niedziela, 25 sierpnia 2013

#142 Zayn (część 4)
Mój płacz przerwał dźwięk dzwoniącego telefonu. Odsunęłam się od Zayna, aby mógł odebrać, a sama otarłam łzy dłonią.
-Malik.
Obserwowałam jak wyraz twarzy bruneta zmienia się z każdym słowem wypowiedzianym przez drugiego rozmówcę. Chłopak odwrócił się do mnie plecami i odszedł, nie wypowiadając nawet jednego słowa. Trochę mnie to zaniepokoiło. Zayn skierował się w stronę schodów i chwilę później zniknął mi z pola widzenia. Podeszłam do lustra wiszącego w przedsionku i przyjrzałam się swojemu odbiciu. Wyglądałam po prostu strasznie. Przeczesałam dłonią rozczochrane włosy i otarłam łzy, które jeszcze pozostały na moich policzkach. Byłam cała czerwona od płaczu. Gdy tak o tym myślałam, było mi aż głupio przy Zaynie. On zawsze wyglądał tak perfekcyjnie. Nie rozumiałam, jak można być tak przystojnym jak on.
Moje rozmyślania przerwał głośny trzask. Przestraszona odskoczyłam i rozejrzałam się w około. Dopiero po chwili zdałam sobie sprawę, że dźwięk dochodził w górnego piętra. Przeskakując po dwa stopnie naraz, wbiegłam po schodach i otworzyłam pierwsze drzwi po prawej. Trafiłam w dziesiątkę. W pokoju znajdował się Zayn, a na ziemi jego roztrzaskana komórka.
-Co się stało? - spytałam zdziwiona. Dlaczego miałby rozwalać swój telefon?
-Musimy iść – odparł chłopak, nawet na mnie nie patrząc.
Nie wiedziałam co powiedzieć, więc po prostu stałam tam z otwartą buzią. Brunet wyparował z pokoju i równie szybko zszedł na dół. Podążyłam za nim nieźle zdezorientowana. Zayn chodził po salonie w tę i z powrotem, szukając potrzebnych rzeczy, a ja w ciszy go obserwowałam. Gdy skończył, podszedł do drzwi i założył buty.
-Chodź, musimy się pośpieszyć – powiedział wychodząc na zewnątrz.
-Możesz mi wytłumaczyć co tu się dzieje? Dokąd jedziemy? Dlaczego?
-Nie ma na to czasu.
Nie ruszyłam się. Wręcz przeciwnie. Skrzyżowałam ręce na piersi i czekałam na wyjaśnienia. Zayn wyraźnie się zdenerwował. Zmarszczył czoło, zacisnął dłonie w pięści i spojrzał na mnie spod byka.
-Nie mam teraz czasu na wyjaśnienia, więc może ruszysz swój szanowny tyłek i tu podejdziesz, albo ja cię tu przyniosę – wysyczał przez zęby.
Chwilę się zastanawiałam, ale byłam zbyt uparta, żeby wykonać jego polecenie. Stałam niewzruszona w tym samym miejscu. Zayn westchnął, przeklął pod nosem i ruszył w moją stronę. Zrobiłam krok w tył, przez co uderzyłam się o poręcz. Chłopak w mgnieniu oka znalazł się przy mnie. Staliśmy tak blisko, że czułam jego ciepły oddech na mojej twarzy. Zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć, Zayn chwycił mnie w pasie i przerzucił sobie przez ramię, po czym zaczął ze mną iść w stronę wyjścia.
-Co ty robisz?! - krzyknęłam, próbując się wyrwać.
-Mówiłem, że cię zaniosę – odparł brunet, jakby to była najbardziej oczywista rzecz na świecie.
