czwartek, 1 sierpnia 2013

#136 Niall (część 7)
Gdy zadzwonił dzwonek, przemierzałam długi, szkolny, skąpany w popołudniowym słońcu dziedziniec. Zdążyłam już porządnie się wynudzić i miałam naprawdę dość świeżego powietrza jak na jeden dzień, ale wolałam nie wracać przed przerwą do szkoły. To mogłoby skutkować złapaniem mnie przez dyrektora albo któregoś z nauczycieli, a wolałam nie narażać na to ani siebie ani Nialla. Nie miałam pojęcia, co zrobić z tym, co powstało między mną a nim, mimo że zastanawiałam się nad tym już któryś raz z rzędu. To było niewłaściwe, doskonale o tym wiedziałam. Zresztą, romans w szkole nigdy nie mógł być postrzegany jako coś dobrego, a nasza sytuacja była nieco bardziej skomplikowana. Powoli zaczynałam dochodzić do wniosku, że powinnam po prostu zaufać Niallowi i zdać się na niego, skoro niby wiedział, co robi i na co się porywa.
Z westchnieniem ulgi weszłam do chłodnego budynku szkoły, kątem oka dostrzegając kobietę, która widziała mnie z Horanem poprzedniego dnia. Nie wyglądała na kogoś, kto z premedytacją wsypywałby uczniów za każde przewinienie i wydawała się względnie sympatyczna. Sprzątaczka spojrzała na mnie z wyrazem twarzy, którego w żaden sposób nie potrafiłam rozszyfrować i uśmiechnęła się niepewnie, znikając na zakrętem. Mogłam jej zaufać?
Zostawiając wszystkie dylematy i problemy za sobą, weszłam do gabinetu matematycznego, zamykając za sobą drzwi. Niall siedział w fotelu nauczycielskim i bez specjalnego zainteresowania wertował dziennik jakiejś klasy, nie zatrzymując się nigdzie na dłużej. Gdy usłyszał znajomy trzask, podniósł głowę i uśmiechnął się, napotykając moje niezdecydowane spojrzenie.
- Zostało ci tylko pięć dni zostawania po lekcjach – powiedział ni z tego ni z owego. – Cieszysz się?
- A nie powinnam? – spytałam niepewnie, zbita z tropu.
- Pewnie powinnaś – odparł niewyraźnie, przegryzając wnętrze policzka.
Przeszłam w milczeniu przez klasę i zatrzymałam się dopiero przy swojej ławce, zbierając wszystkie swoje rzeczy do torby, którą na początku lekcji przewiesiłam  przez oparcie krzesła. Niall nie odzywał się przez cały ten czas, aż w końcu skończyłam pakowanie i odwróciłam się, by na niego spojrzeć.
Był idealny. Siedział tak po prostu wygodnie rozłożony w fotelu z tym całym nieładem na głowie i pięknymi, błękitnymi oczami, obserwującymi w skupieniu każdy mój najmniejszy ruch. Nie uśmiechał się, nie ruszał i sprawiał wrażenie tak niesamowicie perfekcyjnego samym faktem swojego istnienia. Przygryzłam wargę, czując nagle dziwną potrzebę przytulenia go. Ale wiedziałam, że ten czas i to miejsce nie sprzyjają spoufalaniu się.
- Mogę odwieźć cię dziś do domu? –spytał, przerywając tę magnetyzującą ciszę, która zapadła.
Skinęłam głową, podchodząc do niego i opierając się o kant biurka. Czułam się niezręcznie z myślą, że jestem tu z nim teraz sama – w pustej klasie, podczas gdy za drzwiami śmieją się niczego nieświadomi uczniowie. Zjadały mnie wyrzuty sumienia, ale widok tego uroczego blondyna skutecznie je ode mnie odpędzał.
- Przeszło ci już?
- Tak, chyba tak – odparłam, śmiejąc się cicho. – Po prostu byłam trochę wytrącona z równowagi.
Pokręcił przecząco głową z miną, która naprawdę nie wróżyła nic dobrego.
- Byłaś zazdrosna – poprawił mnie, a na jego twarzy pojawił się złośliwy uśmiech, który niesamowicie mnie rozśmieszył. – I nawet nie próbuj zaprzeczać, widziałem, jak mordujesz tą biedną dziewczynę spojrzeniem.
Chłopak podniósł się ze swojego krzesła, jednym krokiem eliminując dzielącą nas odległość i oparł ręce po obu stronach mojego ciała, sprawiając tym samym, że moje serce omal nie wyskoczyło z piersi. Jak to możliwe, że ktokolwiek działał na mnie w ten sposób? Poczułam przyjemny zapach jego perfum i ciepło jego oddechu na swojej skórze.
- Nie mam pojęcia, dlaczego w ogóle interesują cię te dziewczyny – odezwał się cicho, sunąc nosem w górę mojego policzka. – Przecież wiesz, że jesteś dla mnie najważniejsza.
Zaczerpnęłam z cichym świstem powietrza, drżąc nieznacznie od jego delikatnego dotyku. Spuściłam wzrok na jego wargi, które w tym momentu były kusząco rozwarte i odczułam tak niesamowitą chęć pocałowania go…
Nie tutaj, idiotko!
- Niall, nie powinnyśmy… - zaczęłam, zanim zdążyłam ugryźć się w język.
- Tak, wiem – westchnął, odsuwając się ode mnie. – Po prostu tego potrzebowałem. Przepraszam.
Chciałam powiedzieć mu, że nie ma za co przepraszać, że ja też potrzebuję jego bliskości i dotyku, ale najzwyczajniej w świecie stchórzyłam. Nigdy nie byłam zbyt wylewna, jeśli chodzi o okazywanie komuś uczuć i prawdopodobnie zapadłabym się pod ziemię, odważając się coś takiego powiedzieć. Dlatego też przygryzłam tylko wargę, wpatrując się niepewnie w jego piękne, błyszczące oczy, które pojawiały się coraz częściej w moich nocnych wyobrażeniach.
- Jesteś piękna – wyszeptał, spoglądając na mnie z czymś w rodzaju uwielbienia.
Jego palce odnalazły moją dłoń, delikatnie przesuwając się po mojej skórze i powodując dziwny dreszcz przebiegający po moich plecach. Oblałam się rumieńcem, spuszczając głowę, bo naprawdę nie mogłam wytrzymać spojrzenia jego niebieskich tęczówek. Oddech ugrzązł mi w gardle, gdy wymamrotałam ciche:
- Ty też jesteś piękny.
Usłyszałam jego cichy chichot i podniosłam na niego oczy. Na jego twarzy widniał najpiękniejszy uśmiech, jaki dane mi było kiedykolwiek zobaczyć, a policzki zaczerwieniły się lekko, dodając mu w ten sposób jeszcze więcej uroku. Nie pamiętam nawet momentu, kiedy pochylił się w moja stronę, przytulając mnie do swojego ciała i opierając głowę na moim ramieniu. Czułam jego ciepło i spokojny oddech na swojej skórze, gdy zaciskałam palce na jego koszulce, pragnąc spędzić w ten sposób kilka kolejnych godzin.
- Widzimy się po lekcjach – zamruczał cicho, odsuwając się ode mnie.

