niedziela, 18 sierpnia 2013

#141 Niall (część 9)

Ważne ogłoszenie parafialne! Do uroczej dziewczynki, która zżyna moje opowiadanie... Jeśli czujesz się niedowartościowana, to może powinnaś poprosić kogoś, żeby nauczył Cię pisać? Chętnie pomogę, udzielę Ci korepetycji! Bo skoro nie czujesz się wystarczająco dobra, żeby napisać coś, co spodobałoby się czytelnikom, to chyba coś jest nie w porządku, nie uważasz? Kradniesz i oszukujesz. Koniecznie się z tego wyspowiadaj :)

Część 8.Jak to właściwie się stało, że pozwoliłam mu wkroczyć do swojego życia? Byłoby mi znacznie łatwiej, gdybym w porę go powstrzymała, powiedziała „nie”. Nie musiałabym zamartwiać się teraz o niego, nie musiałabym przeżywać tego wszystkiego i wymyślać miliardów scenariuszy naszej rozmowy z dyrektorem, byle tylko jakoś nas oboje z tego wyciągnąć. Co prawda dla bezpieczeństwa mojego i Nialla, powinnam pozostawić tę sprawę Horanowi, bo wydawać by się mogło, że to on z naszej dwójki wiedział, co robi. O mnie nie można było tego powiedzieć, bo od samego początku zachowywałam się jak skończona idiotka.
Przeszłam szybkim krokiem przez zatłoczony korytarz, mając nadzieję, że nikt nie będzie chciał ze mną rozmawiać. Nie miałam ochoty na pogaduszki, więc przebrnęłam przez tłum spieszących się na lekcję uczniów, by w końcu dotrzeć do swojej szafki. Wyjęłam z niej wszystkie potrzebne zeszyty, zostawiając te, które miały mi się już dziś nie przydać, gdy mój wzrok padł na białą, podłużną karteczkę. Rozejrzałam się podejrzliwie po korytarzu, ale nie miałam najmniejszego pomysłu, kto mógłby ją wrzucić. Może Niall? Może chciał, żebyśmy spotkali się na przerwie, żeby ustalić wszystko przed wizytą u dyrektora?

Ułoży się.

