wszystko zostanie wyjaśnione ^^
  Mam nadzieję na szczęśliwe zakończenie, ale jak napiszesz tak będzie dobrze ;3
  ~Zs

  OdpowiedzUsuń
 17. Świetny! Masz talent !
  Zapraszam do mnie:
  NajlepszePolskieImaginyOneDirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. O matkoo <33 Świetna część !! ;* A końcówka to poprostu jakby z jakiegoś kryminału ;x Obstawiam, że na końcu ten głos należał do ojca [T.I]. A to co Harry jej powiedział to było takie słodkiee <33 Mimo tego, że ten skrót '[T.I]' to o oznacza 'Twoje Imię' to mówię w trzeciej osobie o mnie ... Geniusz .. Ale to cała ja xDD Myślę, że Styles się jakoś wyplącze z tej sytuacji ;p

  Czekam na kolejną część ;*

  OdpowiedzUsuń
 19. super,kocham to co robisz <3. czekam na następną część.

  OdpowiedzUsuń
 20. Not just that, you can indulge in added functions whilst wearing this.  my blog :: Http://Www.Marsvenusatwork.Com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Dawaj nexta nie moge sie doczekac. Kocham tego imagona<3

  OdpowiedzUsuń
 22. Uuuu czekam na dalszą część <3 Zapraszam do mnie <3 http://igetaheartattack.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Też piszę opowiadania, rzadziej imaginy i osobiście nie lubię, kiedy ktoś mi mówi, jak mam jes skończyć, dlatego też nic nie powiem hahaha a tak poza tym świetna część, fajny pomysł, oby tak dallej :P I gratuluję 100 imagina <3 /Rebelle

  OdpowiedzUsuń
 24. Jest świetne wgl wasze imaginy sa cudowne ;) czytam je od 2 dni i tak się wciaglam że nie ogarniam ;) dziękuję wam i czekam na dalsze części <3

  OdpowiedzUsuń
 25. Boski w końcu się doczekaliśmy piątki.

  OdpowiedzUsuń
 26. Strasznie mi się podoba!!! Nie sorry on jest genialny!!! czekam na dalszy ciąg! Mam nadzieję że będzie szczęśliwe zakończenie! Bo będzie szczęśliwie prawda? :))))

  OdpowiedzUsuń
 27. Gratulacje 100 imagin!! Życzę dalszej weny i ochoty do pisania,a imagin po prostu genialny.Mam nadzieję,że nic się nie stanie :)

  OdpowiedzUsuń
 28. No w końcu xd. Jeny kocham Wasz blog i codziennie wchodzę patrzeć czy nie ma nowego wpisu xd. Opowiadanir jest boskie z resztą jak każde Wasze *.* . Mam nadzieję że Harry nie pójdzie do więzienia ... ;o

  OdpowiedzUsuń
 29. Uwielbiam ten moment, kiedy wchodzę na tego bloga i widzę, że pojawił się nowy imagin ^_^


  Nominuję Waszego bloga do Libster Award :)
  Szczegóły znajdziecie tutaj: http://annie1126.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Kocham was ! ♥ piszecie tak zajebiście... Z tym Harrym...Wow kłótnia i to niespodziewane zakończenie. Mam nadzieję na szybkie ukazanie się kolejnych części. Zycze weny (choc wam nie potrzeba macie chyba aż za dużo xd) wpadnijcie do mnie :p http://onedirection-opowiescozyciu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Boskie, czekam na koljną czesc, jak zawsze ;*

  OdpowiedzUsuń
 32. świetny co tu więcej mówić

  OdpowiedzUsuń
 33. Super :D Ale prosze nie rób mi tego i niech Harry nie będzie aresztowany ;(

  OdpowiedzUsuń
 34. Świetny, błagam oby było jak najwięcej części. <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 35. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 36. cześć :)
  zostałaś nominowana do libster awards, gratuluję :)
  szczegóły znajdziesz tutaj http://one69direction69.blogspot.com/

  pozdrawiam i przy okazji czekam na kolejną część!

  OdpowiedzUsuń
 37. 100 imagin -jestem z Wami. ;d
  imagin intrygujacy i swietny tak jakby -zakazana milosc lubie to;d
  mysle ze stylesowi nic nie zrobia tylko cos tam przetrzymaja a dziewczyne po dlugich meczarniach zwiazanych z przetrzymywaniem ,kontrolowaniem itd przekonaja sie do styl;esa i powieeza ze wazniejsze jest szczescie corki a 2 koncepcja to dziewczyna skonczy 18 lat poczeka do tego momentu i niby powie rodzicom ze harry to byla poraazka i blad i wyjedzie stad a tak naprawde bedzie z harym i wyjedzie gdzies czy cos i zostawi informacje typu "jak zrozumiecie swoj blad to kontakt zostanie przywrocony" ;d pozdrawiam kate ; )

  kiedy nastepna czesc ?;)
  i jak egzaminy?;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że jesteś z nami tak długo :) W imieniu wszystkich autorek tego bloga dziękuję ci za to i za wszystkie pozostawione tu komentarze <3
   Hmm ciekawe koncepcje ;) Ale nie mogę powiedzieć co będzie dalej ;d
   Postaram się dodać jutro :)
   Miło, że pytasz <3 Chyba całkiem nieźle mi poszło :D Byłam jedną z niewielu osób, których charakterystyka nie zaskoczyła ;d
   Much love xx ~M

   Usuń
 38. Cudowny, dodaj szybko next, mam nadzieję, że Harry nie będzie aresztowany :) :)

  OdpowiedzUsuń
 39. Genialny ! Nie mogę doczekać się kolejnej części ! <3

  OdpowiedzUsuń
 40. Booskie nie spodziewalam sie takiego zwrotu akcji prosze tylko o happy enda harry nie moze isc do wiezienia! Masz talet

  OdpowiedzUsuń
 41. Uciekną razem i będą szczęśliwi...taki happy end <3 Świetny imagin! <3

  OdpowiedzUsuń
 42. Hej! ZOSTAŁAŚ NOMINOWANA DO 'LIEBSTER AWARDS'! GRATULUJĘ!
  Szczegóły znajdziesz tutaj:
  http://najlepszepolskieimaginyonedirection.blogspot.com/2013/04/liebster-awards.html

  OdpowiedzUsuń
 43. Niesamowity, odliczam czas do następnej części. :D

  OdpowiedzUsuń
 44. świetny<3 kiedy następna część byle szybko!

  OdpowiedzUsuń
 45. Genialny <3 Uwielbiam twoje imaginy :)

  OdpowiedzUsuń
 46. OMFG! Mam nadzieję, że Hazza jakoś sb poradzi z policją i będzie znów mógł być ze mną XDD <33

  OdpowiedzUsuń
 47. No cudeńko wyszło spod twej klawiatury ♥ Siostro, podziwiam cię :***

  ♦ http://believe-in-1d-imaginy.blogspot.com/ ♦

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K