***

- Dzisiaj chciałbym poznać wasz poziom, jeśli chodzi o matematykę – powiedział, kiedy wszyscy usiedliśmy już w swoich ławkach. – Więc postanowiłem popracować z wami indywidualnie. Rozdam wam zestaw zadań i poświęcę każdemu z was piętnaście minut.
Wszyscy szpecący do tej pory uczniowie zamilkli, wpatrując się w niego z czymś w rodzaju zaskoczenia, zdezorientowania i przerażenia w jednym. Nikt ze zgromadzonych tutaj osób nie lubił pracować w cztery oczy z nauczycielem, praktykantem czy kimkolwiek innym tego pokroju. Cóż, im i tak przyjdzie to znacznie łatwiej niż mi, znajdując się przez okrągły kwadrans tak blisko Horana w klasie pełnej uczniów. I… ugh, skąd on w ogóle wytrzasnął ten idiotyczny pomysł?
Chłopak z radosnym uśmiechem przeszedł przez klasę, zostawiając na brzegu każdej ławki kartkę z zadaniami i zaczął swoją „indywidualną pracę” od dziewczyn z pierwszego rzędu, siadając przy nich i zadając serię pytań, która stresowała je zapewne bardziej przez fakt, że jest Niallem Horanem. Zastanawiałam się, czy w ogóle będę w stanie skupić się na tyle, żeby móc chociaż w minimalnym stopniu z nim współpracować. Zapewne nie.
Nie wiem, ile czasu minęło do momentu, kiedy pojawił się przy mojej ławce z tym swoim uroczym uśmiechem i tajemniczymi iskierkami tańczącymi w błękitnych oczach. Zasiadł wygodnie na krześle, stojącym stanowczo zbyt blisko mojego i oparł się łokciem o blat, spoglądając na mnie spod rzęs.
- Gotowa? – spytał, przygryzając kusząco dolną wargę.
Skinęłam głową, usiłując odwrócić wzrok od jego ust i skoncentrować się na zestawie częściowo rozwiązanych zadań. Szło mi to dość, jakby to nazwać… żałośnie.
Niall pochylał się nad moją kartką, tłumacząc mi cierpliwie coś, z czego i tak nie do końca zdawałam sobie sprawę. Jego język co jakiś czas przesuwał się po jego wargach z tak perfidną premedytacją, że miałam ochotę zażądać, żeby natychmiast przestał, bo powoli doprowadzał mnie tym do szaleństwa. Czułam przyjemne ciepło, bijące od jego ciała. Widziałam zarys mięśni na jego ramionach, które napinały się przy każdym najmniejszym ruchu. Obserwowałam, jak kąciki jego ust drgają nieznacznie, zanim na jego twarzy pojawiał się ten piękny, szczery uśmiech i delikatne rumieńce, wypływające na policzki.
- Przestań patrzeć na mnie w tak oczywisty sposób – wyszeptał cicho, uśmiechając się przy tym z nieukrywanym rozbawieniem. – Ja mogę udawać, że tego nie widzę, ale swoich kolegów i koleżanek raczej nie przekonasz.
Na mojej twarzy pojawiły się szkarłatne rumieńce, które jeszcze bardziej uwidoczniły się – o ile było to w ogóle możliwe – kiedy poczułam jego dłoń zaciskającą się na mojej nodze. Nie potrafiłam powstrzymać cichego westchnienia, wyrywającego się z moich ust, ani faktu, że mój wzrok natychmiast podniósł się w poszukiwaniu oczu Horana.
- Nie panikuj – zamruczał, sunąc dłonią w górę i w dół i mocniej zaciskając swoje palce.
Powinnam panikować. Nie byliśmy teraz sami, otaczało nas kilkanaście osób, których wzrok co chwilę kierowany był w stronę Horana i naprawdę ciężko byłoby przeoczyć fakt, że trzyma właśnie rękę na moim udzie. I cholera, dlaczego on uważał to za normalne?!