Wpatrywałam się zdezorientowana w dwa, napisane nieznanym mi dotąd charakterem pisma słowa. Litery zdecydowanie nie były stawiane w stylu Horana i ten fakt trochę mnie przeraził. Nie mam pojęcia, dlaczego od razu pomyślałam o relacji między nami dwojga, bo przecież te słowa mogły dotyczyć czegokolwiek. Moich średnich ocen, spóźnień, kary Walkera… Przygryzłam wargę, chowając skrawek papieru do kieszeni. Powiedzieć, że byłam przerażona, byłoby niedopowiedzeniem.
I właśnie wtedy zobaczyłam znikającą pośród tłumu uczniów. Kobieta, która zobaczyła mnie z Niallem tamtego felernego dnia, która uśmiechnęła się do mnie przedwczoraj i której tak ogromnie się obawiałam, bo wiedziała coś, czego nie powinna była wiedzieć. Myśl, że to ona z jakichś przyczyn dobrze nam życzyła, wydawała mi się niedorzeczna, ale nie potrafiłam wytłumaczyć tego w jakikolwiek inny, bardziej racjonalny sposób.
Ruszyłam w jej stronę, niedbale zatrzaskując szafkę i na oślep przepychałam się między kolejnymi osobami, licząc, że uda mi się ją jeszcze dogonić. W sumie niezbyt wiedziałam, co chcę jej powiedzieć, a „Czy to pani wrzuciła do mojej szafki karteczkę?” byłoby chyba najgorszym sposobem wyciągnięcia czegokolwiek od tej kobiety. Skręciłam w prawo, idąc dalej prowadzącym w stronę łazienek korytarzem, kiedy poczułam czyjąś dłoń na moim nadgarstku. Odwróciłam się, wyrywając rękę z uścisku i mój wzrok natrafił na te znajome, błękitne tęczówki.
- Dyrektor chce nas widzieć – powiedział cicho, cofając się o kilka kroków. – Teraz.
Skinęłam głową i obejrzawszy się przez ramię po raz ostatni, ruszyłam za Niallem. W porównaniu z wizytą u tego starszego, surowego mężczyzny, problem ze sprzątaczką wydawał się wręcz dzienny i mógł trochę poczekać. Czułam, jak cała odwaga i determinacja opuszcza mnie z każdym krokiem, ale nie mogłam się poddać. Przecież musieliśmy wyjść z tego cało, nie wyobrażałam sobie innego zakończenia.
- Boisz się? – usłyszałam cichy głos Nialla, kiedy stanęliśmy przed szerokimi, solidnymi drzwiami gabinetu dyrektora.
Podniosłam głowę, patrząc w jego piękne oczy i mimowolnie oblałam się rumieńcem. To idiotyczne, że nawet w chwilach takich jak ta, nie mogłam tego powstrzymać, a on wciąż działał na mnie w ten sposób. Wpatrywał się we mnie intensywnie, nawet nie próbując ukryć zmartwienia, które tliło się w jego spojrzeniu.
- Nie – skłamałam, chociaż i tak wiedziałam, że nie uwierzy.
Pokręcił z rezygnacją głową, wzdychając przy tym cicho, a ja musiałam mocno się skoncentrować, żeby nie rzucić się na niego przy ludziach, bo tak bardzo chciałam go wtedy przytulić…
Chłopak podszedł bliżej do drzwi i zapukał w nie energicznie, aż do naszych uszu dobiegło stłumione „proszę”.  Przełknęłam ślinę, czując nerwowy ucisk w żołądku, kiedy przekroczyłam próg gabinetu dyrektora, a Niall zamknął za nami drzwi i przywitawszy się z mężczyzną uściskiem dłoni, usiadł na jednym z krzeseł naprzeciwko biurka. Zajęłam miejsce tuż obok niego – może nawet zbyt blisko, zważając na sytuację – i wydukałam ciche dzień dobry.
Początkowo wydawało mi się, że moja psychika jest już na skraju wytrzymałości i nie wytrzymam tej rozmowy, ale Horan bez problemu owinął dyrektora wokół palca, a ja nie mogłam nie podziwiać jego umiejętności. Potrafił namącić w głowie każdemu, z kim rozmawiał przez chociażby minutę!
- Słyszałem o twoich spóźnieniach, młoda damo – powiedział w końcu, zakończywszy luźną pogawędkę z praktykantem. – Wiesz, że panu Walkerowi niezbyt się to podoba, prawda?
- Tak, wiem – jęknęłam. – Przykro mi, naprawdę. To nie była moja wina.
- Jej autobus się spóźnił – wtrącił Niall, podchwytując mój tok rozumowania. – Nie ma możliwości dojechać do szkoły w inny sposób, więc nie była w stanie dotrzeć na czas. Poza tym to jej pierwsze spóźnienie, odkąd zacząłem praktyki. Nie uważa pan, że pan Walker nieco dramatyzuje?
Dyrektor zachichotał niekontrolowanie, ale od razu spoważniał, najwidoczniej doszedłszy do wniosku, że nie powinien śmiać się z własnych podwładnych. Skinął ze zrozumieniem głową i rozpoczął niezwykle nudny monolog na temat tego, jak to rozumie, że nie zawsze jest w stanie pojawiać się punktualnie, skoro nie mam możliwości dojazdu, że każdy ma czasem taki dzień, że szczęście mu nie sprzyja, a ja naprawdę zaczęłam zastanawiać się, jak to możliwe, że tak łatwo to wszystko przyjął. Spojrzałam ukradkiem na Nialla, który potakiwał tylko, uśmiechając się lekko do dyrektora i dotarło do mnie, że nasz „szef” jeszcze nigdy nie był dla mnie tak miły. Mogłabym się założyć, że to Niall tak na niego wpłynął, ale nie potrafiłam pojąć, jak mógłby to zrobić.
- Jestem pewien, że to się więcej nie powtórzy, prawda? – spytał w końcu, spoglądając na mnie z delikatną przyganą.
- Oczywiście, że nie – odparłam, posyłając mu najbardziej czarujący uśmiech, na jaki było mnie stać.
Niall wstał ze swojego miejsca i uścisnąwszy raz jeszcze rękę dyrektora, skinął w stronę drzwi. Rzuciłam mężczyźnie ciche pożegnanie i robiąc przy tym możliwie jak najmniej hałasu, przeszłam przez jego gabinet i minęłam próg z westchnieniem ulgi. Odwróciłam się, spoglądając na zadowolonego z siebie Horana, który zamknął za nami drzwi z szerokim uśmiechem na twarzy. Nawet nie zadając sobie trudu, by rozejrzeć się dookoła, pochylił się szybko i złożył na moich ustach niedbały pocałunek, łapiąc mnie jednocześnie za rękę.
- Wracamy do domu – oznajmił, ciągnąc mnie w stronę drzwi. – Wystarczy nam kłopotów na jeden dzień.
- A zajęcia?
Nie mogłam być pewna, że Niall po prostu nie zapomniał o swoich godzinach po lekcjach, ale chłopak pokręcił tylko głową, szczerząc się do mnie.
- Dzisiaj oboje kończymy lekcje szybciej, skarbie.
Postanowiłam o nic nie pytać, bo póki co jakoś nie miałam do tego głowy. Wiedziałam, że będziemy mieć jeszcze na to dużo czasu, a teraz każde z nas potrzebowało odpoczynku. Zamiast tego przyszło mi na myśl coś innego. Coś, co opuściło moje usta, zanim zdążyłam rozważyć wszystkie za i przeciw.
- Możesz zabrać mnie do siebie?
Chłopak spojrzał na mnie z nieukrywanym zaskoczeniem, ale gdy tylko upewnił się, że nie żartuję ani nie próbuję go nabrać, na jego twarzy pojawił się piękny, radosny uśmiech. Skinął ochoczo głową, otwierając przede mną szklane drzwi szkoły i puścił mnie przodem, by za chwilę dorównać mi kroku.