-Postaw mnie!
Tą prośbę Zayn zupełnie zignorował. Wydawało mi się, że moje rzucanie wcale mu nie przeszkadzało. Sprawiał wrażenie, jakby niósł poduszkę, a nie takiego ciężkiego słonia jak ja.
Chłopak „zaprowadził mnie” do swojego auta i wrzucił na tylne siedzenie. Sam usiadł za kierownicą i ruszył z piskiem opon, przez co po raz kolejny się uderzyłam.
-Możesz trochę spokojniej?
-Nie moja wina, że taka z ciebie niezdara.
Wywróciłam oczami i usiadłam prosto, obserwując drogę. Nie znałam tej okolicy, więc ciężko było mi powiedzieć, gdzie się znajdowałam. Nie minęła nawet minuta, a mnie znudziła ta niezręczna cisza.
-Właściwie to dlaczego zawsze muszę siedzieć z tyłu? Nie jestem dzieckiem! - wypaliłam.
-Póki co właśnie tak się zachowujesz – odparł kierowca, wciąż na mnie nie patrząc.
-To nie fair – oburzyłam się.
-Życie jest nie fair, skarbie.
Pomyślałam chwilę nad jego słowami i doszłam do wniosku, że ma absolutną rację. Niektórych nie stać nawet na chleb, a ja mam praktycznie wszystko. Lepiej by było, gdyby każdy miał tyle samo. Na świecie nie byłoby zazdrości i niesprawiedliwości. Ale może taka jednolitość byłaby nudna?
-Skoro już jedziemy, to może mi powiesz, co się do cholery właściwie dzieje?!
Zayn głośno westchnął. Chyba ma mnie już dosyć.
-Posłuchaj, wszystko ci wyjaśnię, ale nie teraz, więc przestań mnie męczyć, bo kończy mi się cierpliwość.
-Chyba mam prawo wiedzieć, dokąd mnie zabierasz – zaprotestowałam.
-Prawnikiem nie jestem, więc mnie o to nie pytaj. Po prostu chociaż raz w życiu siedź cicho.
Po tych słowach zamknęłam buzię. Nie miałam już ani siły, ani argumentów na dalszą kłótnię. Usiadłam wygodnie i próbowałam się zrelaksować, ale coś kiepsko mi wychodziło. Byłam zbyt ciekawska. Denerwowało mnie to, że nie miałam kontroli nad tym, co będę robić i gdzie będę się znajdować. Nagle samochód gwałtownie skręcił w lewo, a chwilę potem zatrzymał. Spojrzałam na Zayna, który rozpiął pas, ale nie ruszył się z miejsca. Odchylił głowę do tyłu, zamknął oczy i głęboko oddychał.
-Co teraz robimy? - spytałam cicho.
-Nie mam pojęcia – odparł chłopak nie zmieniając pozycji.
-To ja mam pomysł.
Zayn otworzył oczy i spojrzał na mnie zdziwiony.
-Możesz mi teraz powiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi.
Chłopak westchnął, ale pokiwał twierdząco głową, co dało mi nadzieję, że w końcu wszystkiego się dowiem. Chwilę jeszcze siedzieliśmy w ciszy, po czym Zayn zaczął mówić.
-Ostrzegam, że to dość nieprawdopodobna historia.
-Dam radę – powiedziałam z uśmiechem, co chłopak odwzajemnił.
-Chodzi o to, że wspólnie z grupką znajomych wplątałem się w pewne „brudne” interesy. W tym długi u jednego z największych dilerów narkotykowych w kraju.
-Ćpasz?! - wypaliłam i od razu mentalnie walnęłam się w łeb. Muszę się nauczyć trzymać język za zębami.