***

Droga powrotna ze szkoły do domu mijała nam raczej w przyjemnej atmosferze, chociaż przez znaczną większość czasu czułam się najzwyczajniej w świecie zawstydzona. Horan zadawał mi bez skrępowania pytanie za pytaniem i musiałam przyznać, że rozmawiało nam się naprawdę dobrze, choć zazwyczaj pytał o rzeczy tak błahe, że zaczęłam się zastanawiać, czy w ogóle go to interesuje. Tak więc spędziliśmy ten czas na dyskusji o moim ulubionym kolorze – skłamałam, go nie potrafiłam przyznać, że od dwóch tygodni moim ulubioną barwą jest kolor jego oczu – planach na przyszłość, bliskich znajomych i nieżyjących już zwierzątkach i Niall musiał naprawdę bardzo się powstrzymywać, żeby nie wybuchnąć śmiechem przy opowieści o traumatycznej śmierci mojej złotej rybki.
- Lubię twój uśmiech – powiedział w końcu, kiedy byliśmy już prawie na miejscu, a on mojego domu dzielił nas tylko jeden zakręt. – Jest naprawdę niesamowity.
Zagryzłam wargę, spuszczając głowę i utkwiłam wzrok we własnych dłoniach, wsłuchując się w nierówne bicie własnego serca. Czułam na sobie jego spojrzenie, ale nie potrafiłam podnieść na niego oczu i zmierzyć się uczuciem, które za pewne pojawiłoby się, gdybym tylko na niego zerknęła. Wiedziałam, że oczekuje ode mnie jakiejkolwiek odpowiedzi, chociaż nie byłam nawet w stanie wydusić z siebie słowa. Jakim sposobem mówienie tego typu rzeczy przychodziło mu z taką łatwością?
Usłyszałam jego ciche westchnienie i samochód zatrzymał się nieopodal mojej bramy wjazdowej. I jedyne, czego w tym momencie się bałam to to, że postanowi mnie zostawić. W końcu ile można starać się o osobę, która nie potrafi nawet zdobyć się na odwagę, by wypowiedzieć swoje myśli na głos? A ja nie poradziłabym już sobie z samotnością.
Silnik zgasł i zapadła niezręczna cisza, której żadne z nas nie chciało z jakiegoś powodu przerywać. Stoczywszy ze sobą wewnętrzną walkę, odważyłam się w końcu na niego spojrzeć. Jego błękitne tęczówki wpatrywały się we mnie z całą swoją magią i intensywnością, a malinowe wargi pozostawały rozwarte, jakby w oczekiwaniu na dwa słowa, które opuściły moje usta, zanim zdążyłam rozważyć wszystkie za i przeciw.
- Pocałuj mnie.

Cześć, Misiaczki!
Przyspieszyłam trochę z pisaniem, więc mogłam dodać dzisiaj dla was siódemkę :) Mam nadzieję, że wam się podobała, bo generalnie sądzę, że wyszła mi DUŻO gorzej niż poprzednia część, chociaż bardzo się starałam. Dziękuję z całego serduszka wszystkim, którzy skomentowali szóstkę! Jesteście tak wspaniali, że to aż nie mieści się w głowie ♥ 
Co do następnej części, to raczej pojawi się już po weekendzie, bo w niedzielę świętuję roczek mojej bratanicy i wcześniej jestem zmuszona pomóc trochę w przygotowaniach :D mam nadzieję, że zrozumiecie xx
Bardzo proszę was o skomentowanie, nawet nie wiecie, ile to dla mnie znaczy :)
Kocham
~W

143 komentarze:

 1. Pierwsza! Jupi! DAWAJ JESZCZE JEDEN DZISIAJ BO INACZEJ WYSKOCZĘ PRZEZ OKNO! A JAK NIE TO CHOCIAŻ POWIEDZ CO BĘDZIE DALEJ BŁAGAM!!! ♥!♥♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tobą! :3

   Usuń
  2. Dołączam się choć myślę, że to raczej niemożliwe:(( Jednak gdybyś tak zrobiła to byś stała się moją idolką!xD

   Usuń
  3. Ja też się kurde dołączam się boski <3

   Usuń
  4. ja też się dołączam do tego komentarza heh dodaj dziś ewentualnie jutro <3

   Usuń
  5. BARDZO O TO BŁAGAMY!!!

   Usuń
  6. hahahaha nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale dwie godzinki temu oddałam wam napisany rozdział, z którym męczyłam się do ostatniej minuty i obecnie nie mam ani jednego słowa kolejnej części. Bardzo chciałabym dodawać codziennie, ale nie mam na to czasu ani chęci, bo ile można siedzieć przed kompem? o.O postaram się w przeciągu tygodnia dodać xx

   Usuń
  7. tydonia? dziewczyno ja tu umrę z ciekawości ;c

   Usuń
  8. Następną część będę mogła przeczytać dopiero za 3 tygodnie;((( smutno mi.

   Usuń
  9. no dobra ja też w takim razie się dołączam imagin jest na serio BOSKI

   Usuń
  10. Dodawaj szybko! Ten imagin jest taki atsdhxqubzsrjvsjbxjkbxjbxs!