***

- Nie spodziewaj się cudów, jestem tylko studentem – zaśmiał się, zanim przekręcił klucz w zamku.
Mieszkanie nie było jakoś specjalnie ogromne, ale naprawdę dobrze urządzone. Królowały tutaj biele kontrastujące z czernią mebli i czerwienią dodatków, a podłogi zdobiły kremowe, puchate dywany, które podobały mi się od niepamiętnych czasów. Jeśli pominąć brudne talerze, zajmujące praktycznie całą powierzchnię „wysepki” oddzielającej salon od kuchni, mieszkanie Nialla zdecydowanie było jednym z tych, do których mogłabym się wprowadzić bez żadnych skrupułów.
- Jest piękne – powiedziałam, rozglądając się z nieukrywaną ciekawością dookoła. – Sam je urządzałeś?
- Och, nie – zachichotał, zapalając światła na całej długości korytarza. – Wynajmuję je od jakiegoś małżeństwa, to wszystko ich robota. W dziedzinie sztuki jestem raczej beztalenciem.
Zaprowadził mnie w głąb mieszkania i już po chwili zasiadaliśmy na wygodnej, ciemnej kanapie. Czułam się trochę nieswojo z myślą, że praktycznie sama się tu wprosiłam, ale czułam, że muszę spędzić z Niallem trochę czasu, zanim kompletnie oszaleję. Chłopak zaparzył dla nas herbatę i włączył jeden z imponującej kolekcji filmów, który w sumie zapowiadał się dość ciekawie, ale większą część czasu jego trwania spędziłam raczej na wewnętrznej ekscytacji z powodu obecności Horana.
- Chciałbym spędzać w tej sposób każde popołudnie – powiedział ni z tego ni z owego, przyciągając mnie do siebie.
Wtuliłam się w jego przyjemnie ciepłe ciało, wdychając kuszący zapach jego perfum. Moja głowa spoczęła na jego klatce piersiowej, a dłoń zacisnęła się na materiale jego koszulki. Czułam jego chłodny oddech we włosach i palce, powoli przesuwające się po moich plecach.
- Przed telewizorem? – zaśmiałam się cicho, chociaż wiedziałam, jaka będzie jego odpowiedź.
- Z tobą.
Podniosłam na niego wzrok, a jego oczy rozbłysły czułością, której nie dane mi było doświadczyć do momentu, kiedy go poznałam. Teraz to on był moim osobistym aniołem, mogłam polegać na nim w każdym momencie i całkowicie zaufać. To, jak bardzo mi na nim zależało, było wręcz niedorzeczne, zważając na fakt, jak krótko się znaliśmy. Więc dlaczego czułam, że tylko i wyłącznie przy nim mogę czuć się bezpieczna?
Pochylił się w moją stronę z tym swoim uroczym uśmiechem błąkającym się na jego twarzy, zmniejszając dzielącą nas odległość. Przymknęłam oczy, skupiając się na idealnym brzmieniu naszych płytkich oddechów, które teraz łączyły się w jeden. Moje serce zabiło mocniej, kiedy poczułam jego ciepłe, miękkie wargi na swoich własnych. Wpił się w nie z całą drzemiącą w nim brutalnością, o której obecność nigdy bym go nie podejrzała. Nieco zdekoncentrowana jego bliskością oddałam pocałunek, wplątując palce w jego włosy. Przyciągnęłam go bliżej, czując, jak uśmiecha się z satysfakcją, podczas gdy jedna z jego dłoni znalazła się pod moją koszulką. Jęknęłam w jego usta, bo opuszki jego palców nagle znalazły się pod moją koszulką, przesuwając się po plecach i przyprawiając mnie o gęsią skórkę. Niesamowite, jak ten chłopak na mnie wpływał.
Odsunęłam się od niego nieco, a jego wzrok spoczął na moich oczach, które teraz zapewne błyszczały się niepokojąco od nadmiaru emocji. Niall uśmiechnął się łobuzersko i już chwilę później czułam jego usta na swojej szyi. Przyciskał delikatnie wargi do mojej skóry, jednocześnie dotykając mojego rozgrzanego ramienia. Moje ciało przeszywał raz po razie przyjemny dreszcz.
- Niall? – szepnęłam cichutko.
Chłopak zamruczał w odpowiedzi, nie przerywając całowania mojej szyi.
- Jak ty to robisz? – spytałam, oddychając ciężko.
Oderwał się ode mnie, spoglądając na mnie pytająco i przy okazji muskając moje nabrzmiałe od intensywnych pocałunków usta. Westchnęłam, uważnie obserwując każdy szczegół jego twarzy. Zmierzwione, sterczące w każdym możliwym kierunku, farbowane włosy, idealne czoło, które marszczył w ten uroczy sposób, kiedy się nad czymś zastanawiał, piękne, błękitne oczy skazujące każdego, kto by w nie spojrzał, na kilka nieprzespanych nocy… Delikatne w dotyku, zaróżowione policzki, ten niesamowicie pociągający, najwyżej dwudniowy zarost, malinowe, idealnie wykrojone usta… Był perfekcyjny w każdym calu.
- Owijasz sobie każdego wokół palca – wyjaśniłam, borykając się z problemami z oddychaniem przez intensywność jego spojrzenia. – Każdemu mącisz w głowie, nawet jeśli tego nie chce. Jak to robisz?
- Urok osobisty…? – zasugerował z rozbawieniem i chyba musiałam przyznać mu rację.
To musiało być to.Cześć, kochani :)
Dziewiątka już za nami, pisało mi się ją szybko i przyjemnie, więc mam nadzieję, że nie wyszła najgorsza. Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa pod poprzednią częścią :) Cieszę się, że ten imagin chociaż trochę wam się podoba, bo wkładam w jego pisanie całe swoje serduszko. Myślę, że możecie liczyć na jeszcze 2/3 części i na tym skończę. Mam już pomysł na kolejne teksty - kilkuczęściowy imagin z Zaynem i Harrym jako głównymi bohaterami, dwuczęściowy Liam... ale póki co chcę zakończyć Nialla :) 
Jeśli zostawicie po sobie jakiś ślad obecności, będzie mi bardzo miło, bo wasze komentarze niesamowicie motywują do pisania, więc robię to szybciej i lepiej :) No i cóż... opłaci wam się, bo mam gotową prawie połowę dziesiątki :)
Kocham
~W