Brunet tylko się zaśmiał, co trochę mnie zdziwiło.
-Nie, ja nie, ale jesteśmy w tym razem. Jakby...zespołem. Więc tez byłem w to zamieszany. Moi znajomi wymyślili dość nietypowy sposób na zarobienie pieniędzy. Postanowili porwać córkę jednej z najbogatszych par w Wielkiej Brytanii i zażądać okupu.
W tym momencie zrozumiałam, że chodzi mu o mnie. To wyjaśniało napad na mój dom podczas imprezy.
-Moim zadaniem było cię śledzić. Mieliśmy obserwować ciebie, twoich rodziców, przyjaciół, żeby wiedzieć, kiedy najłatwiej będzie nam uderzyć. Impreza w twoim domu nie była zbyt dobrze ukrywanym sekretem. Moi znajomi uznali, że to będzie dobra okazja, żeby cię uprowadzić.
-Czyli chcesz mi powiedzieć, że masz zamiar zażądać za mnie okupu i dosłownie „odsprzedać” mnie moim rodzicom? - spytałam oburzona tym, czego się właśnie dowiedziałam.
-Nie do końca – odparł Zayn.
-To teraz już w ogóle nie rozumiem – spojrzałam na niego zdziwiona.
-Kiedy tak cię obserwowałem, przyglądałem się twojemu życiu, zachowaniu ja...poczułem coś...dziwnego...
-Dziwnego? - powtórzyłam.
Chłopak przeczesał dłonią swoje ciemne włosy, w geście zakłopotania.
-Nie umiem tego opisać. Po prostu nie chciałem, żeby stała ci się krzywda. Nie chciałem, żeby ktoś cię skrzywdził. Dlatego nie posłuchałem reszty grupy i uprowadziłem cię na własną rękę. Dla twojego dobra. Nie chcę za ciebie żadnych pieniędzy. Właściwie sam nie wiem czego chcę. Po prostu nie mogłem pozwolić, żeby oni ci to zrobili.
Byłam w takim szoku, że zabrakło mi słów. Chyba po raz pierwszy.
Patrzyłam w czekoladowe tęczówki bruneta i wiedziałam, że mówi prawdę i mu na mnie zależy. Z jakiegoś dziwnego powodu czułam dokładnie to samo
-Zayn, ja nie wiem, co powiedzieć – to wszystko, na co było mnie stać.
-Rozumiem, nie codziennie słyszy się takie wyznania – odpowiedział ze śmiechem.
-Ale dlaczego uciekamy z twojego mieszkania?
-Jeden z moich kolegów zadzwonił. Powiedział, że już jadą w tamtą stronę i do mnie wpadną. Chyba coś podejrzewali. W końcu nie byłem z nimi podczas akcji. Gdyby nas tam złapali, mielibyśmy dość duże kłopoty – wyjaśnił chłopak.
-W takim razie chyba powinnam ci podziękować.
Zayn uśmiechnął się, zupełnie zwalając mnie tym z nóg. Jego szczery uśmiech był chyba najpiękniejszą rzeczą jaką kiedykolwiek widziałam. Nagle coś uderzyło z tyłu w nasz samochód. Krzyknęłam upadając na siedzenie przede mną.
-Nic ci nie jest? - usłyszałam zmartwiony głos Zayna.
Pokręciłam głową i znów się podniosłam, a to co zobaczyłam sprawiło, że moje serce zaczęło bić trzy razy szybciej. Całe auto było otoczone przez mężczyzn z bronią. Każdy pistolet, karabin wymierzony we mnie lub Zayna. Rozejrzałam się przerażona i złapałam oparcia, żeby nie upaść. Jeden z mężczyzn nachylił się nad pojazdem i zajrzał przez otwarte okno od strony kierowcy.