   Usuń
 2. A SORY ZAPOMNIAŁAM O MOJEJ REKLAMIE XD
  http://iwantyoutorockme-imagin.blogspot.com/
  NIECH KTOŚ WRESZCIE PRZECZYTA TO GÓWNO! BŁAGAM! ☻

  OdpowiedzUsuń
 3. btygcfdxuysk MEEEGA ♥ jesteś niesamowita xxxx

  OdpowiedzUsuń
 4. Bożżeee, uwielbiam tą część jak wszystkie , mam już taką obsesje ze potrawie wchodzić co 5 min żeby sprawdzić czy czegoś przypadkiem nie dodałaś , oszaleje normalnie ;D <33
  Z utęsknieniem czekam za kolejną częścią < 3

  OdpowiedzUsuń
 5. Happy b-day dla bratanicy! :D
  Weź nie pierdziel, młoda. Ta część jest świetna! :) Dobra robota! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. o matko!!!!!!!!!!!! B-O-S-K-I-E CZEKAM NA NEXT

  OdpowiedzUsuń
 7. o mój boże, kocham, wielbie, podziwiam! ten imagin jest poprostu idealny! już nie moge sie doczekać kolejnej części <3

  OdpowiedzUsuń
 8. JESTES OKRUTNA JAK MOGŁAS SKONCZYC NA TAKIEJ SYTUACJI?! JEZU TEN ROZDZIAŁ JEST PO PROSTU GBENJMKDFHBVFGSYDNJKM BOZE NIE WIEM JAK GO OPISAC NIGDY NIE MOW ZE TWOJA CZESC JEST ZŁA ALBO COS W TYM STYLU ZAWSZE SA ZAJEBISTE KURWA NO ZAJEBISTE!!!!!!! JA CHCE JUZ NASTEPNA CZESC KURDE SERIO NIE WYTRZYMAM NO KURDEEEE WERONIKA PROSZE CIEEEEEEEEE. DOBRA TO I TAK NIC NIE DA MOJE BŁAGAM DODAJ SZYBCIEJ :P NIE WIEM CO JESZCZE NA PISAC JAK TO CZYTAŁAM WSZYSTKO MIAŁAM POUKŁADANE W GLOWIE WSZYSTKO MI SIE WYSWIETLAŁO KROK PO KROKU. NAWET NIE WIEM KIEDY A BYŁ JUZ KONEIC KTOREGO TAK BARDZO NIE CIERPIE GRRR :( TE CZESCI WYDAJA SIE TAKIE KROTKIE A SA NA PRAWDE DŁUGIE. DOCENIAM TWOJE WYPOCINY NAWET CHYBA WIDAC TO PO MOICH DŁUGICH KOMENTARZACH KTORE DODAJE. JAK NAPISAŁAS MI NA TT ZE TO JUZ POŁOWA TO MYSLAŁAM ZE SIE ZAŁAMMIE BOZE TO "OPOWIADANIE" JEST ZARĄBISCIE ZAJEBISTE KURWA NIE WIEM JAK TO OPISAC PO PROSTU VFGCEBYDNJIMKFHREG. NO DOBRA CHYBA KONCZE BO PISZE BEZ SENSU TO SAMO ♥ :) DAJJ BUZIACZKA DLA BRATANICY Z OKAZJI URODZIN :dd ;d NO CÓZ Z NIECIERPLIWOSCIA CZEKAM NA NASTEPNA KTORA BEDE CZYTAC PRAWDOPODOBNIE NAD MORZEM :) NO TO CHYBA WSZYSTKO NA TYLE NEI CHCE ZEBYS KONCZYŁA TAK CHOLERNIE DOBRAGO OPOWIADANIA KOCHAM CIEEE♥♥♥/@Dominika10316

  OdpowiedzUsuń
 9. LOVE THIS XDD czekam z utęsknieniem na następną część :33

  OdpowiedzUsuń
 10. jezu cała sie trzese dawaj nastepny !!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale super *0* I ten moment kiedy jest najlepszy moment rozdziału tu nagle BUM ! i znowu musisz czekać ;< nie będzie mnie 2 tygodnie i jak przyjadę ciekawa jestem ile będzie nowych części ;3

  OdpowiedzUsuń
 12. Moje serce bije mega szybko, a oddech jest nierówny. I normalnie khasfhbknkchfw! Więcej! To takie chore, że dzięki paru zdaniom i wyobraźni możemy przenieść się do innego świata. Nie, to nie jest chore... To jest piękne.

  OdpowiedzUsuń
 13. Boże jakie to nieziemskie. Jestem tak podekscytowana,gdy czytam każdą kolejną część tego imagina. Mam nadzieję,że dodasz go szybciej niż po weekendzie, bo tak długo to ja czekać nie będę,haha ;) Zabiję Cię,za to że kończysz części w takich momentach! Pięknie to piszesz <3 Nie mogę doczekać się kolejnej :*

  OdpowiedzUsuń
 14. A i jeszcze dodatkowo chciałam się spytać ile części tego imagina planujesz dodać? ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Dlaczego?! Dlaczego ja się pytam przerywasz w takim momencie ??!! chcesz żebym się wykończyła nerwowo... dawaj szybko kolejną część błagam bo nie wiem jak przetrwam ten weekend XD a co do części to GENIALNA nie spodziewałam się takiego końca ale ehh co gadać jak słów mi brakuje żeby opisać to co czuje czekam na kolejną część - Ola
  ps. zapamiętaj to sobie KAŻDY twój imagin jest genialny !

  OdpowiedzUsuń
 16. BOŻEBOŻEBOŻEBOŻEBOŻECHCĘJUŻKOLEJNĄCZĘŚĆJESTPIĘKNEBOZEBOŻEBOŻEBOŻE

  OdpowiedzUsuń
 17. jezu kocham cie dziewczyno <3 z niecirpliwoscia czekam na nexta <3<3 to w sposób jaki piszesz porostu jak by to wszystko sie działo kocham cie hahaha

  OdpowiedzUsuń
 18. Przez Ciebie tracę wiarę w moje możliwości... Nigdy, przy moich największych staraniach nie napisalabym TAKIEGO czegoś. Więc jeśli Twoim zdaniem TO jest kiepskie to ja juz wolę nie wiedzieć jak inni postrzegają mój styl pisania... xD

  OdpowiedzUsuń
 19. jezu to jest cudowne piękne niesamowite. dziewczyno ty masz taki talent. kiedy next