136 komentarzy:

 1. Chyba jestem pierwsza (?)
  Więc tak. Ten rozdział, jak i całe to opowiadanie jest po prostu fenomenalne ! I z ogromną niecierpliwością czekam na następny ! ;3
  Pozdrawiam. Życzę weny. xx
  W.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aww kocham cię za tego imagina on jest taki wspaniały ehh też bym chciała mieć takiego praktykanta ^^.

  OdpowiedzUsuń
 3. Strasznie się ucieszyłam widząc, ze dodałaś kolejną część! Nawet nie wiesz jak bardzo wkręciłam się w tą historię! Szkoda, że za niedługo nastąpi koniec. Ech.. Czekam na kolejną część z niecierpliwością! I życzę dużo weny :)
  xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Tzhcjgkcufigihugu WSPANIAŁE! ❤

  OdpowiedzUsuń
 5. Ahhhhh... Jak ja kocham ten imagin! To jest takie wspaniale! Jak to czytam to czuje jakies takie nieopisane uczucie...Uwielbiam! Przepiekne!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. oni. są. strasznie. uroczy :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. jejku, cudowny jest :)
  czekam na 10 z niecierpliwością :d
  życzę weny Kochana xx
  /Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 8. idealny taki jak Niall <3
  tak szybko dodałaś tak się cieszę, romantyczna cześć + czekam na następną jesteś niesamowita i kochana, miłego pisania 10 części <3

  OdpowiedzUsuń
 9. i znów te motyle w brzuchu no ! cholera dziewczyno jak ty na mnie działasz!
  Współczuję kopjowania ;'(
  ~BiBi

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny! Uwielbiam to opowiadanie!

  OdpowiedzUsuń
 11. To chyba najlepsze opowiadanie jakie kiedykolwiek czytałam !!! Wciągło mnie niesamowicie !!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Totalnie mnie zaskoczyłaś dodając dziś tą część ;o ale pozytywnie oczywiście ;D
  9 cudowna! taka.. romantyczna <3
  ~M.

  OdpowiedzUsuń
 14. 9 cudowna i już czekam na 10 i następne ;**

  OdpowiedzUsuń
 15. hdisjhduehdhudbdkownfyeuhfye *o* Cudooo!!! ♥  Z niecierpliwoscia czekam na kolejna czesc. xx @Wiki_Official_x

  OdpowiedzUsuń
 16. Cuuuuuuuuudo!!!!!! Czekam na next'a!!!!!! *-*

  OdpowiedzUsuń
 17. Ojeju, jakie to cudne :) Naprawdę świetnie piszesz, już nie mogę się doczekać na następne imaginy. Pozdro ;) /Rebelle

  OdpowiedzUsuń
 18. Jejeje, jak zawsze wspaniały. :3
  Kurcze tak, mam nadzieję, że następny imagin (zaraz po Niall'u) to będzie Liam, bo tak cholernie mi go tu brakuje, ha. :D

  OdpowiedzUsuń
 19. Aaa! Dziewczyno, jesteś WSPANIAŁA! Boże, ty masz taki talent, że dofskyio *O* Też chcę tak pisać do cholery! :D Teraz to kurde liczę na +18 *-* Boże, to by było zarąbiście :D Albo niech dziewczyna zostanie u Nialla, bo np. zasnęła xD Czekam na NN ;* Weenyyy <333333333333

  www.imaginyy-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Jeje! Genialne!! To jest takie... takie... Cudne, no :)
  Z niecierpliwością czekam na dziesiąteczkę.