-No chłopaki, daleko nie zajechali – krzyknął, po czym zwrócił się bezpośrednio do Zayna – Chyba nie myślałeś, że ujdzie ci to na sucho, co nie Malik?

Hej miśki! A oto kolejna część imagina o Zaynie :) Mam nadzieję, że wam się podoba i zostawicie pod nią trochę komentarzy :D Nie pytajcie mnie, ile jeszcze będzie części, ani kiedy wstawię kolejną, bo naprawdę nie mam pojęcia.
Chciałam wam jeszcze tylko powiedzieć, że ostatnio w naszym fandomie zachodzi wiele dużych zmian, ale pamiętajmy, po co tu jesteśmy. Mamy wspierać naszą piątkę idiotów, cokolwiek by się nie działo. To nasza rola, a nie decydowanie o tym, jak mają żyć lub z kim się spotykać. To wszystko :)
Kocham was xx

~M

73 komentarze:

 1. Aaa! Nie wierzę! Jestem pierwsza! <3 Dziewczyno, kocham Cię! asoiskdjfyu *O* Ta fabuła jest po prostu BOSKA *_* Masz mega wielki talent i naprawdę Ci go zazdroszczę *-*
  Www.imaginyy-1d.blogspot.com

  Czekam na NN ;* Weenyyy <33333333333

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta część jest po prostu fantastyczna !! ♥ Mam nadzieję, że jakoś się z tego wyplączą, bo rzeczywiście może być z nimi kiepsko ;)
  Już nie mogę się doczekać kolejnej części !! :D
  Pozdrawiam ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. OMG! BOŻE! Wspaniała część. Niech te skurwysyny coś zrobią Zaynowi albo tej dziewczynie (tzn.mnie xd) to mnie popamiętają (ah jestem zbyt wybuchowa,jak zwykle xd) ! Genialny pomysł,nie wytrzymam! NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ CO DALEJ! Czekam na następny! Całuski ;***

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow. Niesamowita. |Jestem ciekawa co sie stanie. Czekam na nn<3 :*

  OdpowiedzUsuń
 5. GENIALNA CZĘŚĆ!!!!!! Po prostu NAJLEPSZA ze wszystkich dotąd napisanych.Czekam na next :)

  OdpowiedzUsuń
 6. dfgsdfoiglhvghuxkigfiu7cdsge *o*o - to wszystko co umiem z siebie wydusić. dshifgusdgkdufgdfghgj *o*

  OdpowiedzUsuń
 7. uu dzieje się :) dawaj nexxxtttt :) szybkoo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. jkhfwafusfgiwehuflgj SUUUUUUUUUUPEROWE !!! <3 Dalej dalej

  OdpowiedzUsuń
 9. OMFG O________________o zajebistaaaaa *___________________________________* strasznie wciągające opowiadanie :D już nie mogę się doczekać kolejnej części Xxx.

  OdpowiedzUsuń
 10. NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT --------------------->
  PS:Chcesz sprawić nam radość???????? - DODAJ NEXTA JUŻ TERAZ!!!!!!! ( no dobra teraz to przesada....... ale jak najszybciej) :D :D :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Znalazłam ten blog przez przypadek w internecie igdy zaczełam czytać tutaj opowiadania naprawdę mi się spodobały gratulacje talentu do pisania Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jest, NIESAMOWITY!!!!
  Nie pytam się kiedy będzie kolejna część, ale wiedz że nie mogę się doczekać!!!! *___*
  A co do tych zmian, to wiem o tym, ale i tak jest mi przykro że prawie nic już nie jest jak dawniej :c
  Często przez to płaczę. Dlatego uwielbiam czytać Wasze imaginy, bo tylko wtedy mogę przenieść się w ten cudowny świat, zapomnieć o wszystkim co mnie otacza i cieszyć się tymi chwilami :**
  KOCHAM WASZE DZIEŁA I MAM NADZIEJĘ ŻE JESZCZE DUŻO SIĘ ICH NACZYTAM xx

  OdpowiedzUsuń
 13. Czasem pisze takie głupie, albo proste komentarze, ale jestem pod takim wrażeniem, że po prostu nie mam pojęcia co napisać! Mimo wszystko mam nadzieję że czy napiszę tylko super, czy jakiś komentarz na pare linijek to i tak będziesz wiedziała, że jestem pod wielkim wrażeniem!
  DZIĘKUJĘ xx.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten blog z każdym nowym wpisem coraz bardziej mnie zadziwia.
  PODZIWIAM WAS JESTEŚCIE NIESAMOWITE!!!
  Kocham xx

  OdpowiedzUsuń
 15. Jejku jak wy to robicie że te wasze imaginy są takie niesamowite?!
  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 16. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu i naprawdę ci go zazdroszczę *_____*
  WeEEENYYY xx.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jest BOOOSKIEEE *>*
  .
  Ps. Gdzie idziecie na TIU?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo kochanie <3
   Nie wiem jak Weronika i Agata, ale ja idę do Cinema City Promenada w Warszawie :D xx ~M

   Usuń
 18. Świetny!! Proszę następny jak najszybciej!!! Zapraszam na www.onedirectionimaginypolska.blogspot.com !!!

  OdpowiedzUsuń
 19. Boskie genialne etc. Czekam na next :*

  OdpowiedzUsuń
 20. świetny *o*
  czekam na nexta xx

  OdpowiedzUsuń
 21. My Ciebie też kochamy! A imagin genialny!