  OdpowiedzUsuń
 20. Wspaniałe,co tu dużo mówić xd JAK MOGŁAŚ PRZERWAĆ AKURAT W TYM MOMENCIE????! Wredna jesteś! :D nie mam uwag ♥ całuski ;***

  OdpowiedzUsuń
 21. Kochana to całe opowiadanie, nie wiem, czy mogę to tak nazwać, ale raczej tak jest CUDOWNE <3
  Niecierpliwie czekam na następną część ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 22. UMIERAM! Dziewczyno dodawaj już następną część, bo inaczej nie wytrzymam!
  <3

  OdpowiedzUsuń
 23. O matko <3 Jak mogłaś w takim momencie?! xD Nie wytrzymam do następnej części xD I wcale nie wyszło ci gorzej to. JAK ZAWSZE wyszło Ci świetnie, genialnie, zarąbiście i idealnie *-*

  OdpowiedzUsuń
 24. NIESAMOWICIE NIESAMOWITE DODAWAJ SZYBKO KOLEJNĄ CZĘŚĆ

  OdpowiedzUsuń
 25. boski boski boski *___*

  OdpowiedzUsuń
 26. Litości proszę !!! Dodaj NEXT :D Cudo <3<3<3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 27. ajahsdgviuqewrhbqwer *_____________* pisz szybciutko następny !

  OdpowiedzUsuń
 28. Nosz kurczak blady, jest niesamowity jak poprzedni i ogólnie rzecz biorąc, to zawsze piszesz zajebiście ( wy wszystkie piszecie MEGA! ;D )
  Mam pytanko, ale obawiam się, że nie dostanę na nie odpowiedzi: Ile przewidujesz części o Niallu? :>
  Pozdrawiam i weny życzę! :]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, i bardzo cieszę się, że Ci się podoba! :D co do ilości części, to nie mam pojęcia, ile się ich jeszcze pojawi, bo szczerze mowiąc, jestem na etapie improwizacji haha :D jesteśmy gdzieś w połowie, może troszkę za xx

   Usuń
  2. Kiedy dodasz 8 ?? bo umieram z ciekawości!

   Usuń
 29. cuudooo :* rozwalasz system <3

  OdpowiedzUsuń
 30. Po 1: UGH!! Jak mogłaś skończyć w takim momencie?! Jesteś okrutna! ;p
  Po 2: UGH! Przestań mówić, że "ta część mi nie wyszła", "ta część jest dużo gorsza" itp. bo tak NIE jest. Kiedy Ty to w końcu zrozumiesz? ;D
  ~M.

  OdpowiedzUsuń
 31. KOCHAM KOCHAM KOCHAM <3 CZEKAM NA NEXTA <333333333

  OdpowiedzUsuń
 32. o matko. kochakochamkochamkochamkochamkochamkocham...moge tak godzine ale.. :)
  http://iamdirectioner.blogspot.com/ zapraszam do mnie..:)

  OdpowiedzUsuń
 33. Oszalałaś ta część wyszła Ci zajebiście przepraszam, że klne ale musiałam<3

  OdpowiedzUsuń
 34. O Matko Boska umarłam. ~BiBi

  OdpowiedzUsuń
 35. AAAAAAAaaaAAAAAaaaa....Warjujeeee!!! jest cudowny, tylko czemu akurat w takim momencie musiałaś przerwać!!!!! UGGhhh.... tylko nie too :'( nie wytrzymam, teraz wyjeżdżam, nie wiem kiedy wrócę, ale jednego jestem raczej pewna !! kolejna część pojawi się o wiele wiele wcześniej niż ja :/
  Ale może jak odwiedzę plaże lub Mc'donalda to wejdę w komórce
  Życzę udanych urodzin :*/N

  OdpowiedzUsuń
 36. Ta część jest równie świetna, jak wszystkie poprzednie! Bez dwóch zdań ♥ Kurde... w takim momencie urwane, a ja jestem po prostu tak niecierpliwa, że maskara... No nic, jakoś przetrwam. Świetny <3

  OdpowiedzUsuń
 37. Aaaaaaaa to było boskie !!! Dawaj następny jak najszybciej bo chyba umre !!!

  OdpowiedzUsuń
 38. Matko no. przeczytałam 2 raz. Coś czuję że nauczę się tej części na pamięć x ~BiBi
  PS wgl wiesz jakie motylki miałam w brzuchu gdy zobaczyłam że jest następna część ?Masakra.
  Jeszcze przeżyć piątek, sobotę, niedzielę no i może poniedziałe i wtorek. Dobra dam radę, nie zejdę na zawał.
  Gdzie mogę dostać twój plakat z autografem mój mistrzu?
  Wiesz, sama trochę piszę, ale nigdy nie dorównam twojemu poziomowi. Jesteś naprawdę genialna. Takich emocji chyba nawet nie miałam czytając Zmierzch. Weź wydaj książkę ;P Kocham cię xx
  ~BiBi

  OdpowiedzUsuń
 39. Ta część jest tak samo zajebista jak poprzednia i jeszcze poprzednia i jeszcze poprzednia xd Wszystkie imaginy na tym blogu są genialne !
  Błagam cię pisz dalej !!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 40. OMG OMG OMG w końcu ta znajomość przenosi się na nowe tory *.* bardzo jestem ciekawa jak daleko to zajdzie ;D z niecierpliwością czekam na nexta, ily <3.Xx

  OdpowiedzUsuń
 41. Przepraszam bardzo, ale czy Ty przypadkiem Z TAKIM ZAJEBISTYM TALENTEM DO PISANIA, marnujesz się pomagając w urodzinach bratanicy, PRZEPRASZAM?!