  Pozdrawiam,

  Jagódka ;3

  OdpowiedzUsuń
 21. jesteś po prostu genialna :**
  to jest świetne masz wielki talent ♥

  OdpowiedzUsuń
 22. Awww to jest genialne!<3

  OdpowiedzUsuń
 23. BOSKIEEEE!!!!<33


  Domi ;33

  OdpowiedzUsuń
 24. o mój boże ten imagin jest jednym z moich ulubionych! jest romantyczny, uroczy, słodki, poprostu genialny. uwielbiam cie <3

  OdpowiedzUsuń
 25. Normalnie kocham! Masz ogromny talent! Ten imagin jest taki cudowny! Uczucie ogarniajace mnie kiedy go czytam jest nie do opisania:)

  OdpowiedzUsuń
 26. Jest genialny ;) masz ogromny talent ;) szkoda ze to juz prawie koniec bo opowiadanie jest fenomenalne i bardzo sie w nie zaangazowalam :) juz nie moge sie doczekac kolejnej czesci ;)

  OdpowiedzUsuń
 27. Niespodziewałam się, że będzie tak szybko!!! Kocham cię. Cześć jest świetna

  OdpowiedzUsuń
 28. Jest cudny, jak zawsze <3

  OdpowiedzUsuń
 29. Jesteś świetna! To jest takie piękne i szybko wciąga <3

  OdpowiedzUsuń
 30. Awww. niesamowite, cudowne. Czekam an nn<3 :*

  OdpowiedzUsuń
 31. Świetny nie mogę się doczekać 10 :)

  OdpowiedzUsuń
 32. hyhy licze na +18, lub chociaż +16, bo już dawno nie było ;)
  Rozdział jak zawsze cudowny ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahah......... ja też na taki licze ;)

   Usuń
 33. Awww... Genialny i niesamowity ;* Bardzo wciąga <3 Czekam na kolejną część ;*

  OdpowiedzUsuń
 34. O jeju ;3 Mega romantyczna część *.* Taka słodka, ale nie przesłodzona. Idealna. Po prostu PER-FECT.
  A ta dziewczyna która kopiuje tego imagina jest naprawdę niedowartościowana....

  OdpowiedzUsuń
 35. Cuuuuuudo !!! Skąd ty bierzesz te wszystkie pomysły ?! Zazdroszczę tak bujnej wyobraźni :* :*

  OdpowiedzUsuń
 36. Świetny. Z niecierpliwością wyczekuję dziesiątki :) Życzę weny i zazdroszczę talentu :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Zaskakujesz mnie coraz bardziej. Cudowny <3 Czekam nn.

  OdpowiedzUsuń
 38. Nie no za każdym razem czyta się to jak by to był jakiś Bestseller światowy <3

  Uwierz, ze chciałabym tylko takie czytać <3
  Cuudownie <3

  OdpowiedzUsuń
 39. ej dokończcie pisać reszte imaginów...np z Zaynem, Harrym...bo jż czekanie na nie nie wiem ile zaczyna być denerwujące :/

  OdpowiedzUsuń
 40. Świetny <3 A kiedy dodasz 10 ? ;*

  OdpowiedzUsuń
 41. Bożeee!! on jest cudowny!! kiedyś czytałam na tym blogu Zayna i chyba też ty go napisałaś :DD tamto opowiadanie mi się tak bardzo podobało, a teraz to!! po prostu coś niesamowitego !!! :**/N

  OdpowiedzUsuń
 42. OOOO jest świetny. Niall jest uroczy.
  Kocham ten imagin.
  Dawaj next
  @JustinePayne81

  OdpowiedzUsuń
 43. Zajebiste jednym słowem,pisz dalej <333333 Całuski ;***

  OdpowiedzUsuń
 44. Ahsgdkjgfskj niesamowity *__*

  OdpowiedzUsuń
 45. Jejuuuuuuuuu. *___*
  Jakie to słodkie.<3
  Zakochałam się w tym imaginie♥
  Masz ogromny talent! ;)
  Życzę ci duuuużo weeny .:*

  OdpowiedzUsuń
 46. Idealny!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 47. To jest zawsze BOSKIE!!!
  -Katherine :*

  OdpowiedzUsuń
 48. WOIQABDSIOBAOSIDBZOIC ja to kocham po prostu, kocham to. <3

  OdpowiedzUsuń
 49. To jest takie niesamowite. Po prostu, zajebiście by było gdybyś założyć bloga z tym partowcem i wtedy bym opowiadaniee!! Yeah. Na prawdę fajnie by było. :)
  Nie mogę się doczekać kolejnej części.:)))

  OdpowiedzUsuń
 50. Kocham i dawaj nexta ! ♥ *.* ~Czika

  OdpowiedzUsuń
 51. szybko nastepny, nie moge sie doczekać , kocham tego imagina <3

  OdpowiedzUsuń
 52. niesamowity boski genialny wybitny nie wiem jaki jeszcze czekam na next ^.^

  OdpowiedzUsuń
 53. nie chce zebys konczyła:((((( onn jest BOSKI a jak juz konczysz to napisz jeszcze 3 czesc a nie 2 jak najwiecej prosze :) jestem smutna dlatego ze napisałas ze juz koniec :((((((((((((( czekam na nastepny zz niecierpliwoscia /@Dominika10316 < TT > :(