  OdpowiedzUsuń
 22. Super <3 przepraszam, ale tylko na tyle mnie stać, ponieważ każdy komentarz pisze prawie identycznie, a chciałam aby ten był inny :P Po prostu świetny :* xoxo

  OdpowiedzUsuń
 23. Omg! Brakuje tylko scenariusza i byłby z tego niezły film! :*
  Pistolety, karabiny, wow niezłych 'znajomych' ma Malik xx
  Ciekawy ten imagin, zuuuupełnie inny! Taki odmienny na sw sposób ;)
  Czyżby Zayn czuł coś do głównej bohaterki?!
  Weny :*

  Sry za SPAM!
  najlepszepolskieimaginyonedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. OMG !
  Jaka akcja !
  Ten imagin jest zajebisty i taki wyjątkowy *.*
  Aż zachęca do czytania !
  Jestem taka ciekawa co wydarzy się dalej <3
  Czekam na kolejny !
  Życzę weny :***

  OdpowiedzUsuń
 25. Dalej dalej dalej dalej dalej kurde dalej ! XD

  OdpowiedzUsuń
 26. O tak to jest boskie!!!!!!!!!!!!!!! W następnej części napisz jak się biją.
  Filip

  OdpowiedzUsuń
 27. Jest niesamowite.
  Zayn się zakochał.
  Szkoda, że w takich okolicznościach.
  @JustinePayne81

  OdpowiedzUsuń
 28. Supppeer !!!!! ;*

  OdpowiedzUsuń
 29. Ostatnio natknęłam się na Waszego bloga i jestem ZACHWYCONA. Po pierwsze wspaniałe i pomysłowe historie, po drugie macie wspaniałe talenty pisarskie, strasznie Wam tego zazdroszczę, po trzecie KOCHAM WAS.
  Wpadłam na pomysł, że może mogłybyście udostępniać wasze imaginy w formie do pobrania? Ja osobiście bardzo chętnie bym z czegoś takiego skorzystała. Proszę przemyślcie to.
  Pozdrawiam,
  Morgos <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję z całego serca w imieniu wszystkich autorek tego bloga ;* Też Cię kochamy <3
   Przykro mi, ale nie możemy spełnić twojej prośmy :< Zdarzało się, że niektórzy kradli nasze imaginy i udostępniali je jako swoje. Nie możemy pozwolić, żeby to dalej trwało, dlatego zablokowałyśmy możliwość kopiowania czegokolwiek z naszej strony :) Mam nadzieję, że rozumiesz.
   Przepraszam, że musiałaś tyle czekać na odpowiedź.
   Much love <3 x ~M

   Usuń
  2. Dziękuję z całego serca w imieniu wszystkich autorek tego bloga ;* Też Cię kochamy <3
   Przykro mi, ale nie możemy spełnić twojej prośmy :< Zdarzało się, że niektórzy kradli nasze imaginy i udostępniali je jako swoje. Nie możemy pozwolić, żeby to dalej trwało, dlatego zablokowałyśmy możliwość kopiowania czegokolwiek z naszej strony :) Mam nadzieję, że rozumiesz.
   Przepraszam, że musiałaś tyle czekać na odpowiedź.
   Much love <3 x ~M

   Usuń
 30. Jeeejjj fantastico :***
  GENIALNE !!!

  OdpowiedzUsuń
 31. Hej!
  Uwielbiam twojego bloga dlatego nominuję Cię do Always the best blog :) Więcej informacjii tutaj http://lesson-fanfic.blogspot.com/p/nominacje.html :)

  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 32. OMG!! Cudowny :**
  Zayn się zakochał :D
  Ciekawe co z nimi będzie :D
  szybko NEXT:))!!/N

  OdpowiedzUsuń
 33. Wow ale się dzieje naprawde bardzo nie moge sie doczekać nexta !

  OdpowiedzUsuń
 34. JAaka akcja ! ;d zajebiste!;d kate

  OdpowiedzUsuń
 35. WOW czadowe błagam next!!! normalnie ocieka zajebistością! :D

  OdpowiedzUsuń
 36. wow nie wiem co powiedziec i nie mówie tylko o tym imaginie ale o wszystkich które napisałyście jak jeden przeczytam to od razu chce czytac kolejny. czytałam juz dużo blogów z imaginami ale wasz jest najlepszy macie ogromny talent poprostu brak mi słów zawsze jak mi się nudzi to wchodze na waszego bloga. z niecierpliwością czekam na kolejny :**