  STAY EXACTLY WHERE YOU ARE CAUSE YOU and this story ARE PERFECT

  Teraz pół godziny życia stracę na tym, żeby napisać, jaka jesteś zajebista, a Ty spędzisz pół godziny życia, żeby to przeczytać, przepraszam.

  Tak z ciekawości, ile masz lat? Naprawdę bardzo dobrze piszesz, nie robisz błędów, czyta się, wspaniale, lekko, a wciąga jak odkurzacz! I kurcze, potrafisz utrzymać napięcie (za co akurat w tym imaginie, w tej części Cię nienawidzę) i naprawdę sprawiasz, że ktoś, kto to czyta, wczuwa się w główną bohaterkę, a to naprawdę pomaga w czytaniu.

  To mój ulubiony Niall, napisałaś też mojego ulubionego Lou (#113, #118, #120, #121, #129, #134), mojego ukochanego Lou (#1), i kolejny zajebisty Lou (#7), I LIAMA KTÓREGO CZYTAM DO TEJ PORY, I CHYBA NIEDŁUGO BĘDĘ GO ZNAŁA NA PAMIĘĆ (#38).

  Pomyśl nad jakimś konkursem z pisania, z Ciebie naprawdę może być kiedyś sławna powieściopisarka...

  I musisz wiedzieć, że od tej chwili będę średnio co dwie godziny wchodziła na tą stronę i wypatrywała ósmej części Nialla!

  Kocham też! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz, jaką zrobiłaś mi radochę tym komentarzem (jak jakiś psychopata normalnie, ale nie zagłębiajmy się). Bardzo chętnie napisałabym dla was kolejną część, zamiast pichcenia w kuchni, ale bardzo moją bratanicę kocham, więc się poświęcę :D na początku roku skończyłam 16 lat, od września okupuję liceum :)

   Bardzo dziękuję, nawet nie wiem, co powiedzieć. Jestem taka szczęśliwa, że udało mi się napisać coś, co zaliczasz do swoich ulubionych imaginów ♥

   Dziękuję za wszystko xx

   Usuń
  2. Zgadzam się z koleżanką <3
   Boski jest imagin, lepszych w życiu nie czytałam, i poważnie, Twoje książki czytałabym z uzależnieniem :) x


   Ps. Nie znoszę książek. :) x :* x

   Usuń
  3. Mam taki pomysł.
   Ja idę do szkoły gastronomicznej, więc w ramach praktyk zajmę się tym całym zamieszaniem w kuchni, a Ty napiszesz kolejna część.
   Plan idealny, nie?

   Kocham i pozdrawiam, Ness xoxox

   Ps. z każda kolejna częścią coraz bardziej zakochuje się w tym imaginie i "Twoim" Niall'u <3

   Usuń
 42. Kocham to!!! Nie mogę się doczekać następnych imaginów. Zapraszam do mnie ja -jestem-cudem.blogspot.com
  Bardzo proszę wejdź. Będę ci bardzo wdzięczna.B)

  OdpowiedzUsuń
 43. KOCHAM ♥
  Kiedy kolejna część Harrego ? : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Harrym zajmuje się Agata, ale pojawi się w przyszłym tygodniu :) xx

   Usuń
 44. Uwielbiam to czytać ♥ Niech nie będzie zakończenia.. Jak do tej port ze wszystkich ten jest moim ulubionym!! Masz talent :*

  OdpowiedzUsuń
 45. Z-A-J-E-B-I-S-T-Y! !!! Kocham cie!!!! X

  OdpowiedzUsuń
 46. Zajebisty... Z niecierpliwością czekam na nexta :D

  OdpowiedzUsuń
 47. Proszę pisz szybko ja umieram!!!!! Mam nadzieje że następna pojawi se już w poniedziałek!!!! <3333

  OdpowiedzUsuń
 48. to jest GENIALNE!! jestes wielka:-) dodaj jak najszybciej kolejna czesc prosze...

  OdpowiedzUsuń
 49. Mniam mniam *.*

  OdpowiedzUsuń
 50. cudowne ! yay już się nie mogę doczekać nexta po takim zakończeniu ^^
  PS: Uwielbiam to jak piszesz ;) Czekam na jakieś opowiadanie :D

  OdpowiedzUsuń
 51. boże boże boże to jeest genialne

  OdpowiedzUsuń
 52. to moj ulubiony blog *.* omg chce juz kolejna czesc...mam nadzieje ze ja pocaluje *.* momomomo nie wiem czy wytrzymam tak dlugo do kolejnej czesci ;)

  OdpowiedzUsuń
 53. No ja ciebie ... w takim momencie urwać. Dopiero się zaczęło rozkręcać. Część jest cudowna! :*******

  OdpowiedzUsuń
 54. Boże jakie to fgkbdlzxkfbvsduyfgkjbxcivudfgvyiduvydfgzxg. *o* Kocham cię za tego imagina. Życzę weny. ♥

  OdpowiedzUsuń
 55. OMG! To jest cudowne <3 Dlaczego przerwałaś?! To jest taki moment... Życzę cie weny i napisz szybko dalszą część, bo nie wytrzymam normalnie *________*

  OdpowiedzUsuń
 56. Wow. Jest zajebisty. Czekam na nexta<3 :*
  Ps. Nie wiem jak ja wytrzymam tyle czasu bez kolejnej częsci. <3 :8 Kocham

  OdpowiedzUsuń
 57. Uwielbiam twoje imaginy <3 Już nie mogę się doczekać następnej części. Jak to czytam to wydaje mi się, że to jest naprawdę.
  Pozdrawiam XX