  OdpowiedzUsuń
 54. Jesteś niesamowita dziewczyno, jak ty to do cholery robisz że piszesz takie cudowne historie? Zazdroszczę talentu :) Oby tak dalej, mam nadzieję że wena cię nie opuści. xx

  OdpowiedzUsuń
 55. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 56. Ahhh Niall i ten jego urok osobisty...hahaha :* Dodawaj szybko next <333

  OdpowiedzUsuń
 57. Kurde! Co by tu napisać?!
  Jesteś genialna- to już wiesz :*
  Twoje opowiadania są zajebiste, a jedno jest lepsze od drugiego- to też już wiesz ;)
  Imagin z Niallerem praktykantem wymiata- hmm to na pewno też wiesz( chociaż pewnie zaprzeczysz xdxd)
  Ta część jest taka... MIŁA I LEKKA W CZYTANIU ;)
  To widać że Ci się ją dobrze pisało *.*
  Jestem ciekawa czy dojdzie do czegoś.... W mieszkaniu Horana... Ja i te moje brudne myśli xoxo :P
  Dodawaj szybciochem nexta ;)
  Życzę weny w drugiej połowie 10 cz.!

  Zapraszam do sb
  najlepszepolskieimaginyonedirection.blogspot.com
  Sorry za SPAM!

  OdpowiedzUsuń
 58. TA CZĘŚĆ JEST OBŁĘDNA poprzednie zresztą także. Uwielbiam to opowiadanie, jesteś świetna i prawie dostałam ataku serca czytając to. DZIĘKUJĘ CI ZA TO, ily ♥

  OdpowiedzUsuń
 59. Podziwiam Cie za cierpliwość, wiesz? Ja bym była wściekła za kopiowanie a Ty... A Ty nie jesteś. Ciesze sie, że "pan nauczyciel" nie ma kłopotów z powodu swojego serca... ;)

  OdpowiedzUsuń
 60. Jak ty to robisz?
  Masz tyle świetnych pomysłów, a przy tym są one takie oryginalne, widać że się w nie wczuwasz :D
  Piszesz niesamowicie, ale tego powinnaś się już nasłuchać przez ten rok <3

  OdpowiedzUsuń
 61. SZYBCIEJ PLISSS! ;)

  OdpowiedzUsuń
 62. Jak zwykle B.O.S.K.I imagin <3
  zapraszam: zycie-mym-imaginem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. O Boże, jeszcze tylko 2/3 części? Nie, proszę.. Nie kończ tego! :((

  OdpowiedzUsuń
 64. Mrrr ten Niall. B-O-S-K-i !! :) / N

  OdpowiedzUsuń
 65. cccuuudddooowwwnnnaaa kkkooollleeejjjnnnaaa ccczzzęęęśśśććć zzz Nnniiiaaalll'eeemmm <3 uuuwwwiiieeelllbbbiiiaaammm Ccciiięęę iii Tttwwwooojjjeee iiimmmaaagggiiinnnyyy Xxx. ccczzzeeekkkaaammm nnnaaa nnneeexxxtttaaa :DDD

  OdpowiedzUsuń
 66. Kocham, kocham, kocham... Niesamowite uczucie podczas czytania! Swietne, piekne, romantyczne!:)

  OdpowiedzUsuń
 67. Cudowny imagin, każda jego część jest wspaniała. *_*
  Wciągnęło mnie strasznie :OO <3.
  Czekam na nn, weny kochana. :*
  Paula.^^

  OdpowiedzUsuń
 68. O ale fajnie w końcu w końcu zrobiłyście tak że nie można kopiować. Super! Takich pięknych i oryginalnych nie można nikomu dawać kopiować!
  Filip

  OdpowiedzUsuń
 69. KOCHAM TEN IMAGIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAWAJ SZYBKO NEXTA --------------------------------->>>>

  OdpowiedzUsuń
 70. czy wy też tak macie, że jak przeczytacie o kimś fajny imagin to bardziej go lubicie????? ja tak mam ♥ KOCHAM CIĘ NIALL!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ja też tak mam. Dlatego teraz mam tak cholerną ochotę przytulić się do Horana...

   Ps. napisałam do Was maila dotyczącego mojego imaginu z konkursu i nie dostałam odpowiedzi. Mogłybyście odpisać, bardzo mi zależy <3

   Usuń
 71. super <3 czekam na kolejny, Szkoda tylko że muszę zawsze czytać poprzedni bo nie wiem na czym kiedyś skończyłam czytać. Fajnie by było a wręcz idealnie jakby były cześćiej. Ale i tak jest super <3

  OdpowiedzUsuń
 72. Kocham tego imagina . ♥ A ta część wyszła ci naprawdę świetnie z resztą jak i reszta . ^^ Czekam na kolejną i nie mogę się doczekać twoich kolejnych dzieł hahah ;D

  OdpowiedzUsuń
 73. Wyszło ci fenomenalnie, zresztą jak wszystkie Twoje opowiadania <3
  Zakochałam się w nich :D
  Są tak urocze, zaskakujące i genialne, że można by było czytać je bez końca.
  Czekam na kolejną część i nie mogę się doczekać xx.