  OdpowiedzUsuń
 37. Jest niesamowity :) Na prawdę świetny xx
  Mieszkasz w Warszawie?
  No więc..  JA TEŻ ASKL;GVFB,LHGFDFGHJHGFDFGHGTFDFGHNJGFDFVBHGFDVBNHBGFDCFBNGFDGBNJHGFGBNHBGFBNMNHGFVB NMBHGBN MHGFBNM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochanie :* Tak *O* khdskshadkhsfksdnfkdsfjfd

   Usuń
 38. Dziewczyno!! KOCHAM CIĘ!! To jest po prostu... brak mi słów! :-D

  OdpowiedzUsuń
 39. Przeważnie komentuję w dzień 'premiery imagina' a dziś jestem zbłąkanym dzieckiem haha :D
  Anyway - mówiłam, że Malik będzie w jakimś gangu! :D Świetna robota, czekam na dalsze części! :3

  OdpowiedzUsuń
 40. Aaaaaaaaa!!!!!! BOSKIEEEE *O* żądam kolejnej części <3<

  OdpowiedzUsuń
 41. http://imaginy-one-direction-9916.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. super *.*


  ZAPRASZAM DO SIEBIE
  http://onedirectionrprt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. super *.*


  ZAPRASZAM DO SIEBIE
  http://onedirectionrprt.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Powinii zrobić o tym film. Cudne *_*

  OdpowiedzUsuń
 45. To jest wspaniałe jak piszesz, Twoje imaginy budzą głębokie emocje. Pisz dalej bo muszę to przeczytać
  Pozdrawiam !

  Zapraszam na mój blog ;)
  crazymofosimaginblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. ten blog został nominowany do LA.
  więcej informacji tutaj: http://takemetodifferentworld.blogspot.com/p/libster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 47. Świetne czekam na kolejną część

  OdpowiedzUsuń
 48. plossseeeee kolejna czesc

  OdpowiedzUsuń
 49. Kocham ten imagin świetnie piszesz i proszę o następny rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 50. Nominowałam cię do LBA. Więcej na moim blogu http://dreams519632.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. Zostałaś nominowana do Liebster Award :**
  http://just-you-and-one-direction.blogspot.com/2013/08/liebster-awards.html

  OdpowiedzUsuń
 52. OMG jezu dziewczyno kocham cie!!! to jest zajebiste!!!
  czekam na next
  pozdrawiam /Ewa

  OdpowiedzUsuń
 53. JEJU, JEJU, JEJU, JEJU... *O* No, weź tak nas nie trzymaj i dodaj kolejną część! ♥
  Tak przy okazji zapraszam na opowiadanie o Niallu/Harrym:
  iwantyourockme-imagin.blogspot.com
  oraz na nowe opowiadanie pisane z koleżanką:
  bolalo-boli-bedziebolec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 54. Cudowny nowy wygląd :** bloga :))/Niallowa

  OdpowiedzUsuń
 55. Ten imagin jest świetny :) Cudny wygląd bloga <3

  NOMINUJĘ WAS DO LBS, PYTANIA POD TYM LINKIEM: http://one-direction-imaginy-the-heart.blogspot.com/2013/08/liebster-awards.html

  OdpowiedzUsuń
 56. Ojej, dziewczyny.. Poprzedni wygląd bloga był lepszy. Większy nagłówek lepiej wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 57. WSZYSTKIE CZĘŚCI TAK OCIEKAJĄ ZAJEBISTOŚCIĄ, ŻE TO AŻ JKASHDKJASHDFKAJHSD.. z utęsknieniem czekam na następną część!
  -Sarah

  OdpowiedzUsuń
 58. http://malerzeczyonedirection.blogspot.com/2013/08/rozdzia-pierwszy.html?m=1 jak możesz to wpadnij ;-)

  OdpowiedzUsuń
 59. Kocham tą stronkę i wszystkie imaginy *-*
  A przy okazji jeśli możecie polajkujecie stronkę https://www.facebook.com/ZaynKochanieDlaczegoJestesTakiBoski?fref=ts to dla mnie bardzo ważne ;p z góry dzięki <33

  OdpowiedzUsuń
 60. Dawaj kolejnego, już nie mogę sie doczekać :*

  OdpowiedzUsuń

Szablon by S1K