  OdpowiedzUsuń
 58. Super! Ten blog jest najlepszym blogiem z imaginami jaki czytałam do tej pory. Liczę, że w kolejnej części opiszesz bardziej pikantną sytuację. Jesteście najlepsze !!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 59. ojejku kochana ślicznie !!! już nie mogę się doczekać kolejnej części!!!! Pozdrawiam i życzę udanej zabawy

  OdpowiedzUsuń
 60. O boże.. Już sie nie mg doczekać kolejnej części.. dodaj ją jak najszybciej!! <3

  OdpowiedzUsuń
 61. Przydałby się taki praktykant w naszej szkole hahaha Fajnie wyszło, do następnego ;) /Rebelle

  OdpowiedzUsuń
 62. Ten blog został nominowany do liebster award
  http://onedirectionpolskieimaginy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Ran Julek!! Jak to mi się podoba...pierwsz raz tak bardzo wciąga mnie imagin.
  Wsedł ci wspaniale.Nie mogę doczeka się następnego :)

  OdpowiedzUsuń
 64. *.* DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ!!! Wspaniała, cudowna, przepiękna część!!! kochaaaaaaaaammmmm...!!! I z niecierpliwością czekam na nexta xx

  OdpowiedzUsuń
 65. Aaaa! Piszesz znakomicie :* Dobrej zabawy na imprezce bratanicy XD :D

  OdpowiedzUsuń
 66. Kocham Cię, wiesz? *O* Boże, ta część jest boska!! *-* Uwielbiam Cię, dziewczyno! *-*

  OdpowiedzUsuń
 67. boze on jest zajebisty jak mozna takie cudo konczyc?!

  OdpowiedzUsuń
 68. o boze cudowne...dlaczego w takim momencie trezymasz mnie w nie pewnosci o.O Xd <33 kocham cię !!!cudownie piszesz ile czesci jeszcze bd mial ten imagin? :) BO CHCĘ JAK NAJ WIĘCEJ!!!! :***

  OdpowiedzUsuń
 69. Boze! To jest GENIALNE!!!! <3 KOCHAM TO OPOWIADANIE, PO PROSTU JE WIELBIE! I NIE MOGE SIE DOCZEKAC KOLEJNEJ CZESCI!!! :*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 70. Kocham twoje imaginy!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 71. Super, czekam na nastepny zniecierpliwona, kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 72. Jedno z najlepszych jakie czytałam Brawo! Nie moge się doczekać mojej ulubionej liczby ósemeczki! Pisz pisz Can't wait! :* :) :D <3

  OdpowiedzUsuń
 73. wiesz co ? to opowiadanie jest jak uzależnienie, jak już zaczniesz to już nie możesz skonczyć :) Czekam z niecierpliwością na następny rozdział ! :) <3

  OdpowiedzUsuń
 74. to jest chyba najlepszy imagin który czytałam naprawde masz ogromny talent naprawde nie wiem co powiedzieć jesteś niesamowita!!! :**

  OdpowiedzUsuń
 75. kocham to !!!! świetny .. i ta końcówka <3333 mega !! kocham cie za tooo ! :*

  OdpowiedzUsuń
 76. to jest najlepszy imagin ever, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham go <3 Tylko skończ to dobrze, bez jakiegoś smutnego końca :c Albo najlepiej w ogóle go nie kończ! cholera mam pomysł! zrób osobny blog z tym opowiadaniem, sama widzisz że ma ponad 90 komentarzy więc na pewno ktoś będzie czytał a ta historia jest taka hashdgfdsjxmjkcnhf że nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału. przemyśl to :) buziaki xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą :) Powinnaś zrobić blog z tym opowiadaniem <33 + czeka ma następnyy :)) E.

   Usuń
 77. Zamurowało mnie normalnie. To jest genialnie:) Kocham tego imagina o Niallu. <3

  OdpowiedzUsuń
 78. nie myślałyście może o shotach o Larrym? :c

  OdpowiedzUsuń
 79. Załatw mi proszę Niall'a praktykanta w mojej szkole *__*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha :D Chciałaby dusza do raju :D <3

   Usuń
  2. nie tylko ty tak chcesz

   Usuń
 80. TEN IMAGIN JEST CUDOWNY <3 <3 <3
  NIEMOGE DOCZEKAĆ SIĘ KOLEJNEJ CZĘŚCI :*
  KOCHAM CIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! XD

  OdpowiedzUsuń
 81. Piękne czekam na następną część z niecierpliwością i mam nadzieje że niedługo ten imagyn się skończy bo nie mogę wytrzymać tego napięcia co będzie co będzie o,O no ale to właśnie lubię i nie kocham twoje imagyny przez co również ciebie jesteś kochana że poświęcasz na to tyle czasu, miałam wyrzuty sumienia że nie komentuje twoich prac więc od dziś będę to robić zawsze. -Ania

  OdpowiedzUsuń
 82. wspaniały kocham Nialla i wszystkich chłopaków z 1D GRATULUJE TALENTU PISARSKIEGO TAK TRZYMAJ

  OdpowiedzUsuń
 83. już myślałam, że tego nie powie :D btw. nie przestawaj pisać babe xx

  OdpowiedzUsuń
 84. Dziewczyno, rządzisz! <3 A końcówka to po prostu wyrąbista w kosmos!! <3

  OdpowiedzUsuń
 85. Osz kurwa ! *O*
  I co dalej?! pocałuje ją?! co się stanie ?! o Boże, przez ciebie nie zasnę aż do następnej części !! <3 Kocham Cię za to ! xx
  Gabrycha ! :*

  OdpowiedzUsuń
 86. Cudowny cudowny cudowny cudowny cudowny cudowny cudowny cudowny cudowny cudowny cudowny cudowny <3