  OdpowiedzUsuń
 74. Moge czytac sto milionow razy i nigdy mi sie nie znudzi! Kocham to w jaki sposob opisujesz uczucia i w ogole twoj styl pisania opowiadan jest niesamowity. Uwielbiam szczegolnie ten imagin! Kocham!:)

  OdpowiedzUsuń
 75. Takiego imagina w życiu nie czytałam ta cała historia jest taka... tajemnicza, boska wręcz ! Świetne ! Gratulacje.
  Silvia .

  OdpowiedzUsuń
 76. KIedy Następna ? :ccccccccccccccccccc

  OdpowiedzUsuń
 77. Zachęcam do odwiedzin mojego bloga:
  http://blogoopowiesci.blogspot.com/

  Głównymi bohaterami są: One Direction, Emma, Viki, a teraz też Ross Lynch!

  Zaczynam pisać właśnie drugą część. Głownie opowiadać ono będzie o trudzie i zaangażowaniu jakie trzeba włożyć aby uczucie przetrwało oraz o tym, że od prawdziwej miłości nie ma ucieczki, bo jest ona zbyt silna. Ale w tym świecie nie rządzi sama namiętność. Przyjaźń to drugi podstawowy wątek. Jej wzloty i upadki, przygody, zabawne sytuacje i mnóstwo dobrego humoru :D
  ZAPRASZAM <3

  OdpowiedzUsuń
 78. Boże....Chce nastepną część..Błagam !!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 79. Kocham to pisz szybko ! Właśnie słuchalam nagrania na ktorym wypowiada sie mama Perri że Zayn się z nią zaręczył i ze myslą nad przygotowaniami ;) Jest do to nagrane ;)

  OdpowiedzUsuń
 80. Zostałyście nominowane do The Versatile Blogger. :) Więcej informacji znajdziecie u mnie http://onewayoranother1d.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 81. Mogłabym bez końca czytać Twoje imaginy *____*

  OdpowiedzUsuń
 82. AKFASDKGSGJDSKGSDKJGJDSAGJKJSDAG JESTEŚ NAJLEPSZA, TWOJE IMAGINY SĄ TAKIE AKFASKFKSAKF KOCHAM CIĘ, PISZ SZYBKO NASTĘPNĄ CZĘŚĆ!!! ♥

  OdpowiedzUsuń
 83. WŁASNIE NIECH BEDZIE MIEDZY NIMI SCENA +18 BŁAGAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgodzę się w 100% :) Niech będzie scena +18 :-) pozdrawiam xoxo

   Usuń
 84. Hahah, popieram, co do tej sceny +18. :D

  OdpowiedzUsuń
 85. Nooooooooom niech bd jakaś scena +18 między nimi :D ♥ ! :)

  OdpowiedzUsuń
 86. Niesamowite! Po prostu niesamowite! :) Kocham to! Pisz dalej!

  OdpowiedzUsuń
 87. KOCHAM TO!
  Zboczeni my. xD Ja też chcę +18, no cóż. xD
  NAJLEPSZY IMAGIN EVER!

  OdpowiedzUsuń
 88. Całe to opowiadanie jest niesamowite i z góry przepraszam, że nie skomentowałam poprzedniej części, ale nie miałam dostępu do internetu. Piszesz naprawdę genialnie i chciałabym mieć tyle pomysłów. Mam nadzieję, że u Ciebie już lepiej (notka pod 8 częścią). Nie mogę się już doczekać następnej <3 xx
  Maddix

  OdpowiedzUsuń
 89. Awwwww, idealnie! :) xx Czekam z niecierpliwością na następny rozdział.

  OdpowiedzUsuń
 90. Nie ma to jak bycie setnym komentarzem, to znaczy LOL, osobą piszącą setny komentarz xD
  Huhuhuhuhuhuhuhhuhuhuu! Się porobiło... Czekam na dziesiątkę ;3

  OdpowiedzUsuń
 91. Postanowiłam nominować tego bloga do The Versatile Blogger:) Więcej informacji znajdziesz u mnie http://maly-motyl.blogspot.com w zakładce 'Nominacje' :)

  OdpowiedzUsuń
 92. Kurwa, ja pierdolę -.-
  WIesz, że fanki tej mrs. Malik, która ukradła Twojego imagina twierdzą, że to Ty go ukradłaś?? HAhAHHAHAHAHAHHAHahAHHAhAHHhah -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wiem, moja reakcja na to była identyczna, chociaż teraz nie wiem, czy śmiać się czy płakać.
   Zabawne, kolejne części imaginów mogą pojawiać się tutaj jako pierwsze, ale to i tak ja kradnę WŁASNEGO imagina z jakiejś podrzędnej stronki na fejsbuniu...
   Bardzo Ci dziękuję, że informujesz mnie o tym wszystkim, jesteś przekochana ♥

   Usuń
  2. Awww, dziękuję! Po prostu uwazam że to nie sprawiedliwe tak bezczelnie kraść Twojego imagina... Ludzie to są naprawdę niedowartościowani xD

   Usuń
 93. Hmmm.... mam pytanko: kiedy następny Nialler?!
  Nie to że się denerwuje czy dopytuje.... ale ja już nie mogę dłużej czekać! :D - po prostu go kocham!!!!!!!!!!!!!!♥ DAWAJ SZYBKO NEXTAA---------->

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak właśnie: plz next ;*

   Usuń
 94. Ten rozdział tak jak całe to opowiadanie jest po prostu genialne . ! < 3
  Sam pomysł bardzo mi się spodobał . Pisze jakieś opowiadania , ale nie wpadłabym na tak genialny pomysł .Każda część ma w sobie to coś . Licze szczęścia w dalszym pisaniu . !
  Do przeczytania . ! : )

  OdpowiedzUsuń
 95. TYLKO 2/3 czesci? dla mnie to staniowczo za malo :) piszesz genialnie i tak trzymasz mnie w napieci . jeden z najlepszych imaginow .. po prostu fenomenalny ! pozdrawiam -kate

  OdpowiedzUsuń
 96. lovelovelovelove <3333

  pisz dalejjj<3

  +18 popieram ;D

  OdpowiedzUsuń
 97. jeejku . !! swietny przeczytalam wszystkie rozdziay z Niall'em i jestem tak starsznie wkrecona w ta histori . !! xx

  OdpowiedzUsuń
 98. Next plz ♥ KOCHAM!

  OdpowiedzUsuń
 99. Supcio sorry ze tak puzno ale wiesz jak to z wakacji jest wracać a puzniej szukac tego bo nie pamietasz gdzie to jest bardzo super i czekam na następne części !!

  OdpowiedzUsuń
 100. Jedno słowo które nasuwa mi się teraz na usta to " Super! ". Na prawdę. Czyta się szybko. Nie jest takie mdłe ( mam nadzieje, że wiesz o co mi chodzi ;) ) i akcja toczy się w doskonałym tempie. Na prawdę to opowiadanie jest jednym z lepszych jakie czytałam do tej pory i trafia na moje "top 3" ;)

  OdpowiedzUsuń
 101. OMG to jest genialne :) Kocham to co piszesz<3 Pozdrawiam i życzę weny:*xxx

  OdpowiedzUsuń
 102. kiedy dasz następna część ??? juz nie mogę sie doczekać

  OdpowiedzUsuń
 103. Świetne, świetne, świetne... ♥ KOCHAM TEGO IMAGINA i moim zdaniem to byłby dobry pomysł na opowiadanie, ale cóż :( I tak kocham i czekam na następną część. Tę uroczą dziewczynkę-kopiarę radzę spalić na stosie w ogniu :* Przy okazji zapraszam na opowiadanie o Niallu:
  iwantyoutorockme-imagin.blogspot.com
  oraz na nowe opowiadanie pisane z koleżanką:
  bolalo-boli-bedziebolec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 104. Ojaaa... super *.*

  Zapraszam do siebie <3
  http://onedirectionrprt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 105. Kiedy możemy liczyć na następną część? Bo już nie możemy się doczekać :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Postaram się dodać jak naszybciej, przepraszam, że musicie tyle czekać xx

   Usuń
 106. To jest świetne czekam z niecierpliwością na kolejną część :)

  OdpowiedzUsuń
 107. Będzie dziś? :))

  OdpowiedzUsuń
 108. PROSIMY: DODAJ DZIŚ! ( Z OKAZJI URODZIN LIAMA:D)

  OdpowiedzUsuń
 109. TAK WŁASNIE ♥ URODZINY LIAMA PROSZĘ DODAJ DZIS Z TEJ OKAZJI! ;3

  OdpowiedzUsuń
 110. Kiedy kolejny rozdział??? Już nie mogę się doczekać:*

  OdpowiedzUsuń
 111. Ja tu zwariuje z tego czekania!:(

  OdpowiedzUsuń
 112. Ten imagin jest cudowny! :* Masz talent do pisania :) Nie mogę się doczekać kiedy dodasz kolejny rozdział <33

  OdpowiedzUsuń
 113. Od ok. 13 dni wchodzę ciągle na tego bloga i sprawdzam czt czasem nie wstawiłaś rozdziału..... Proszę wstaw dzisiaj,jest nieziemski,kocham go czytać.... uwielbiam cię:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodam jutro lub pojutrze, bo nie jest jeszcze skończony, przepraszam skarbie ♥

   Usuń
 114. Kicia wstaw proszę jak najszybciej, bo... jest the BEST IMAGIN EVER xD Tylko dlaczego tak długo trzeba czekać ? ;c ~Czika

  OdpowiedzUsuń
 115. ♥♥ ! Czekam na kolejnego! Kończ szybko proszę ! Nie mogę się doczekać !! ♥ / nike :D

  OdpowiedzUsuń
 116. OmOmOmOmOm boski *________*
  Czekam na następny i pozdrawiam xoxoxoxo


  Ola. <3

  OdpowiedzUsuń
 117. Najlepszy imagin jakiego czytałam, nie mogę się doczekać następnego. A dostałam do niego od mojej BFF. Pozdrówka odemnie i nie widziałą nikogo kto tak świetnie pisze.

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K