  OdpowiedzUsuń
 87. Fantastic *,* ♥

  OdpowiedzUsuń
 88. OOOOMMMMMGGG wielbie cb za ten imagin.
  Już się nie mogę doczekać kolejnych części.
  Czekam na next.
  I też cię kocham
  @JustinePayne81

  OdpowiedzUsuń
 89. Nie gadaj, że to jedna z Twoich gorszych części, bo skoro TA jest gorsza to nie wyobrażam sobie tej lepszej! :D
  TO jest GENIALNE! *_______*
  Czekam na następną część xx

  OdpowiedzUsuń
 90. Zajebiiiiiste :D Dawaj dalej, bo umre z pragnienia :P Kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 91. Nie zastanawiałaś sie nad zostaniem pisarką ? :D DZIEWCZYNO MASZ TALENT !!! Ja czytałam 7 części po kolei i popłakałam sie że nie ma 8 :C Pisz szybciutko i dawaj dawaj nie przestawaj :D Jaką udręką jest czekanie na kolejne części :P Ja chce ją już, tu, teraz, nał :D Przez ciebie uzależniłam sie od internetu, do wchodze na kompa co pół godziny żeby sprawdzić czy nie ma kolejnej części :D Kocham cie <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 92. Dodaj następny plisss.. Wiem, że masz lepsze zajęcia, ale tak kocham tego imagina, że juz nie mogę sie doczekać. Wpadne pod kombajn, zakopie sie, odkopie poderżne gardło bo jest taki zajebisty...... albo nie, bo nie bd mogła przeczytać dalszych części ♥♥ /misia i ania

  OdpowiedzUsuń
 93. Tez się zgadzam! Powinnaś założy bloga z tym opowiadaniem. :D
  Część jak zwykle niesamowita i wprawia mnie w zachwyt i magiczną atmosferę.
  Piszecie super imaginy i ten jest drugim(ogólnie) imaginem który najbardziej mi się podoba. Pierwszy jest z Louis'em , który był dość dawno, i też partowiec, ale także zajebisty!:)
  Mam nadzieję, że w następnym rozdziale dasz trochę akcji, ale nie radzę jeszcze zamieszczać scen +18. to zniszczy tego imagin'a. Musisz dobrać odpowiedni czas.:))
  Pozdrowionka,Sus xd

  OdpowiedzUsuń
 94. Kiedy dodsz następną część ?? <33

  OdpowiedzUsuń
 95. nie doczekam sie juz kiedy dodasz nastepna czesc codziennie sprawdzam czy juz jest UZAKEZNIŁAM SIE OD TEGO <3<3

  OdpowiedzUsuń
 96. Prosimy o następną *___*

  OdpowiedzUsuń
 97. PROSZE DAJ NASTEPNA CZESC MY TU UMIERAMY <3<3<3

  OdpowiedzUsuń
 98. NEXT PLZZZZZZZZZ <3

  OdpowiedzUsuń
 99. MOZE STWORZ BLOGA Z TYM OPOWIADANIEM I WTEDY STWORZYSZ DLUZSZA HISTORIE <3<3 BEDZIESZ MIALA WIELE CZYTELNICZEK <3

  OdpowiedzUsuń
 100. Będzie dziś? :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, kochanie, nie jest jeszcze gotowa :) postaram się jak najszybciej xx

   Usuń
  2. Ok, poczekam :)

   Usuń
 101. dodasz dzisiaj? ten imagin jest boski!

  OdpowiedzUsuń
 102. OMOMOMOMOM <3 kiedy next ?????????????????

  OdpowiedzUsuń
 103. Proszę powiedz chociaż kiedy masz zamiar dodać ale wiadomo że możesz się nie wyrobić , bo siedzę cały czas i odświeżam stronę z nadzieją ze dodałaś <33

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skarbeńku, teraz jest czas niespodzianek na rok bloga :) Zaraz po nich dodam kolejną część xx

   Usuń
 104. Hej, mam nadzieję, że przeczytasz mój komentarz. No więc tak, dzisiaj po raz pierwszy weszłam na tego bloga i od samego początku wiedziałam, że jest świetny. Przeczytałam kilka imaginów i naprawdę jestem pod wrażeniem. Wszystkie autorki tutaj są niesamowite:) Szczególnie przypadł mi do gustu właśnie imagin z Niallem. Być może w pewnym stopniu też dlatego, że Niall jest tym moim "ulubionym" z całej piątki. Ale wracając, dziewczyno masz ogromny talent!! Twoje imaginy czyta się naprawdę w wielką przyjemnością. Nie ukrywam, że nawet zazdroszczę Ci takiego talentu. Tak perfekcyjnie dobierasz słowa, sprawiasz, że po prostu zaczęłam sobie wyobrażać mnie na miejscu bohaterki. Naprawdę nieźle się wciągnęłam w imagin z Niallem. I choć dzisiaj zajrzałam tu pierwszy raz, to już przeczytałam wszystkie częsci imagina. Jesteś genialna, czekam z niecierpliwością na kolejną część. I oh, oby było ich jeszcze jak najwięcej. Może nawet załóż bloga z opowiadaniem podobnym do tego? Koniecznie z Niallem! Mogę Cię zapewnić, że będę regularnie zaglądać, tutaj też. Pozdrawiam ciepło! xx

  OdpowiedzUsuń
 105. Dawaj next'a! Nie mogę doczekać się dalszej części , nie zamęczaj NAS tu! Dodaj jak najszybciej! Rebel xXx

  OdpowiedzUsuń
 106. ja już po prostu nie mogę czekać !! przeczytałam wszystkie części chyba z 20 razi i jeszcze mi się nie znudziły !! czekam na next'a ;***

  OdpowiedzUsuń
 107. Nie możemy się doczekać!<33

  OdpowiedzUsuń
 108. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW *___*

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K